2Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej

aktualizacja: 2019-12-09 17:39:32     nr wiadomości: 40973     przeczytano: 3249     Ilość komentarzy komentarze: 0

Karolina Piaścik - 2Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2019 reprezentowała nasz region w wyborach Miss Polski 2019 podczas gali finałowej w Katowicach 

 
Karolina zdobyła tytuł komplementarny - Miss Polski Mediów Społecznościowych 2019
 

- Mój tata śmiał się, że wszędzie chodzę z komórką, wszystko chcę nagrywać i robić zdjęcia. A ja lubię wracać wspomnieniami do fajnych momentów. Nie ukrywam, że to wyróżnienie, ten tytuł dał mi wiele radości. Zwłaszcza, że nie spodziewałam się tego. Jestem bardzo szczęśliwa. 
Zgrupowanie było bardzo ciężkie, ale na pewno będę miała dobre wspomnienia. Ciężko przygotowałyśmy się do Gali Finałowej, ale wszystkie dałyśmy radę i wspomnienia pozostaną na zawsze. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać tyle wspaniałych dziewczyn.- mówi Karolina.

- Moja wychowawczyni z klasą z technikum przyjechali, aby mnie wesprzeć, to wspaniałe, że mogłam Ich zobaczyć w takiej chwili. Wspierali mnie i głośno dopingowali, wszystko słyszałam, kiedy wychodziłam na scenę - dodaje i dziękuje piękna łomżynianka.
 
Karolina Piaścik w marcu  otrzymała tytuł 2Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2019 i przeszła czerwcowe eliminacje do półfinału Miss Polski. Podczas Gali Półfinałowej w Świnoujściu zakwalifikowała się do Finału Miss Polski 2019. 
 
Karolina ma 18 lat i jest uczennicą Technikum Hotelarskiego w Łomży 
 
 
fot. Paweł Wądołowski/Miss Ziemi Łomżyńskiej
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.