Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
abcd
Dodano: 2020-07-07 14:25:03
Otwarto: 3333

Poczta i ulotki (anty)

Przed II Tura wyborów, Poczta Polska do listów dorzuca ulotki, które straszą Rafałem Trzaskowskim Czy taka gra przedwyborcza PiS-u jest czyms normalnym ? Do jakich jeszcze chwytow i metod propagandowych zdolny jest PiS, by moc zdobyc za wszelka cene jak najwięcej wyborcow?
Grajewiak
Dodano: 2020-07-07 16:07:
Też dostałem taką ulotkę, wylądowała w koszu. To bardzo niesmaczne

Ja
Dodano: 2020-07-07 16:27:
Tez dostałam, jestem wstrząśnięta do czego dopuszcza się PiS. Zagłosuję na Trzaskowskiego skoro Duda takie kroki stosuje, chwyt poniżej pasa, wydaje mi się, ze to już podchodzi pod jakiś paragraf. Zastanówcie się dobrze na kogo głosujecie...

wyborca
Dodano: 2020-07-07 16:31:
w pis jak się okazuje jest najgorszy element,bo porządni ludzie nie stosują takich bezczelnych kłamstw i pomówień .Mam nadzieje że przy urnach wyborczych Polacy pokarzą czerwoną kartkę dla obecnego prezydenta, który tylko umie machac rękoma i kłamac bezczelnie

ANNA
Dodano: 2020-07-07 16:34:
Ta kampania zaczyna robic się brutalna.

księgowy
Dodano: 2020-07-07 16:59:
kto za te ulotki zapłaci. Sasina do prokuratora za marnowanie pieniędzy podatnika i do pierdla tych co to zlecili.

jaN
Dodano: 2020-07-07 17:31:
Pis tymi ulotkami się dyskwalifikuje./wypad/ Duda w niebyt.Kij ma dwa końce.

Obywatel
Dodano: 2020-07-07 18:22:
Narzekacie na PiS a co było kilka lat temu. PO tak dobrze rządziło? Wina, ośmiorniczki jedzenie full wypas i to za waszą kasę. Chulaj dusza.

Ania
Dodano: 2020-07-07 18:30:
Pis staje na glowie<,zeby wygrać wybory i lapie sie wszystkiego,ulotek,szczepionek,krytyki,objazdow po Warszawie,wystapień na jasnj Gorze.Niech skonczy się to już bo ogłpiają ludzi.Szkoda im pieniedzy ,tyle ludziom rozdali,a ludzie niewdziecznicy nie słuchają sie ich i inaczej myslą.ida za drugim kandydatem.Mnie nie przynosić,bo za kolnierz wepcham.to jest agitacja.Poczta Polska podjęla się takiego zadania i automatycznie stała sie niewiarygodna co do glosowania korespodencyjnego,nie wierze ,ze uczciwie doniosa glosy.Pamietajcie Pis dał pieniadze ,żeby pomoć dziecom,ale za to ich rodzice muszą Pisowi zrewanzować się.Kiedys skonczą sięte pieniądze .Dlaczego sejm odrzuca bona dla seniorów na wyjazd?,bo w senacie wniesłi o ujęcie seniorów do bonu ,ale rząd nie ma z czego dać .

3gr
Dodano: 2020-07-07 18:39:
Tonący brzytwy się chwyta i tak jest i w tym orzypadku

K
Dodano: 2020-07-07 19:15:
Wyborcy i tak nie uznają że to jest okradanie spółki skarbu państwa, czyli mienia wspólnego, i zaczną mówić że za PO to ośmiorniczki za 25zł/kg jedli. Nawet nie widzą że tej władzy są w stanie wybaczyć rzeczy, za które innym rządom obcinali głowy.

teolog
Dodano: 2020-07-07 19:34:
mam pytanie, kto zlecił Poczcie Polskiej wrzucanie ulotek do skrzynek obywateli,i za czyje pieniądze zostały te ulotki wydrukowane szkalujące Pana Trzaskowskiego.Składam wniosek do Prokuratury o sciganie mocodawców tego chamskiego ataku na Pana Rafała Trzaskowskiego, i życzę tej osobie wszystkiego najgorszego , za te wszystkie oszczerstwa i pomówienia,niech to wszystko obróci się przeciwko niemu , karma zawsze wraca do nikczemnego człowieka.

