Urodzeni I, II, III, IV 2011r.

aktualizacja: 2011-05-13 10:16:03     nr wiadomości: 13471     przeczytano: 55480     Ilość komentarzy komentarze: 4


W dniu Twojego przyjścia na świat
życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu
była łzą szczęścia, a uśmiech Twój
zjednywał wszystkie wokół serca.


- Filip, syn Agnieszki i Piotra Czyżewskich, ur. 3.01.2011 r., g. 10.15, 3850 g
- córka Marka i Joanny Dąbrowskich, ur. 1.01.2011 r., g. 11.40, 2900 g
- Miłosz, syn Małgorzaty i Sławomira Obryckich, 2.01.2011 r., g. 14.40, 3400 g
- Szymon, syn Alicji i Marka Truchel, ur. 3.01.2011 r., g. 1.55, 3200 g
- Julia, córka Doroty i Piotra Golubiewskich, ur. 4.01.2011 r., g. 16.30, 3300 g
- Bartosz, syn Eweliny i Pawła Miller, ur. 7.01.2011 r., g. 15.40, 2800 g
- Wiktoria, córka Sylwii i Przemysława Tyszko, ur. 7.01.2011 r., g. 17.45, 3400 g
- Franciszek, syn Teresy i Sławomira Nordewskich, ur. 7.01.2011 r., g. 8.40, 3100 g
- syn Anety i Radosława Niecikowskich, ur. 9.01.2011 r., g. 14.00, 4500 g
- Kamil, syn Moniki i Mariusza Miller, ur. 11.01.2011 r., g. 23.50, 3650 g
- syn Anety i Sławomira Rogińskich, ur. 13.01.2011 r., g. 5.40, 3600 g
- Zosia, córka Katarzyny i Mariusza Wróblewskich, ur. 17.01.2011 r., g. 10.30, 3300 g
- Oliwia, córka Marty i Janusza Jasińskich, ur. 18.01.2011 r., g. 8.45, 3400 g
- Maja, córka Edyty i Karola Łukowskich, ur. 19.01.2011 r., g. 3.30, 3100 g
- córka Moniki i Rafała Popowskich, ur. 21.01.2011 r., g. 10.00, 4200 g
- Kamil, syn Beaty i Mariusza Dąbrowskich, ur. 23.01.2011 r., g. 4.30, 3400 g
- Bartek, syn Elżbiety i Andrzeja Górskich, ur. 22.01.2011 r., g. 22.15, 3000g
- Natalia, córka Moniki i Andrzeja Zielińskich, ur. 26.01.2011 r., g. 4.35, 3500 g
- córka Małgorzaty i Wiesława Dąbrowskich, ur. 27.01.2011 r., g. 16.45, 3000 g
- Nikola, córka Agnieszki i Andrzeja Zdaniewicz, ur. 31.01.2011 r., g. 8.35, 3750 g
- Patrycja, córka Marty i Michała Goliczewskich, ur. 31.01.2011 r., g. 16.45, 3400 g
- córka Agnieszki i Mariusza Bogusławskich, ur. 2.02.2011 r., g. 6.50, 3500 g
- Konrad, syn Joanny i Artura Czekaj, ur. 5.02.2011 r., g. 9.25, 3700 g
- Dawid, syn Agnieszki i Mariusza Orłowskich, ur. 5.02.2011 r., g. 23.55, 3650 g
- Magdalena, córka Tomasza i Małgorzaty Zalewskich, ur. 12.02.2011 r., g. 5.55, 3900 g
- Weronika, córka Magdaleny Sulewskiej, ur. 08.02.2011 r., 2650 g
- Jakub, syn Iwony i Mariusza Pieńczykowskich, ur. 18.02.2011 r., g. 6.05, 2850 g
- Nataniel, syn Pauliny i Grzegorza Ornowskich, ur. 19.02.2011 r., g.7.20, 3350 g
- Szymon, syn Sylwii i Mirosława Graczewskich, ur. 27.02.2011 r., g. 23.25, 3400 g
- Malwina, córka Ewy i Roberta Sobolewskich, ur. 27.02.2011 r., g. 20.45, 2800 g
