Urodzeni I - VI 2016 r.

aktualizacja: 2016-06-30 07:04:05     nr wiadomości: 27338     przeczytano: 26916     Ilość komentarzy komentarze: 11

W dniu Twojego przyjścia na świat życzymy Ci,
aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.

 

- Liliana - córka Katarzyny i Artura ur. 01.01.2016 r.
- Marcel – syn Marty Szlejter i Damiana Kulaka z Grajewa, ur. 3.01.2016 r., w. 4000 g.
- Eryk – syn Anny i Wiesława z Augustowa, ur. 4.01.2016 r., w. 4300 g.
- Antosia – córka Marty i Waldemara z m. Okół gm. Grajewo, ur. 4.01.2016 r., w. 3500 g.
- Karolinka - córka Pauliny i Łukasza z m. Długosze gm. Prostki, ur. 18.01.2016 r., w. 3700 g.
- córka - Katarzyny i Wiesława z m. Glinki, gm. Radziłów, ur. 19.01.2016 r., w. 3500 g.
- Kamilka - córka Agnieszki i Roberta z Grajewa, ur. 20.01.2016 r., w. 2700 g.
- Mateusz - syn Beaty i Arkadiusza z Grajewa, ur. 20.01.2016 r., w. 4700 g.
- córka Małgorzaty i Dariusza z m. Czerwonki, gm. Radziłów, ur. 19.01.2016 r., w. 3600 g.
- Zuzia - córka Magdaleny i Pawła z Augustowa, ur. 21.01.2016 r., w. 3000 g.
- Lena – córka Joanny i Karola Popowskich z m. Brzozowa Wólka gm. Grajewo, ur. 27.01.2016 r., w. 4400 g.
- syn - Joanny i Radosława Dobrzyckich z m. Sołki, gm. Rajgród, ur. 4.02.2016 r., w. 4100 g. 
- Zosia – córka Eweliny i Daniela Hermanowskich z Grajewa, ur. 10.02.2016 r., w. 3200 g.
- Nikodem Jerzy – syn Agnieszki i Arkadiusza Ptak z Grajewa, ur. 11.02.2016 r., w. 3200 g.
- Maciek – syn Martyny i Waldemara Bartkowiak z Grajewa, ur. 10.02.2016 r., w. 3300 g.
- Wojciech – syn Urszuli i Dariusza Siedleckich z m. Niećkowo, gm. Szczuczyn, ur. 10.02.2016 r., w. 3650 g.
- Kacper – syn Karoliny i Marcina z m. Jaminy, gm. Sztabin, ur. 14.02.2016 r., w. 3800 g.
- Kamila – córka Anity i Rafała Radkowskich ze Szczuczyna, ur. 15.02.2016 r., w. 3300 g.
- Zuzia – córka Angeliki i Grzegorza Januszewskich z m. Niećkowo, gm. Szczuczyn, ur. 25.02.2016 r., w. 3800 g.
- Oskar – syn Eweliny i  KAMILA Maciorowskich z Grajewa, ur. 21.02.2016 r., w. 4100 g.
- Bartosz – syn Joanny Kosińskiej z m. Kosiły, gm. Rajgród, ur. 22.02.2016 r., w. 3500 g.
- Dominika – córka Agnieszki i Pawła Ołdak z m. Wojdy, gm. Rajgród, ur. 23.02.2016 r., w. 4000 g.
- Szymon - syn Marty i Adama z Grajewa, ur. 2.03.2016 r., w. 3350 g.
- Jakub - syn Katarzyny i Krzysztofa Krasińskich z Grajewa, ur. 2.03.2016 r., w. 3400 g.
- Małgosia - córka Jolanty i Michała Rogowskich z Popowa, ur. 27.02.2016 r., w. 3600 g.
- Marcin, syn Agnieszki Krawcewicz i Sebastiana Wojsław z m. Karwowo, gm. Radziłów, ur. 9.03.2016 r., w. 4400 g.
- Patrycja - córka Katarzyny i Rafała Kochanowskich z Grajewa, ur. 8.03.2016 r., w. 4250 g.
- Maja - córka Izabeli Chrzanowskiej i Krzysztofa Jończyk z Grajewa, ur. 5.03.2016 r., w. 2900 g.
- Dawid - syn Wiolety Milewskiej z m. Ruda, gm. Grajewo, ur. 10.03.2016 r., w. 3400 g.
- Mateusz - syn Marty i Rafała Krzesickich z Grajewa, ur. 8.03.2016 r., w. 4000 g.
- Honorata - córka Danuty i  Adama Gutowskich z Wojewodzina, gm. Grajewo, ur. 21.03.2016 r. 4300 g.
- syn Pauliny i Sebastiana z Grajewa, ur. 10.04.2016 r., w. 3800 g.
- Szymon - syn Agnieszki i Pawła z Grajewa, ur. 7.04.2016 r., w. 3400 g.
- Marietta - córka Justyny i Krzysztofa z Grajewa, ur. 10.04.2016 r., w. 3800 g.
- Marcelina - córka Eweliny i Damiana Juszkiewicz z Grajewa, ur. 16.05.2016 r., w. 3200 g.
- Martyna - córka Sylwii i Marcina Borchert z Grajewa, ur. 30.05.2016 r., 2850 g.
- Rafał - syn Sylwii i Kamila z Grajewa, ur. 6.06.2016 r., 3750 g.
- Bartek - syn Elżbiety z m. Prostki, ur. 14.06.2016 r., w 3600 g
- Rafał - syn Justyny i Krzysztofa Kozikowskich z m. Nieciki, gm. Wąsosz, ur. 27.06.2016 r., w. 3500 g.