Rolnik
Dodano: 2020-07-07 19:43:
A ja nic nie dostałem, Trzaskowski nie ma szans, brawo PIS.

Kasia
Dodano: 2020-07-07 20:08:
Kaczyński powiedział, że nie cofną się przed niczym, żeby wygrać, więc wszystkiego można się spodziewać. "Ciemny lud" wszystko kupi, co podają w TVP Info i TVP 1.

Waldemar
Dodano: 2020-07-07 20:54:
I bardzo dobrze pan Trzaskowski też nie oszczędza naszego prezydenta , wszystkie chwyty dozwolone! Trzymam kciuki za prezydenta Dudę!!! Dla ciekawskich( nie mam 500+ ani takich tam dodatków) prowadzę własną firmę

Tylko Duda
Dodano: 2020-07-07 21:59:
A ja mysle, że nie masz co robić i wymyślasz prowokacje. A nawet jeśli by tak było to Poczta Polska obstaje za PROPOLSKIM Prezydentem, a nie proniemieckie Trzasowskim.

Ubawiony
Dodano: 2020-07-07 23:24:
Proniemiecki Trzaskowski? A który rząd kupił najwięcej limuzyn od niemieckich koncernów motoryzacyjnych i z lubością wykonuje na nich testy zderzeniowe w warunkach otwartego ruchu ulicznego, nie posiadając nawet ubezpieczenia NW? Podpowiem że zaczyna się na P kończy na S. Przecież 4 lata temu Morawiecki obiecał milion samochodów elektrycznych. Powstał chociaż projekt podwozia?

abcd
Dodano: 2020-07-08 00:08:
Tylko Duda- prosze wskazac i udowodnic jednoczesnie , gdzie wymyslam prowokacje ?

a.b
Dodano: 2020-07-08 00:51:
Tyle limuzyn zniszczyli.ale o tych dwoch autobusach miesic beda mowić w Info.Powódż zalała poludnie,ludzie walcza z wodą, rzadu tam nie ma,premier dzien w dzien podaza drogą za prezydentem i obczernia rzeciwnika.Sam sprowadza wegiel z Rosji.inne stare przestarzałe uzbrojenie z USA i teraz z Niemiec stare zardzewiałe czolgi i samolotyWszystko biorą i kasę sypia Trampowi.Z zywnościa to samo.a wygaduje przeciwnikowi że mu tam inni metro buduje,prad kupuje w Niemczech .Dla mnie premier jest niedoudacznik życiowy, albo słyszy sam siebie.Zajrzyj premierze na poludnie i zainteresuj powodzianami.wiem,że mają cięzko.zostawiliscie tych ludzi samych..

edek
Dodano: 2020-07-08 00:59:
To jest ulotka sztabu wyborczego Prezydenta Andrzeja Dudy i przez niego opłacona, co widnieje w stopce ulotki. Na pierwszej stronie jest program obecnego Prezydenta, a na drugiej stronie wady jego przeciwnika, które już mieliśmy wątpliwą przyjemność przeżyć przed 2015 rokiem, a więc, konflikty (wywoływane przez PO), kryzysy, podziały na Polskę A i B (Podlasie), bieda i afery. To wszystko sama prawda. W tej ulotce nie ma kłamstwa, a boją się jej zwolennicy Trzaskowskiego, który nie lubi prawdy, co widać po jego ostatnich woltach - ponoć zapisał się do narodowców :)

Lenka
Dodano: 2020-07-08 08:30:
A Pan Trzaskowski to taki święty? Jak wygra te wybory to dopiero pokażą na co ich stać. Mam nadzieję,że nie wygrają.Ja bynajmniej jestem Polką, oddam w tej turze głos na obecnego prezydenta. I dodam,że nie pobieram 500+.

wilkołak
Dodano: 2020-07-08 08:46:
Wolę aby sztaby wyborcze dały zarobić Poczcie Polskiej niż deutsche post A jak Ci nie pasuje wyrzuć do śmieci prowokatorze!

