Nowy Aquapark Suwałki

aktualizacja: 2010-12-21 11:11:56     nr wiadomości: 13386     przeczytano: 4410     Ilość komentarzy komentarze: 0

Profesjonalny basen pływacki, zjeżdżalnie, bicze wodne, kaskady i sauny czekają na miłośników wodnych zabaw

21 grudnia o godz. 17 Aquapark Suwałki przy ulicy Jana Pawła II 7 został uroczyście otwarty. Podlascy miłośnicy wodnych atrakcji w Druskiennikach od dziś mogą korzystać z suwalskiego aquaparku.

Nie zabraknie tam biczy wodnych, kaskad, gejzerów, parasoli wodnych i wielu innych atrakcji. Specjalnie dla dzieci przygotowano ogrzewany basenik z tryskającym wodą grzybkiem. Jest też basen do nauki pływania.

Aquapark oferuje też dwutorową zjeżdżalnię rodzinną oraz rurową zjeżdżalnię otwartą. Są też dwie zjeżdżalnie o długości powyżej 100 metrów. Znajdziemy tu również profesjonalny basen pływacki z trybuną na ponad 300 osób.

Można tu też odpocząć w saunach, czy grocie solnej. Cały obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Aquapark Suwałki znajduje się niedaleko miejskiego odcinka drogi krajowej nr 8. Będzie czynny codziennie od godz. 6 do 22. Ceny mają być nie tylko dużo niższe od tych w litewskich Druskiennikach, ale także różnić się od cen w podobnych, mniejszych obiektach w okolicznych miastach.  www.poranny.pl

 CENNIK

  - Aquapark Suwałki
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.