Pomoc poszkodowanym

aktualizacja: 2017-08-16 08:18:01     nr wiadomości: 32703     przeczytano: 1294     Ilość komentarzy komentarze: 0

Do samorządów spływają już środki na pomoc poszkodowanym w wyniku nawałnic - powiedziała we wtorek premier Beata Szydło. Apelowała do samorządowców o szybkie składanie wniosków.

„Wszystkie służby są zaangażowane, w tej chwili trwa usuwanie skutków trąby powietrznej, która miała miejsce w nocy z piątku na sobotę” - podkreśliła premier na konferencji prasowej , która odbyła się po odprawie ministrów.

Przypomniała, że w sobotę podjęła decyzję o uruchomieniu natychmiastowym środków na pomoc. „Te pieniądze spływają już do samorządów” - dodała. „Tutaj jest moja gorąca prośba do samorządowców, żebyście państwo jak najszybciej składali wnioski. Dzisiaj bardzo dużo jest w rękach samorządowców, bo to tam są szacowane szkody i te wnioski przygotowywane po to, żeby pieniądze z budżetu państwa mogły do was trafić" - zaznaczyła premier.

Źródło: Kurier PAP - www.kurier.pap.p

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.