- Jakub, syn Joanny i Michała Ossowskich, ur. 25.02.2011 r., g. 6.20, 3200 g
- Roksana córka Katarzyny i Jacka Chojnowskich, ur. 21.02.2011 r., g. 8.40, w. 3200 g
- Martyna, córka Jarosława i Barbary Ciecierskich, ur. 3.03.2011 r., g. 00.30, 3950 g
- Marysia, córka Anny i Daniela Lewczuk, ur. 3.03.2011 r., g. 17.45, 3350 g
- Julia, córka Marty i Mariana Czarneckich, ur. 8.03.2011 r., g. 00.10, 3800 g
- syn Anny i Pawła Wilczewskich, ur. 10.03.2011 r., g. 12.25, 3850 g;
- Ola , córka Renaty Żylińskiej, ur. 12.03.2011 r., g. 12.45, 3900 g;
- Zuzanna, córka Agnieszki i Piotra Zielińskich, ur. 12.03.2011 r., 2400 g;
- Maja, córka Magdaleny Lekenta z Grajewa, ur. 15.03.2011 r., g. 15.15, 3800 g;
- Julia, córka Małgorzaty i Adama Marcińczyk z Ławska, ur. 15.03.2011 r., g. 7.20, 3700 g;
- córka Lilii Łempickiej z Sokół, ur. 22.03.2011 r., g. 4.45, 3600 g;
- Jakub, syn Barbary i Wojciecha Chełmińskich z Grajewa, ur. 20.03.2011 r., g. 3.50, 2500 g;
- syn Agnieszki i Daniela Deluga ze Stoczka, ur. 24.03.2011 r., g. 10.40, 4200 g;
- Kamil, syn Moniki i Mariusza Danowskich, ur. 24.03.2011 r., g. 8.45, 3300 g;
- Oskar, syn Edyty i Michała Sierakowskich z Wierzbowa, ur. 26.03.2011 r., g. 10.00, 3500 g;
- córka Justyny i Grzegorza Lejman z m. Okół, ur. 28.03.2011 r., g. 02.40, 3200 g;
- syn Krystyny i Dariusza Wojsław z Popowa, ur. 29.03.2011 r., g. 11.15, 2900 g;
- Martyna, córka Agnieszki i Krzysztofa Sulewskich z Szyman, ur. 29.03.2011 r., g. 20.05, 3400 g;
- Nikola, córka Emilii i Andrzeja Matysiewicz z Grajewa, ur. 1.04.2011 r., g. 8.25, 3800 g;
- córka Ewy i Tomasza Piekarskich z Grajewa, ur. 1.04.2011 r., g. 02.30, 4300 g;
- Igor, syn Anity Skrzeczkowskiej z Grajewa, ur. 3.04.2011 r., g. 16.55, 3400 g;
- Maria, córka Barbary i Antoniego Dobkowskich z m. Koty-Rybno, ur. 07.04.2011 r., g. 03.40, 3450 g;
- Roksana, córka Urszuli i Piotra Świderskich z Ławska, ur. 05.04.2011 r., g. 23.40, 4200 g;
- córka Eweliny i Andrzeja Laszczkowskich z Lipnika, ur. 11.04.2011 r., g. 07.05, 3800 g;
- Filip, syn Marii i Karola Filipkowskich z Wąsosza , ur. 14.04.2011 r., g. 09.15, 3550 g;
- Oliwia, córka Ewy i Bogdana Małachowskich z Grajewa, ur. 15.04.2011 r., g. 17.30, 4100 g;
- Piotr, syn Izabeli i Macieja Randzio z Kurejewki, ur. 17.04.2011 r., g. 10.40, 3550 g;
- córka Jolanty i Łukasza Sawickich ze Szczuczyna, ur. 24,04.2011 r., g. 18.00, 3500 g;
- Alicja, córka Joanny i Mariusza Szymańskich z Grajewa, ur. 25.04.2011 r., g. 14.20, 2950 g;
- Aleksandra, córka Katarzyny i  Cezarego Pieńkowskich z Grajewa, ur. 30.04.2011 r., g. 01.55, 4500 g;
- Joanna, córka Anny i Artura Leniec z Bogusz, ur. 29.04.2011 r., g. 17.15, 3100 g;
- córka Anny i Stanisława Zienkiewicz z Grajewa, ur. 02.05.2011 r.

