Wierzbowo- Dzień Flagi

aktualizacja: 2017-04-29 09:31:43     nr wiadomości: 31652     przeczytano: 1145     Ilość komentarzy komentarze: 2

Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii polskiej państwowości. 2 maja obchodzony jest Dzień Flagi, dzień później Święto Konstytucji 3 Maja.

Z tej okazji przedszkolaki i uczniowie klas III b i V przygotowali uroczystą akademię, która była oddaniem hołdu twórcom konstytucji oraz przypomnieniem faktów z tym związanych. Symbole narodowe to jedna z wartości patriotyzmu do naszej Ojczyzny, powinniśmy jako naród je pielęgnować i czcić w duchu wolności i wzajemnego szacunku.

1 Maja Święto Pracy szkoła uczy
Napisał: Stanisław dodano: 2017-05-03 08:29:32

Zostaly tylko symbole, poniewaz wszystko co bylo kiedys polskie- intratne ,zaklady przemyslowe , przedsiebiorstwa, firmy, stocznie ,kopalnie- albo juz od dawna nie istnieja lub od dawna nie sa w rekach polskich- doprowadzone celowo do upadlosci lub sprzedane tanio kapitalistom zagranicznym. Czcijcie i cieszcie sie z kraju , ktory nie ma ani jednej swiatowej marki, ani jednego produktu, po ktorym kraj nasz bylby rozpoznawany. Natomiast reszta mantkow jest w rekach kosiola katolickiego- prosze chodzic z duma i obchodzic swoje swieta !
Napisał: Baba dodano: 2017-05-04 19:11:43

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.