Prawdziwy Polak
Dodano: 2020-07-08 09:25:
Mam nadzieję, że P. Duda wygra, bo to najlepsza opcja w tej chwili dla dobra Polski. Może i chwytają się różnych brzydkich metod, ale to jest tylko obrona na ataki, obrzucanie błotem i wymyślanie różnych kłamstw ze stony PO i Trzaskowskiego. A wy zwolennicy Trzaskowskiego tak ślepo wierzycie w jego puste obietnice i myślicie, że coś się zmieni na lepsze jak on wygra. Ja pamiętam te jeszcze niedawne czasy za rządów PO i napewno im nie chodziło o dobro wszystkich Polaków (tylko elity). Oni nie dawali tylko zabierali (np. nasze odłożone pieniądze z OFE) i sprzedawali Polskę po kawałku w obcy kapitał. Ta słynna wypowiedź Rostkowskiego ówczesnego ministra finansów rządu PO : "Pieniedzy nie ma i nie bedzie" mówi wszystko. Trzaskowski bardziej dba o interesy Niemiec niż Polski. I tak dla jasności nie biorę 500 + ani żadnch innych świadczeń. Utrzymuję się z pracy własnych rąk.

Krzych
Dodano: 2020-07-08 09:41:
Lenka, taka z Ciebie Polka, a partykuły bynajmniej nie potrafisz używać. Coś w tym musi być, że to ludzie wykształceni głosują na opozycję, a wieś, małe miasta, rolnicy i 60+ na obecną władzę. Statystyka jest jednak piękna.

Pp
Dodano: 2020-07-08 10:03:
Jeżeli wygra Trzaskowski . to w tym waszym Grajewie będzie brud smród i bieda z nędzą

Tylko Duda
Dodano: 2020-07-08 10:11:
Do Ubawiony. A masz Polskie limuzyny?? Nie bo Tusk niemiecki agent doprowadził do upadku FSO. Była możliwość ratunku to powiedział, że w województwie mazowieckim jest niskie bezrobocie i FSO nie trzeba ratować. Niech się niemieckie sprzedają. Jak nie masz wyboru w danej dziedzinie to kupujesz to na co jesteś skazany. Morawiecki obiecał milion samochodów, ale jak się dowiedziało o tym lobby potężnych zagranicznych koncernów samochodowych to zrobią wszystko, że by nie dopuścić do tego, żebyśmy produkowali swoje auta. Przecież miała być nowa Syrena z AMZ Kutno, ale żaden koncern nie chciał sprzedać silnika i innych komponentów, których samodzielna produkcja na początku projektu pochłania potężne środki finansowe. Nie po to m.in. niemiecka agentura zniszczyła fabryki samochodów w Polsce żeby teraz wspomagać nowe projekty, które będą konkurencją. Widać w Warszawie, jak Trzaskowski rządzi w wielu ważnych dochodowych branżach usługi świadczą zagraniczne koncerny, które zatrudniają Polskie firmy, jako podwykonawców i czerpią potężne zyski. Pieniądze, które mogłyby być zainwestowane w Polsce będą wspierać niemiecką, fracuską gospodarkę.

