Wyjątkowy Jubileusz

aktualizacja: 2017-10-31 10:22:12     nr wiadomości: 33378     przeczytano: 865     Ilość komentarzy komentarze: 0

Z okazji Jubileuszu 40 – lecia pracy zawodowej Pani Weroniki Leokadii Szymanowskiej – Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo w imieniu własnym oraz pracowników Gminy Grajewo złożył Jubilatce najwyższe wyrazy uznania i szacunku.

Wójt podziękował za dotychczasową współpracę i zaangażowanie na rzecz pomocy osobom potrzebującym oraz z dumą podkreślił osobisty wkład Jubilatki w rozwój i profesjonalną działalność Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie.
 
Przy tej wyjątkowej okazji warto wspomnieć i podkreślić, że swoją „przygodę” zawodową z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Grajewie Jubilatka rozpoczęła w 1991 roku, czyli od początku istnienia Gminy Grajewo jako odrębnej jednostki samorządu terytorialnego.
 
Życzymy Pani Weronice Leokadii Szymanowskiej dużo zdrowia, uśmiechu i pomyślności w życiu osobistym i tego, by świętowany Jubileusz stał się powodem do zadowolenia, jak również bodźcem do dalszego działania.
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.