Mistrzostwa Gminy Grajewo w Tenisie Stołowym
Białaszewo, 19 marca 2017 r.
W zawodach wystartowało 55 zawodników.
Otwarcia zawodów dokonali: Wójt Gminy Grajewo – Stanisław Szleter, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Grajewo – Elżbieta Szumska oraz Sędzia Główny – Andrzej Szklarzewski.
Wyniki chłopcy (klasy 1 i 2 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Maksym Piłkowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Łukasz Lendo (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Szymon Kotarski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
Wyniki chłopcy (klasy 3 i 4 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Paweł Szeszko
2 miejsce – Mateusz Łepkowski (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Adrian Danowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
4 miejsce – Szymon Dzięgielewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
5 miejsce – Patryk Szumski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
6 miejsce – Dawid Zieliński (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
Wyniki dziewczęta (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Wiktoria Adasiewicz (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Żaklina Sokołowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Julita Olszewska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
4 miejsce – Dominika Wojsław (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
5 miejsce – Kinga Mioduszewska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
6 miejsce – Kinga Radomska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
7 miejsce – Wiktoria Winnicka (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
Wyniki chłopcy (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Michał Modzelewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Kamil Łepkowski (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Michał Bylica (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
4 miejsce – Szymon Piłkowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
5 miejsce – Krystian Pachucki (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
Wyniki gimnazjum dziewczęta:
1 miejsce – Karolina Maciorowska (Gimnazjum w Danówku)
2 miejsce – Klaudia Dzięgielewska (Gimnazjum w Danówku)
Wyniki gimnazjum chłopcy:
1 miejsce – Sebastian Szklarzewski (Gimnazjum w Danówku)
2 miejsce – Krystian Kownacki (Gimnazjum w Danówku)
3 miejsce – Krystian Olechowski (Gimnazjum w Danówku)
4 miejsce – Mateusz Malinowski (Gimnazjum w Danówku)
5 miejsce – Patryk Modzelewski (Gimnazjum w Danówku)
6 miejsce – Sebastian Modzelewski (Gimnazjum w Danówku)
Wyniki seniorki kobiety:
1 miejsce – Marlena Świderska (Brzozowa)
2 miejsce – Daria Dzięgielewska (Białaszewo)
3 miejsce – Katarzyna Zwolińska (Ciemnoszyje)
Wyniki senior mężczyźni:
1 miejsce – Daniel Komosiński (Białaszewo)
2 miejsce – Maciej Sokołowski (Białaszewo)
3 miejsce – Jakub Olechowski (Białogrądy)
4 miejsce – Jarosław Gromadzki (Wierzbowo)
5 miejsce – Jarosław Grabowski (Białaszewo)
6 miejsce – Przemysław Krukowski (Danówek)
Sędziowie:
Andrzej Szklarzewski
Jarosław Gromadzki
Przemysław Krukowski
Jacek Szeszko
Organizatorzy:
Wójt Gminy Grajewo
Szkoła Podstawowa w Białaszewie
Komentarze (0)