gorszy szort
Dodano: 2020-07-08 10:19:
Szanowny - edek - Zapomniales kto wywolal konflikty to przypomnij jak z Grajewa autokarami wozili do Warszawy na religje smolenska kto wozil ???? kto organizowal PiS z Kaczynskim i krzyczano tu jest Polska, jakie byly hasla. Kaczynski z PiSem nie przychodzili na obrady Rady Bezpieczenstwa do prezydenta bo to nie nasz prezydent, to pytam kto jest Polakiem i dalej jest siana ta nienawisc, kto nie z PiSem to nie Polak, przestancie dalej dzielic, mam pytanie czy Grajewiacy co jezdza na saksy po calej Europie do innych panstw to juz nie Polacy, czy wiecie jaki powstal DLUG POLSKI za rzadow PiSu kto go splaci jeszcze wasze wnuki beda mieli problem go splacic to dla nich chcecie takiej Polski.

oburzona
Dodano: 2020-07-08 10:23:
Mam tego dość . Ja chcę niezależnych sadów, skrócić bezkarność pisowców, tak dłużej być nie może.Rzeczywiście obecny rząd nie cofa się przed niczym. Takiej bezczelności, braku kultury brakuje po prostu słów nawet jak to nazwać, dawno się nie spotkało.Ile szamba paręnaście lat temu spływało do Wisły? dać 13 Ktoś myśli ,że naród głupi .dać 13 emerytom z hukiem ,a po cichu zabierać im 3 razy tyle w podatkach to uczciwe.Narobić ciemnej patologii z ludzi poprzez 500 +.Ma się elektorat, praca za miskę ryzu

Sebastian
Dodano: 2020-07-08 10:34:
Gdybyście byli właścicielami dużej firmy, to kogo wybralibyście do zarządzania nią? Czym byście się kierowali przy wyborze, czyich opinii słuchali? Z całym szacunkiem do ludzi bez wykształcenia, pochodzących ze wsi i małych miast, ja bym nie chciał by moją firmą kierował ktoś kto jest wybrany na podstawie wiedzy takich osób. Brak świadomości jak funkcjonuje państwo, czym jest polityka zagraniczna, jakie są potrzeby wynikające z demografii. Polityka to nie jest ciągłe obrażanie wszyskich, którzy myślą inaczej niż ja. W mojej firmie zarządzający musiałby działać tak, by ze wszystkimi współpracować, żeby efektem tego była poprawa wyników firmy - lepsze płace i warunki pracy dla pracowników. Rozdawanie 13,14 emerytur i kolejnych świadczeń dowodzi, że tu nie ma pomysłu na przyszłość. Tak działają radni na wsiach przekupując "pijaczków" pod sklepem. Wierzę, że Polacy chcą być szanowani w świecie, zacznijmy szanować się wzajemnie.

Ania
Dodano: 2020-07-08 10:34:
Najważniejsze, że w niedzielę wszystko to się skończy.

nie św. Łukasz
Dodano: 2020-07-08 10:42:
Katolicy - wyborcy - narodzie - rozumny narodzie. Judasz sprzedał swego nauczyciela z 30 srebrników, PiS kupił głosy i swoich zwolenników za 500 zł. analogia: 30=500.

a.b
Dodano: 2020-07-08 11:53:
Lenka.Po zwycięstwie Dudy stracisz powiat i wolnośc.Niektorzy pamietaja jak powiatow nie było i trzeba wszystko było załatwiać w Lomży.Stracic wolnośc .to bedzie jak w Rosji ,pałowanie za kazdy strajk.gloszenie poglądow.

prawdomówny
Dodano: 2020-07-08 12:16:
Pan Duda = to same kłamstwa i obłuda

abcd
Dodano: 2020-07-08 12:29:
edek- do napisania calej prawdy o p.Dudzie nie wystarzczylaby ulotka i opis jego braku osiagniec nalezaloby wydac w formie ksiazki. Po co nam prezydent, ktory nie potrafi samodzielnie rzadzic i nie ma wlasnego zdania. Masz jakies dowody na to, ze akcja ulotek jest opalacona z prywatnych pieniedzy prezydenata? Podzialy Polakow na sort gorszy i lepszy dokonal (i nadal to czyni) skuteczna- propagdnowa polityka nienawisci PiS z pomoca milosciwie nam panujacego kosciola katolickiego. Natomiast ty , jestes najlepszym tego przykladem i dowodem . Juz niejednokroktnie udowdniles swoimi wypowiedziami- czego ciebie PiS i kosciol nauczyl !

