BOR do likwidacji

aktualizacja: 2017-08-01 14:33:53     nr wiadomości: 32606     przeczytano: 1589     Ilość komentarzy komentarze: 2

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o Służbie Ochrony Państwa, przedłożony przez ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Powołana zostanie nowa formacja ochrony - Służba Ochrony Państwa (SOP), która zajmie się ochroną najważniejszych osób w państwie i zagranicznych delegacji (w tym rozpoznawaniem i zapobieganiem skierowanym przeciw nim przestępstwom), a także kluczowych obiektów dla funkcjonowania państwa. SOP zastąpi Biuro Ochrony Rządu (BOR).

Powołanie nowej formacji jest konieczne ze względu na charakter współczesnych zagrożeń w dziedzinie bezpieczeństwa (m.in. terroryzm międzynarodowy) oraz problemy związane z funkcjonowaniem BOR ujawnione w trakcie audytu przeprowadzonego w 2015 r.   -  Źródło: Kurier PAP - www.kurier.pap.pl.

ale debilstwo co to zmieni oprócz wydatków nic to nie da
Napisał: he dodano: 2017-08-09 21:27:33

By zreformowac, wypierdzielic do lamusa zgnilizne generalsko i palkownikow nalezy powolac nowy twor by z mocy prawa odeslac stara zdziadziala gwardie.T
Napisał: Terasa dodano: 2017-09-02 15:45:19

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.