« poprzedni « następny

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie i udział w akcji „Nakrętki zbieramy – Wiktorii pomagamy!”. Jednocześnie przypominamy, że akcja szkolna wciąż trwa. Napełniajmy dalej serduszko. Pozdrawiamy! SP 4 Grajewo

Prześlij do nas ciekawe zdjęcie

nie jestem ani uczniem, ani rodzicem...:)
Napisał: asia dodano: 2021-03-02 13:57:40

Mam jedno pytanie, pomagac innym to dobra rzecz, dlaczego mamy zbierac nakretki a co robi nasz rzad, kradna, nagrody za co???, dla Rydzyka za co ??? i to daja i robia wszystkie ministerstwa na czele z ministerstwem zdrowia ktore pierwsze powinno dbac o zdrowie WIKTORII, to ludzie musza sami organizowac a gdzie jest jest ten rzad dobrej zmiany ????? poszedl w sina dal odnajda sie przy wyborach ????.
Napisał: gorszy szort dodano: 2021-03-03 02:03:55

Do gorszy sort: jeśli nie chcesz nie pomagaj ale jest dużo ludzi o dobrym sercu którzy bez względu na to kto rządzi w tym kraju chętnie pomagają. Jeśli sam czy sama nie chcesz nie zniechęcaj innych.
Napisał: W dodano: 2021-03-03 11:15:28

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.