 

e-Grajewo gratuluje i życzy dużo zdrowia!

Dzieci przyszły na świat w Szpitalu Ogólnym w Grajewie


Dodaj zdjęcie swojego dziecka :) Narodziny

 

 

 

Urodzeni w X, XI, XII 2010 r.
Urodzeni w VI - IX 2010 r.
Urodzeni w IV i V 2010 r.
Urodzeni w II i III 2010 r.
Urodzeni w I i II 2010 r.
Urodzeni w XI i XII 2009 r.

  - Filip, syn Agnieszki i Piotra Czyżewskich   - córka Marka i Joanny Dąbrowskich   - Miłosz, syn Małgorzaty i Sławomira Obryckich   - Szymon, syn Alicji i Marka Truchel   - Julia, córka Doroty i Piotra Golubiewskich   - Bartosz, syn Eweliny i Pawła Miller   - Wiktoria, córka Sylwii i Przemysława Tyszko   - Franciszek, syn Teresy i Sławomira Nordewskich   - syn Anety i Radosława Niecikowskich   - Kamil, syn Moniki i Mariusza Miller   - syn, Anety i Sławomira Rogińskich      - córka Moniki i Rafała Popowskich   - Kamil, syn Beaty i Mariusza Dąbrowskich   - Bartek, syn Elżbiety i Andrzeja Górskich   - Natalia, córka Moniki i Andrzeja Zielińskich   - córka Małgorzaty i Wiesława Dąbrowskich   - Nikola, córka Agnieszki i Andrzeja Zdaniewicz   - Patrycja, córka Marty i Michała Goliczewskich   - córka Agnieszki i Mariusza Bogusławskich   - Konrad, syn Joanny i Artura Czekaj   - Dawid, syn Agnieszki i Mariusza Orłowskich   - Magdalena, córka Tomasza i Małgorzaty Zalewskich   - Weronika, córka Magdaleny Sulewskiej   - Jakub, syn Iwony i Mariusza Pieńczykowskich   - Nataniel, syn Pauliny i Grzegorza Ornowskich   - Szymon, syn Sylwii i Mirosława Graczewskich   - Malwina, córka Ewy i Roberta Sobolewskich   - Jakub, syn Joanny i Michała Ossowskich   - Roksana córka Katarzyny i Jacka Chojnowskich   - Martyna, córka Jarosława i Barbary Ciecierskich   - Marysia, córka Anny i Daniela Lewczuk   - Julia, córka Marty i Mariana Czarneckich   - syn Anny i Pawła Wilczewskich   - Ola , córka Renaty Żylińskiej   - Zuzanna, córka Agnieszki i Piotra Zielińskich   - Maja, córka Magdaleny Lekenta z Grajewa   - Julia, córka Małgorzaty i Adama Marcińczyk z Ławska   - córka Lilii Łempickiej z Sokół   - Jakub, syn Barbary i Wojciecha Chełmińskich z Grajewa   - syn Agnieszki i Daniela Deluga ze Stoczka, ur. 24.03.2011 r., g. 10.40, 4200 g;   - Kamil, syn Moniki i Mariusza Danowskich, ur. 24.03.2011 r., g. 8.45, 3300 g;   - Oskar, syn Edyty i Michała Sierakowskich z Wierzbowa   - córka Justyny i Grzegorza Lejman z Okół   - syn Krystyny i Dariusza Wojsław z Popowa   - Martyna, córka Agnieszki i Krzysztofa Sulewskich z Szyman   - Nikola, córka Emilii i Andrzeja Matysiewicz z Grajewa, ur. 1.04.2011 r.   - córka Ewy i Tomasza Piekarskich z Grajewa, ur. 1.04.2011 r.   - Igor, syn Anity Skrzeczkowskiej z Grajewa, ur. 3.04.2011 r.   - Maria, córka Barbary i Antoniego Dobkowskich z m. Koty-Rybno   - Roksana, córka Urszuli i Piotra Świderskich z Ławska   - córka Eweliny i Andrzeja Laszczkowskich z Lipnika   - - Filip, syn Marii i Karola Filipkowskich   - Oliwia, córka Ewy i Bogdana Małachowskich z Grajewa   - Piotr, syn Izabeli i Macieja Randzio z Kurejewki   - córka Jolanty i Łukasza Sawickich ze Szczuczyna   - Alicja, córka Joanny i Mariusza Szymańskich z Grajewa   - Aleksandra, córka  Pieńkowskich z Grajewa   - Joanna, córka Anny i Artura Leniec z Bogusz   - córka Anny i Stanisława Zienkiewicz z Grajewa

Alicja jest śliczna, Joanno, Marku i Zosiu gratulacje. Dziadek jest szczęśliwy
Napisał: Stanisław dodano: 2011-04-27 07:56:47

GRATULUJĘ CÓRECZKI JOLU I ŁUKASZU>
Napisał: KAŚKA CH dodano: 2011-04-27 21:17:11

Gratuluję P. Zienkiewicz. ;)
Napisał: Justyś dodano: 2011-05-02 23:23:19

Oskarek jest słodziutki ;) Gratulacje ;*
Napisał: Ciociaa dodano: 2012-03-03 19:12:02

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.