 

e-Grajewo.pl gratuluje i życzy dużo zdrowia!

 

Zapraszamy do przesyłania zdjęć

zobacz też:

Urodzeni VI 2015 - I 2016
Urodzeni  I - V 2015 r.

Urodzeni XII 2013 - II 2014 r.
Urodzeni IV - XII 2013 r.
Urodzeni I, II, III 2013 r.
Urodzeni - VII - XII 2012 r.
Urodzeni - IV, V, VI 2012 r.
Urodzeni - I, II, III 2012 r.

 

  - Liliana - córka Katarzyny i Artura   - Marcel – syn Marty Szlejter i Damiana Kulaka z Grajewa   - Eryk – syn Anny i Wiesława z Augustowa   - Antosia – córka Marty i Waldemara z m. Okół gm. Grajewo   - Karolinka - córka Pauliny i Łukasza z m. Długosze gm. Prostki   - córka - Katarzyny i Wiesława z m. Glinki, gm. Radziłów   - Kamilka - córka Agnieszki i Roberta z Grajewa   - Mateusz - syn Beaty i Arkadiusza z Grajewa   - córka Małgorzaty i Dariusza z m. Czerwonki, gm. Radziłów   - Zuzia - córka Magdaleny i Pawła z Augustowa   - Lena – córka Joanny i Karola Popowskich z m. Brzozowa Wólka gm. Grajewo   - syn - Joanny i Radosława Dobrzyckich z m. Sołki, gm. Rajgród   - Zosia – córka Eweliny i Daniela Hermanowskich z Grajewa   - Nikodem Jerzy – syn Agnieszki i Arkadiusza Ptak z Grajewa   - Maciek – syn Martyny i Waldemara Bartkowiak z Grajewa   - Wojciech – syn Urszuli i Dariusza Siedleckich z m. Niećkowo, gm. Szczuczyn   - Kacper – syn Karoliny i Marcina z m. Jaminy, gm. Sztabin   - Kamila – córka Anity i Rafała Radkowskich ze Szczuczyna   - Zuzia – córka Angeliki i Grzegorza Januszewskich z m. Niećkowo, gm. Szczuczyn   - Oskar – syn Eweliny i Karola Maciorowskich z Grajewa   - Bartosz – syn Joanny Kosińskiej z m. Kosiły, gm. Rajgród   - Dominika – córka Agnieszki i Pawła Ołdak z m. Wojdy, gm. Rajgród   -  Szymon - syn Marty i Adama z Grajewa, ur. 2.03.2016 r., w. 3350 g.   - Jakub - syn Katarzyny i Krzysztofa Krasińskich z Grajewa, ur. 2.03.2016 r., w. 3400 g.   - Małgosia - córka Jolanty i Michała Rogowskich z Popowa, ur. 27.02.2016 r., w. 3600 g.   - Marcin, syn Agnieszki Krawcewicz i Sebastiana Wojsław z m. Karwowo, gm. Radziłów   - Patrycja - córka Katarzyny i Rafała Kochanowskich z Grajewa   - Maja - córka Izabeli Chrzanowskiej i Krzysztofa Jończyk z Grajewa    - Dawid - syn Wiolety Milewskiej z m. Ruda, gm. Grajewo   - Mateusz - syn Marty i Rafała Krzesickich z Grajewa   - Honorata - córka Danuty i Adama Gutowskich z Wojewodzina, gm. Grajewo   - syn Pauliny i Sebastiana z Grajewa   - Szymon - syn Agnieszki i Pawła z Grajewa   - Marietta - córka Justyny i Krzysztofa z Grajewa   - Marcelina - córka Eweliny i Damiana Juszkiewicz z Grajewa   - Martyna - córka Sylwii i Marcina Borchert    - Rafał - syn Sylwii i Kamila z Grajewa   - Bartek - syn Elżbiety z m. Prostki   -  Rafał - syn Justyny i Krzysztofa Kozikowskich z m. Nieciki, gm. Wąsosz

gratulacje Paulinko i Łukaszu!!!slodziutka ta wasza Karolinka!!!
Napisał: Ewelina dodano: 2016-01-22 17:55:08

Sliczne dzieciaczki
Napisał: iza dodano: 2016-01-23 19:10:24

Gratuluję wszystkim rodzicom ślicznych maluszków
Napisał: Klaudia dodano: 2016-02-04 14:38:11

Gratulacje Asia i Radek
Napisał: Zuzia dodano: 2016-02-05 19:44:43

Gratulacje Ewelina I Daniel .. Śliczna malutka wykapana mamusia ;) pozdrowionka
Napisał: kaska dodano: 2016-02-13 18:29:51

Gratulacje Asiu :)
Napisał: A. dodano: 2016-02-27 10:32:30

Słodki Oskarek ! :) Gratulacje dla Eweliny i KAMILA ! ;)
Napisał: Monia dodano: 2016-02-27 18:47:37

Gratuluję Pani Agnieszko. Śliczna córeczka a imię jakie piękne 😉. Mama Dominiki.
Napisał: Marzena dodano: 2016-02-28 09:45:16

Gratulacje wspaniałej córeczki Zuzanny państwu Angelice i Grzegorzowi Januszewskim z Niećkowa. Buziaczki dla Kuby i Julki. A
Napisał: Renata dodano: 2016-03-02 18:41:02

te dzieci są super!! piękne :) pozdrawiam mamuśki!
Napisał: GrajEwo dodano: 2016-06-01 14:57:36

Martynka ;* jaki słodziak malutki ;) serdeczne gratulacje dla rodziców ! ;*
Napisał: m&m b. dodano: 2016-06-01 16:08:42

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.