100-lecie Służb Zatrudnienia

aktualizacja: 2019-02-01 16:13:48     nr wiadomości: 38351     przeczytano: 8053     Ilość komentarzy komentarze: 0

100 lat temu na mocy dekretu naczelnika państwa Józefa Piłsudskiego z dnia 27 stycznia 1919 r. powołano państwowe urzędy pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami.

Z okazji 100 rocznicy powstania Publicznych Służb Zatrudnienia 23 stycznia br. na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska wspólnie z Wiceministrem Stanisławem Szwedem wręczyli statuetki najbardziej wyróżniającym się powiatowym urzędom pracy. 

Wśród nagrodzonych znalazł się Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie, który otrzymał wyróżnienie za uzyskanie w 2018 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych w województwie podlaskim oraz dyplom w uznaniu za rzetelną pracę na rzecz promocji zatrudnienia oraz kreowanie wysokich standardów usług na rynku pracy w 100-lecie istnienia Publicznych Służb Zatrudnienia.

 Wyróżnienia i statuetkę odebrała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie – Bożenna Zakrzewska

 

30 stycznia 2019 r. odbyła się konferencja zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku pt. „Urząd Pracy – Partnerem w drodze do sukcesu” połączona z uroczystościami z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, w których uczestniczyli Starosta Grajewski Waldemar Remfeld oraz pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie.  Zasłużonym pracownikom urzędów pracy województwa podlaskiego, w tym siedmiu pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie, zostały wręczone medale za długoletnią służbę

Medal srebrny otrzymała
Jolanta Bożena Pluszczewicz 

Medale brązowe otrzymali
Anna Gadomska
Kamila Krymska 
Anna Lipska 
Robert Lipski
Wioletta Romatowska 
Marek Witkowski 

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.