Ewa
Dodano: 2020-07-08 12:37:
To już ksiądz zachwalajacy Dudę. Radio Maryja, telewizja Kaczyńskiego nie wystarczy? do czego się jeszcze posuną

Grzegorz
Dodano: 2020-07-08 13:13:
edek prawda jest taka ,że PAD to najdroższy prezydent w historii 900 mil zł . To 600 tys zł dziennie 25 tys na godzinę wydawał .Polska A i B to nie wina prezydenta . 70 mil Sasina 2000 lat będziesz pracował na taki wydatek zarabiając 2900 na rękę , 120 mil na respiratory . 5 na maseczki .Rozwalenie sądów ,SN Trybunału , Z policji Zrobiła się policja obywatelska jak za komuny . 1,2 mi rocznie kosztuje ochrona I sekretarza . Szkoły rozwalone ,szpitale też , Teraz mi powiesz ,że Po też kradło . TO nie daje prawa kraść PiSowi . Rozwalił kraj na 2 części to Prezes K .

Grzegorz
Dodano: 2020-07-08 13:13:
edek prawda jest taka ,że PAD to najdroższy prezydent w historii 900 mil zł . To 600 tys zł dziennie 25 tys na godzinę wydawał .Polska A i B to nie wina prezydenta . 70 mil Sasina 2000 lat będziesz pracował na taki wydatek zarabiając 2900 na rękę , 120 mil na respiratory . 5 na maseczki .Rozwalenie sądów ,SN Trybunału , Z policji Zrobiła się policja obywatelska jak za komuny . 1,2 mi rocznie kosztuje ochrona I sekretarza . Szkoły rozwalone ,szpitale też , Teraz mi powiesz ,że Po też kradło . TO nie daje prawa kraść PiSowi . Rozwalił kraj na 2 części to Prezes K .

nie zrzeszony
Dodano: 2020-07-08 14:36:
Jedyny prezydent to Andrzej Duda Strzałkowski nie dorasta mu do pięt w swoich kłamstwach już dawno się pogubił głosować na trzaskę to jakby zaprosić złodzieja do domu i mieć wyrzuty że za mało zabrał

Daro
Dodano: 2020-07-08 16:14:
Grunt pali się pod nogami, więc sztabowcy robią co mogą. To jeszcze nic. Sprawdźcie sobie jaką grę w Facebooku dziś udostępnił Pan Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej oraz ogólnopolskie komentarze tego. To jest dopiero żenada. W sztabie Dudy już pojawiają się komentarze (np. Bielana), że jeśli przegra to będzie to jego wina. Ileż społeczeństwo może znosić kłamstwa, cynizm, łamanie co krok prawa, kolesiostwo, ciągłe afery, bezkarność, drożyznę, nakładanie ciągle nowych podatków, demolkę wymiaru sprawiedliwości oraz służby zdrowia i szkolnictwa, zadłużanie państwa, szczucie i napuszczanie na siebie Polaków, uległość wobec prezesa itd. Do Lenki - też jestem POLAKIEM i głosuję na Trzaskowskiego.

Ubawiony
Dodano: 2020-07-08 18:33:
Nawet nie wiesz jak potężne środki są potrzebne do zaprojektowania i zbudowania płyty podłogowej, dlatego np Audi, VW, Seat, Skoda i jeszcze kilka marek są budowane na tym samym. Nawet silniki i elektronikę wsadzają tą samą bo jest zbyt drogo by samemu projektować. Gdybyś to wiedział to by tobie nie dało się wcisnąć takiej ciemnoty o wielkim spisku międzynarodowym nie dającym nam budować własnego koncernu motoryzacyjnego. Tam gdzie PiS nie może to spisek wymyśli. 43 wypadki w 2019 były spowodowane z winy SOK, na to miejsce były kupione same niemieckie auta, nabijajmy im kasę i mówmy jak to ich koncerny nas tłamszą, genialna logika. Ale co tam, stać nas.

