22-latek przywiózł marihuanę

aktualizacja: 2019-02-06 19:57:46     nr wiadomości: 38384     przeczytano: 5981     Ilość komentarzy komentarze: 6

Grajewscy policjanci zatrzymali 22-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna przywiózł narkotyki z innego kraju. Teraz mieszkaniec powiatu grajewskiego za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj w nocy w jednej z miejscowości gminy Grajewo, grajewscy policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli zachowywać się nerwowo. Jeden z nich przebywał wewnątrz zaparkowanego VW, natomiast drugi stał obok pojazdu.  Młodzieńcy na widok policjantów wyrzucili trzymane w rękach przedmioty. Dodatkowo jeden z mężczyzn schował pod auto "zawiniątko" koloru srebrnego. Policjanci natychmiast sprawdzili i zabezpieczyli zawartość "zawiniątka", którym okazał się susz marihuany.

22-latek przyznał, że narkotyk należy do niego, twierdząc, iż  przywiózł go z innego kraju. Mieszkaniec powiatu grajewskiego usłyszał już zarzuty za posiadanie, udzielanie oraz przywiezienie do kraju środków odurzających. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. - KPP w Grajewie

Głupota naprawdę kiedy doczekam się że normalnie będzie można palić? Alkohol robi więcej spustoszenia niż marihuana ale jak to mówią rządzący „alkohol w naszej kulturze jest od dawna marihuana nie” i to chyba tylko jedyny powód dla którego jeszcze trzeba się chować aby nie mieć problemów.
Napisał: Tomek dodano: 2019-02-06 23:40:39

Tomek z niecierpliwością czekam również na leg pomaga w wielu chorobach musimy zmienić rząd przy urnach nie dajmy ciała głosujmy na partię K15 .Dobrze wiadomo że marihuana leczy
Napisał: Pracownik dodano: 2019-02-07 11:35:41

Bardzo dobrze do pierdla z nim, narkomaństwo trzeba tępić.
Napisał: Marihłanen dodano: 2019-02-07 15:01:47

Maryska to nie narkotyk
Napisał: gucio dodano: 2019-02-07 16:16:43

Marihlanen- wiedzy Ci brakuje i dlatego piszac bzdury- rzucasz puste hasla- frazesy. Udowodnij prosze szkodliwosc bezposrednio marihuany na zdrowie? Bardzo szkodliwe sa papierosy- szczegolnie te z filterm- aromatyzowane , ktore powoduja mase niebezpiecznych chorob groznych dla zycia, alkohol produkowany masowo , ktory zwiera ogromne ilosci chemii, ktora jest nie podawana w skladzie, ogromna ilosc lekow- miedzy innymi Apap- ktory jest bardzo szkodliwy dla zdrowia- w Anglii zakazany a w zacofanej Katolandii dostepny bez recepty nie mal wszedzie- uzywanie tego leku moze powodowac trwale uzkodzenie takich organow jak nerki i watroba . Isnieja tez choroby o nazwie- lekomania, kawomania, nalog palenia, alkoholizm- one tez wymagaja leczenia, a w przypadku nawrotow tej ostatniej dosc czesta konczy sie smiercia. Czy masz jeszcze jakies pytania?
Napisał: Baba dodano: 2019-02-10 18:45:34

Marihlanen- glupote tez nalezaloby tepic .
Napisał: Gary Muur dodano: 2019-02-11 13:50:38

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.