• 12482 wyświetleń

MOSiR Grajewo – ŻUBR 0:3

PRZEGRANA SIATKARZY MLEKPOLU Z LIDEREM
     W niedzielne popołudnie w meczu o mistrzostwo III ligi piłki siatkowej mężczyzn drużyna MLEKPOLU MOSiR Grajewo uległa u siebie liderowi rozgrywek LUKS TL ŻUBR Białowieża 0 : 3. Mimo ambitnej postawy gospodarzy nie udało im się wywalczyć choćby jednego seta.
   Już w pierwszym secie widać było, że goście przyjechali po komplet punktów. Od pierwszej piłki uzyskali wyraźną przewagę i wykorzystywali też proste błędy gospodarzy i wysoka wygrana. W kolejnym secie oglądaliśmy od początku sporo błędów z obu stron. Szczególnie widać to było po zagrywkach w siatkę. Ale z każdą chwilą było coraz więcej dobrej gry z obu stron i gospodarze zagrali ambitnie i powalczyli do końca tego seta. Trzeci set był bardzo wyrównany do remisu 17 : 17. Oba zespoły walczyły o każdą piłkę i punkt. Wiele zagrań było ciekawych i kibice obejrzeli niezłą siatkówkę. Jednak w końcówce na zagrywce w drużynie gości pojawił się grający trener Jakub Bokuniewicz i udanymi zagraniami doprowadził swój zespół do zwycięstwa.
   Teraz przed drużyną z Białowieży walka w rozgrywkach eliminacyjnych o II ligę, a gospodarze jeszcze raz zagrają u siebie za tydzień z Płocicznem.
MLEKPOL MOSiR GGRAJEWO – LUKS TL ŻUBR BIAŁOWIEŻA 0 : 3 (15:25; 22;25: 17;25)
MLEKPOL: Marek Adamkiewicz jr., Adam Odlanicki, Tomasz Zyskowski, Dawid Naruszewicz, Damian Ladziński, Michał Fiedorczuk, Mirosław Mieczkowski jako libero oraz Bogusław Wszeborowski. Trener; Marek Adamkiewicz.
ŻUBR: Jakub Bokuniewicz, Tomasz Butwin, Artur Biednar, Eryk Mikulski, Bartosz Kasperowicz, Michał Szoka, Wojciech Gabiec jako libero oraz Tomasz Malewski, Damian Fiszer, Tomasz Androsiuk. Trener: Jakub Bokuniewicz.
I sędzia – Andrzej Mścichowski (Grajewo), II sędzia – Marek Hanc (Szczuczyn), sędzia sekretarz  - Bogdan Sokół (Grajewo).