K
Dodano: 2020-07-08 19:05:
PiS taki fantastyczny, a tak patrzę na 10 ostatnich tematów forum i widzę 3 pytania dotyczące porady gdzie jest dobry lekarz. Polecenia są do Ełku lub Białegostoku. Po reformie służby zdrowia i wdrożeniu siatki szpitali dostępność spadła, bo nie widać aby w szpitalu pojawili się specjaliści, i musimy jeździć poza Grajewo.

zatroskany
Dodano: 2020-07-08 19:43:
W niedzielę odbędą się bardzo ważne wybory od których zależy to czy PIS dalej będzie sobie robił z Polski własny folwark i dzielił Polaków na lepszy i gorszy sort, i rozkradał majątek spółek Państwowych, pogońmy to towarzystwo wzajemnej adoracji puki nie jest za póżno

Ania
Dodano: 2020-07-08 21:02:
Ludzie szanujcie i broncie wolnosci ,Była juz próbka w pandemii.Ile to mandatów za brak maseczek nawlepiali,co okazało się,ze nie mieli prawa,Jakie kary nakładał sanepid za to że nie zastała policja na kwarantannie.Na wiecach prezydenta wyciągali z tlumu i spisywali,zeby ukarac.No to po wyborach ,to dziennikarstwo runie,internet pod kontrolą.samorządy ograniczą.O to trzeba walczyć,.Dawno śą ustawy podpisane,że mogą stawiac kurniki,magazynować odpady gdzie chce własciciel.Kiedyś Jarosław powiedział,że przyjdzie taki czas, ze w Polsce bedzie Budapeszt.tam Orban co chciał to zrobił.

Lelek
Dodano: 2020-07-08 22:18:
Daro grunt to wam się pali

Grajewiak
Dodano: 2020-07-08 22:42:
Głosuję na Trzaskowskiego i też jestem Polakiem

abcd
Dodano: 2020-07-09 00:29:
wilkołak- kto i w jaki sposob i kto w Polsce daje lub moglby dac zarobic- Deutsche Post AG prosze podac konkretne przyklady ? Niestety lecz tacy jak ty, widza ciagle wrogow w Niemcach i Rosjanach- wrogow tych z czasow II wojny swiatowej . Bardzo mocno i skutecznie straszy PiS- tym co jest tak naprawde niczym innym - jak zywyklym urojeniem wynikajacym z dugotrwalego pielegnowania polityki nienawsci do wszystkich , ktorzy nas ostaczaja! Czy istnieje w urojeniach pisowskich politykow, ktos , kto nie zagrazalby Polsce ? Nie jestem zadnym prowokatorem i nie zycze sobie beszczelnej pisowskiej propagandy,ktora ma wylacznie na celu wybielac jedyna "prawdziwie pro-polska" partie - ktora coraz glebiej z pelna premedytacja ,dokonuje takimi perfidnymi zagrywkami podzialow w spoleczenstwie- pod haslem jestes za PiS- jestes prawdziwym Polakiem- popierasz inna partie - jestes zdrajca Polski !

