Porozumienie o współpracy

aktualizacja: 2017-08-03 18:19:31     nr wiadomości: 32629     przeczytano: 2167     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 3 sierpnia 2017r. w budynku Komendy Powiatowej Policji w Grajewie podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy KPP w Grajewie a Zespołem Szkół im Bolesława Podedwornego w Niećkowie.

Od 1 września 2017r. w ZS w Niećkowie zostaną wprowadzone nowe zajęcia. Młodzież będzie mogła kształcić się nie tylko w przedmiotach ogólnych, ale także dodatkowo w zakresie prawa i wiedzy o służbach mundurowych. Zajęcia odbywać się będą w godzinach pozalekcyjnych i adresowane będą dla chętnych uczniów.

Wspólne starania dyrekcji szkoły i kierownictwa grajewskiej jednostki doprowadziły do podpisania porozumienia regulującego współpracę w tym zakresie. Na dokumencie podpisy złożyli Komendant Powiatowy Policji w Grajewie mł. ins. Wiesław Mursztyn oraz Dyrektor ZS w Niećkowie Pan Dariusz Koniecko. Porozumienie zostało podpisane w obecności Starosty Grajewskiego Pana Zygmunta Kruszyńskiego.

Porozumienie reguluje zakres, formy i zobowiązania obu stron w zakresie edukacji i propagowania działalności na rzecz bezpieczeństwa publicznego, profilaktyki oraz kształtowania postaw patriotycznych i społecznych w odniesieniu do uczniów szkoły, a w szczególności klas w których naucza się przedmiotów dotyczących funkcjonowania policji.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.