Spotkanie naczelników

aktualizacja: 2017-05-16 16:10:02     nr wiadomości: 31824     przeczytano: 1480     Ilość komentarzy komentarze: 0

W harmonogram prac Starostwa Powiatowego w Grajewie wpisały się cotygodniowe spotkania Starosty Powiatu Grajewskiego Pana Zygmunta Kruszyńskiego z kadrą kierowniczą Starostwa Powiatowego w Grajewie.

Podczas spotkań omawiane są bieżące kwestie związane z funkcjonowaniem urzędu m.in  zaprezentowanie w gronie kierownictwa spraw i zadań zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji w poszczególnych wydziałach, przyjęcie wspólnych rozwiązań, ustalenie informacji upublicznianych w wydziałach w czasie cotygodniowych spotkań zespołów, ustalenie informacji przekazywanych opinii publicznej za pośrednictwem środków masowego przekazu. Uczestniczący  w spotkaniach naczelnicy, przekazują  istotne  informacje pracownikom  podległych  wydziałów.

 Informują  także  o działaniach realizowanych przez inne wydziały Starostwa Powiatowego w Grajewie.


Częste spotkania i rozmowy bardzo pomagają w podejmowaniu bezpośrednich działań zmierzających do poprawienia pracy a przede wszystkim pozwalają natychmiastowo reagować na wszelkie problemy.  

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.