gorszy szort
Dodano: 2020-07-09 02:39:
Sznowny - Obywatel - O czym ty piszesz co maja osmiorniczki i wino do prawie MILJARD ZLOTYCH wydane przez DUDE no co pytam ????, skad na wysokiej klasy BMW produkcji Nemieckiej maja PiSdzielce i jeszcze rozbijaja bo nie umieja nimi jazdzic to nie widzisz ze ty i inni Polacy za to placa, a ciebie kupili za SREBNIKI 500+, jak kupili JUDSZA za 30 SREBNIKOW zeby sprzedal Pana Jezusa jaka droga ty idziesz co ty porownujesz do czego ??????. Miljony ida na Rydzyka z ministerstwa zdrowia, sprawidliwosci, z Funduszu Solidarnosciowego, powinno isc na pomoc dla obywateli a nie dla Rydzyka i spolki PiSlandu

gorszy szort
Dodano: 2020-07-09 03:56:
- nie zrzeszony- O jakim ty zlodzieju mowisz, a prawie MILJARD ZLOTYCH na kancelarje Prezydenta to gdzie poszly, najdrosza kancelarja w histori Polski, a miljony dla Rydzyka i ministrow PiSowskich to nie widzisz zlodzieja ktorego masz pod reka, najlepiej jak sam zlodziej bedzie szukal innego zlodzieja ktorego nie ma.

Szymon
Dodano: 2020-07-09 06:39:
Pytanie do przemyśleń i samodzielnego myślenia dla zwolenników PiS: skoro twierdzicie, że poprzednia wladza tylko kradła to dlaczego PiS mając cały aparat sprawiedliwości (służby specjalne, policję, prokuraturę, sady) nie wsadził wszystkich złodzieji za karty? Nie wykorzystał by szansy, szczególnie przed wyborami, by dokopać opozycji? Jaka była burza jak minister Nowak nie zgłosił w zeznaniu majątkowym zegarka. Skończyło się to wyrokiem. Nie powtarzajcie haseł z TVPis,opierajcie się na faktach i myślcie samodzielnie. Ilu skzano ministrów, wiceministrów, poslów po przejęciu władzy przez PiS? Czekam na konkretne odpowiedzi, imiona i nazwiska skazanych.

Ewa
Dodano: 2020-07-09 09:27:
Tylko Trzaskowski. Mam dość Kaczyńskiego.To On obecnie rządzi krajem rękami Dudy! Koniec kropka.

Antypis
Dodano: 2020-07-09 11:24:
Znowu cenzura ma e-grajewo

Sebastian
Dodano: 2020-07-09 11:28:
Brawo Szymon! Gdzie Ci złodzieje z poprzednich rządów, skoro cała władza w rękach PIS, to ci złodzieje powinni być bez problemu oskarżeni, osądzeni i osadzeni,a nie obrażani w tvpis. Ludzie, jakby Kaczyński miał za co wsadzić kogokolwiek z tej ekipy do wiezienia to pewnie poświęciłby za to swego ukochanego kotka.

K
Dodano: 2020-07-09 14:13:
Szymon nie ma i nie będzie. To tak samo jak PiS wytyka Trzaskowskiemu że w Warszawie Francuzi dostarczają wodę, Niemcy wynajmują rowery, Włosi budują metro. Tylko nie wspomina że autostrady budują nam Austriacy, Hiszpanie i Turcy, a sztandarową inwestycję PiS czyli przekop Mierzei Wiślanej wykonują Belgowie. Bo jak pisałem wcześniej, wyborcy PiS nawet nie widzą że tej władzy są w stanie wybaczyć rzeczy, za które innym rządom obcinali głowy.

xyz
Dodano: 2020-07-09 14:27:
Jestem Polakiem, patriotą,człowiekiem samodzielnie myślącym i troszczącym się o przyszłość swoją i swoich najbliższych - zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego, bo on daje nadzieję na ukrócenie samowoli PiS-u, zatrzymanie zadłużania kraju i drożyzny z powodu marnowania naszych wspólnych pieniędzy (budżet państwa). Zaznaczam, że jestem osobą wierzącą i korzystam z rozdawnictwa PiS, ale nie chcę dłużej wstydzić się, że prezydentem Mojego Kraju jest człowiek rozwrzeszczany (jak rozpuszczony dzieciak) i niesamodzielny (gotowy na posyłki dla zwykłego posła).

gr
Dodano: 2020-07-09 15:26:
..toć to żaden z nich nie nadaję się i każdy o tym wie i po co te złości...sędzia kradnie i nic mu nie zrąbią,poseł wyzywa przeklina i nic ..

