D.Tusk bez poparcia PiS

aktualizacja: 2017-03-06 08:35:19     nr wiadomości: 31047     przeczytano: 783     Ilość komentarzy komentarze: 3

Komitet polityczny PiS podjął uchwałę, która zobowiązuje premier Beatę Szydło do sprzeciwienia się kandydaturze Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej - powiedziała PAP rzecznik prasowa PiS Beata Mazurek. Celem uchwały - dodała - jest wzmocnienie stanowiska rządu.

 

Pytana, czemu ma służyć podjęta przez komitet polityczny PiS uchwała, powiedziała, że wzmacnia ona stanowisko polskiego rządu. "I też daje wyraz temu, że my, jako największa siła polityczna w Polsce, sprawująca teraz władzę, mamy zastrzeżenia do funkcjonowania Donalda Tuska jako przewodniczącego Rady Europejskiej, i że my go popierać nie chcemy" - dodała rzeczniczka PiS.
 
Pierwsza 2,5-letnia kadencja Tuska jako szefa RE upływa z końcem maja.

Źródło: Kurier PAP - www.kurier.pap.pl.

Popieram,brawo Wy !!!
Napisał: Arti dodano: 2017-03-06 17:32:07

PiS dąży do tego, by po ich rządzeniu Polska znalazła się na "śmietniku" Europy. Najpierw polski rząd jest reprezentowany przez Słowaka a teraz wystawili kandydata, który nie spełnia formalnych warunków. Mały człowieczek gotowy jest zniszczyć kraj, byle dokuczyć Tuskowi za swoje decyzje, bo to on wymyślił, żeby brat poleciał do Katynia i on m.in. uczestniczył w przygotowaniach wyprawy. Zmusili pilotów do lądowania a teraz szukają winnych.
Napisał: Anna dodano: 2017-03-08 09:13:16

PiS i JAROSLAW KACZYNSKI zostawia POLSKE w takiej ruinie jak jest DWORZEC KOLEJOWY gdzie pracowal dziadek LESZKA i JAROSLAWA KACZYNSKICH gdzie urodzil sie ich ojciec RAJMUND KACZYNSKI
Napisał: grajewiak dodano: 2017-03-29 07:04:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.