Wieści ze Szczuczyna

aktualizacja: 2017-10-07 11:29:48     nr wiadomości: 33161     przeczytano: 2037     Ilość komentarzy komentarze: 0

W sierpniu 2017 roku dobiegły końca roboty budowlane związane z wymianą pokrycia dachowego na budynku warsztatów szkolnych w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie.

Wykonawcą robót była firma DACH-HURT , wybrana w wyniku zapytania ofertowego, która zrealizowała zadanie na łączną kwotę 90 691,56 zł. Powiat Grajewski na cel remontu przekazał kwotę w wysokości 60 000,00 zł.

Wymiana dachu była pilną inwestycją, budynek od początku istnienia nie był remontowany. Podczas opadów deszczu, woda w większych ilościach przedostawała się do wewnątrz i to z wielu miejsc poszycia dachowego, dlatego doraźny remont nie miał sensu, do inwestycji należało podjeść kompleksowo. Konstrukcja została solidnie wzmocniona. Zamontowano nowe krokwie dachowe oraz pokryto dach  blachą trapezową. Zamontowano nowe orynnowanie oraz naprawiono łącznik między budynkami szkoły przez co budynek zyskał nie tylko wizualnie, ale i praktycznie.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.