5 mln złotych na bony

aktualizacja: 2017-12-04 15:24:00     nr wiadomości: 33711     przeczytano: 2681     Ilość komentarzy komentarze: 0

5 milionów złotych na bony szkoleniowe dla dorosłych

Od 1 grudnia br. mieszkańcy powiatu grajewskiego mogą rejestrować się do projektu pn. „Rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego”. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymają „Bony na szkolenie”, w ramach których będą mogli uczestniczyć w kursach m.in. takich jak:

  • języków obcych,

  • technologii informacyjno - komunikacyjnej,

  • kompetencji ogólnych,

  • studiów podyplomowych,

  • kwalifikacyjnych kursów zawodowych,

  • umiejętności zawodowych.

Zgłoszenie do projektu odbywa się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej projektu www.bonnaszkolenie.pl

Umowy na kształcenie edukacyjne i zawodowe będą podpisywane przez Zygmunta Kruszyńskiego, Starostę Grajewskiego.

Więcej informacji dotyczących projektu można uzyskać pod numerem tel. 862738491 lub osobiście w Centrum Doradztwa Edukacyjno - Zawodowego w Grajewie przy ul. Mickiewicza w dniach: poniedziałek, wtorek 7.30 – 18.00, środa – piątek 7.30 – 15.30 oraz w każdą trzecią sobotę miesiąca od 9.00 do 12.00.

Liderem projektu jest Miasto Suwałki, a Partnerami projektu są: Powiat Suwalski, Powiat Sejneński, Powiat Augustowski, Powiat Moniecki, Powiat Grajewski, Stowarzyszenie „Euroregion Niemen”

Projekt będzie realizowany do czerwca 2020 roku. Koordynatorem projektu jest Pani Krystyna Jankowska.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.