.
Dodano: 2020-07-09 16:57:
brawo Szymon a do "obywatel" ty nie masz pojęcia ile pisiory przeżerają nie masz pojęcia ile kasy ciągną z budżetu państwa te ośmiorniczki to grosze w porównaniu do tego co robią posłowie i przyjaciele pisu

Polka
Dodano: 2020-07-09 20:52:
Do Szymon, jakże słuszna konkluzja,skoro byli takimi przestępcami to czemu p. Ziobro nie skorzystał z okazji żeby im "dowalić"? Puste frazesy są tylko dla "wiernych wyznawców pisu".

a
Dodano: 2020-07-10 00:35:
Dodam , ze piSS-owcy od lat walaczacy zaciekle z komuna pogubili sie w dekomunizacji i zamiast scigac komunistow, zaczeli obsadzac nimi wysokie stanowiska w rzadzie. Paradoksalnie osobistosci te zajmowaly za komuny rowniez b.powazne pozycje , jednoczesnie bedac czlonakami PZPR z pelnego przekonania.

Szymon
Dodano: 2020-07-10 07:52:
Jeszcze jedno pytanie do zwolenników pisolandu, którzy często zarzucają przeciwnikom, że za dużo oglądają TVN zamiast jedynie słusznej TVPiS. Czy TVN kłamie, czy programy w TVN są tendencyjne? Z tego co wiem to TVN jest finansowana przez kapitał amerkański, czyli kapitał naszego nawiększego sojusznika USA. Czyżby nasz nawiększy przyjaciel za oceanu robił pod górkę rządowi? Przeciesz wytarczy tylko słowa krytyki pod adresem TVN i od razu odzywa się pani ambasador USA i ruga naszych polityków. Jak to jest??

obiektywny
Dodano: 2020-07-10 10:53:
Do wszystkich autorów wpisów! Ludzie opamiętajcie się!!Dlaczego wypisujecie nieprawdziwe,zasłyszane plotki?Opamiętajcie się i wyrażajcie swoją opinię i poparcie dla tego czy innego kandydata przy urnie podczas głosowania.Dlaczego jest w Was tyle nienawiści? Wybory się skończą a Wy będziecie żyć dalej koło siebie ,patrzeć sobie w oczy, czy nie czas skończyć tę wojnę Polsko-Polsko?Dość tego szczucia i podsycania jednych przeciw drugim.Trzeba było zagłosować na niezależnego kandydata bez żadnych obciążeń politycznych z nieskalaną przeszłością to może więcej by było uśmiechu na waszych twarzach i serdeczności wśród takiego społeczeństwa ,które zna się nie tylko z widzenia.

Ruda
Dodano: 2020-07-10 21:51:
Do Lenka : sprawdź znaczenie słowa bynajmniej.

gorszy szort
Dodano: 2020-07-15 08:54:
-obiektywny- o jakim ty opamietaniu mowisz kto sie ma opamientac, moze najpierw zaczac od TVP Kurskiego i TVP Trwam Rydzyka i fanatykow religijnych w imie ojca i syna Jaroslawa kto wyzywal od zdrajcow, choloty, zdradzieckie mordy, chamstwo, kto nie z PiSlandem to nie Polacy i inne, normalni Polacy maja prawo sie bronic. Czy nie widziales jak przez 5 lat Duda lamal Konstytucje i dzielil Polakow a w dniu wyborow prosi o pojednanie a gdzie byl 5 lat czemu nie pojednal Polakow tylko podzielil, jak on moze spojrzec w oczy Polakom chyba tym ze wschodu bo to oni wybrali go na swego soltysa.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: