Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Jestesmy z Wami
Dodano: 2020-03-17 18:09:13
Otwarto: 4098

Podziękujmy lekarzom

Podziekujmy lekarzom, ratownikom, pielegniarkom. Zwyczajnie jak ich spotkamy w pracy, sklepie na ulicy. Podziękujmy, życzymy duzo sił i zdrowia, zrób jedzenie dla pracujacych kto jaki ma pozytywny pomysl. Nie hejtujmy, nie ublizajmy mamy tylko ich.... a Oni przychodza i robia swoje w tak ciezkich czasach
Xcd
Dodano: 2020-03-17 19:27:
Tak-podziękujemy lekarzom i pracownikom służby zdrowia.,bo jak skończy się pandemia to znowu będziemy na nich narzekać i hejtowac-jak to my potrafimy

Prawda
Dodano: 2020-03-17 19:28:
Dokładnie! A tyle pomyj zostało na forum wylanych na Panie pielęgniarki! A teraz? Jak to wszystko się uspokoi, rząd powinien naszym drugim pielęgniarkom wpłacać przynajmniej potrójne pensje! Niedoceniany zawód a w chwili tak trudnej dla ogółu społeczeństwa- NAJWAŻNIEJSZY!!! P.S. NIE PRACUJĘ W SŁUŻBIE ZDROWIA.

Jolka
Dodano: 2020-03-17 19:42:
To prawda , podziwiam i dziękuję. Cieszę się, ze bez problemu, na telefon mogę otrzymać receptę , a nawet zwolnienie. Dziękuję też paniom w sklepach. Służba zdrowia i pracownicy sklepów to bohaterowie naszych czasów. Życzę zdrowia.

Mariola
Dodano: 2020-03-17 21:32:
Xcd i Prawda-zgadzam się z Wami.Tyle lekarzom zawdzięczamy a ich nie doceniamy.Tylko narzekamy na nich i na kolejki.Lekarze to tez ludzie a nie roboty.Doceńmy ich prace i poświęcenie dla nas bo sami nie jesteśmy idealni,pełni wad.Najlatwiej jest krytykować lekarzy ale moze teraz Was oświeci ze to są wspaniali ludzie!!!!

kasia
Dodano: 2020-03-17 21:54:
dobrze że zauważacie że oprócz pielęgniarek są inni pracownicy służby zdrowia którzy również pracują ciężko i z poświęceniem ,to jest miłe,pozdrawiam

Krysia
Dodano: 2020-03-18 08:30:
Całej służbie zdrowia, dla ministra zdrowia i dla rządu -dziękujemy życzymy dużo zdrowia i opatrzności Bożej.

Kamil
Dodano: 2020-03-18 09:07:
To może w następnych wyborach zagłosujecie na kogoś kto ma w programie zwiększenie środków na służbę zdrowia, tak jak to postulowali rezydenci w 2018, a nie na tych którzy w sejmie mówili "niech jadą". Największym podziękowaniem dla nich będzie solidarność w walce o godne płace i warunki pracy, bo często oni są tak zapracowani że sił im na tą walkę już nie starcza.

neutralna
Dodano: 2020-03-18 10:19:
Dziękujmy i szanujmy na codzień a nie od przypadku do przypadku.Ta grupa zawodowa(MEDYCY w pelnym tego słowa znaczeniu) ma za sobą lata ksztalcenia, lata praktyk, ciężkie chwile w pracy. Okażmy szacunek Paniom i Panom począwszzy od Lekarzy az po Obsługę(przez szacunek duzą literą)..To ONI są nam potrzebni w naszym egzystowaniu.

Maja
Dodano: 2020-03-18 15:06:
Ja wszystko rozumiem, ale to właśnie jest SŁUŻBA zdrowia. Ludzie świadomie wybierają zawód strażaka, policjanta czy właśnie lekarza i pielęgniarki w służbie społeczeństwu. Tam gdzie ludzie stoją z boku działają służby. Strażak gasi pożar, policjant pilnuje porządku, lekarz leczy a pielęgniarka pielęgnuje. Taka jest ich praca. Szczególnie ważna i potrzebna w okresie takim jak teraz.

cztery
Dodano: 2020-03-18 20:42:
A kto nam podziękuje . Myślę że każdy z nas powinien wykonywać swoją prace najlepiej jak umie i nie oczekiwać podziękowań za nią .Każda praca jest ważna , krawcowej , mechanika , sklepowej, elektryka ,górnika czy rolnika. Wszystkie zawody są ważne i jednakowo potrzebne nam do życia , a lekarze tych podziękowań i dowodów wdzięczności chyba i tak dostają najwięcej , obserwując Grajewski szpital to aż za dużo (wszyscy wiemy o co chodzi). Szacunek też nie przysługuję z racji wykonywanego zawodu na szacunek trzeba po prostu zasłużyć.

Mała Mi
Dodano: 2020-03-18 22:05:
Wybierzesz się do krawcowej, jak Cię wirus dopadnie? Oczywiście nie życzę Ci tego. Leżałam w grajewskim szpitalu, teraz też przygotowuję się do operacji i nigdy nikt nie próbował niczego na mnie wymusić w takim sensie, jak sugeruje "cztery". Dziękuję lekarzom, pielęgniarkom i innym pracownikom, że jakoś to ogarniają. I nauczycielom dziękuję, że z własnej inicjatywy, bez rzetelnego wsparcia robią, co mogą na swoich wysłużonych laptopach, żeby dzieci straciły jak najmniej.

Zaniepokojona
Dodano: 2020-03-18 23:43:
Rozumiem podziękowania lekarzom pielęgniarkom tak ale trzeba tez wiedzieć ,to ich zawód ich powołanie, mamy taki czas jaki jest ale nikt nie pisze i nie nagłasnia jak to jest z pozostałymi pacjentami. Gdzie są odwołane badania ,wizyty u lekarza.Co mają zrobić kobiety w ciąży gdy dostaje sma czy email że wizyta odwołana bo lekarz , pielęgniarka na zwolnieniu bo mu/jej się należy bo ma dzieci i państwo zapewnia L4,i on nie chce narazac rodziny- ta grupa ludzi chorych, kobiet w ciąży jest zapomniana. Według tego czego uczyli i mówili nam kiedyś ,lekarz czy pielęgniarka z poświęceniem wykonywali swój zawód nie myśleli ze mogą zginąć ,aaa dziś, oni ciężko pracują, a jak jest ,dziś krzyk bo szpital przeksztalcany bo będą chorzy z wirusem i co ,ucieczka na zwolnienie, choć przyznam że wszystkich do jednego worka nie można włożyć .Nie tak dawno dopominali sie by dostac podwyżki bo ciężka praca, odpowiedzialna to niech to pokażą że swój zawód wykonują z pasją, z poświęceniem i na tym im zależy a słyszy się że się boją i wolą iść na zwolnienie bo są braki i im ciężko pracować. A tylko trzeba się cofnąć lata wstecz wojna, jakoś nikt nie myślał że może zginąć tylko wiedział że ta trzeba bo to taki czas. Uważam że ten czas też nadszedł i tu musi być głęboka refleksja - czy ja to ja czy ja dobrze wybrałam /em swój zawod i czy to moje powołanie

Eliza
Dodano: 2020-03-19 07:53:
Do cztery bardzo dobrze napisane trzeba wspomnieć o wszystkich nie tylko o lekarzach są jeszcze inne zawodu które pracują i o nich nikt nie wspomina kasjerzy i kasjerki piekarze pracownicy w mlekopolu nawet śmieciarze ukłon w ich stronę *) i można dalej wymieniać . Pozdrawiam wszystkich pracujących i tych.co „siedzą „w domach dla dobra wszystkich i proszę nie szukajcie w biedronce pomadki w kolorze bezowym posmarujcis kremem nivea czy wazelina i tak samo Wam nawilży .miłego dnia *)

Asia
Dodano: 2020-03-19 09:00:
"cztery" a czy Ty zasługujesz na szacunek? nawet nie umiesz się podpisać!

Zaniepokojona
Dodano: 2020-03-19 14:19:
Cztery" popieram ,tak jest, w chwili obecnej na szacunek trzeba zasłużyć, to jest służba , każdy z nas wiedział na jaki zawód decyduje się i co.?Teraz widać kto z powołania A kto z presji środowiska pracuje

Krawiec
Dodano: 2020-03-19 18:40:
To nie jest służba a Ochrona zdrowia. Gorzej jak wszyscy stwierdzą, ze nie pracuja z powolania i beda leczyc tylko swoich najblizszych. Szacunek dla was lekarze, pielegniarki, ratownicy, salowe, laboranci, panie od zdjec. Szacunek wszystkim.

Ina
Dodano: 2020-03-19 22:07:
Słusznie powołanie to na księdza albo do zakonu a my to ochrona zdrowia

Pacjentka
Dodano: 2020-03-21 07:39:
Dziękuję dr Małgorzacie N.-K. wspaniała lekarka, z powołania z ogromną wiedzą ,zawsze służy pomocą .Bije od niej mądrość i ciepło.Wspanialy lekarz!!

Daria
Dodano: 2020-03-21 11:28:
Drodzy Państwo, chcecie pomóc? Podziękować? Teraz możecie to zrobić. Nasz szpital w tej chwili potrzebuję pomocy. Brakuję wszystkiego. Jeżeli jesteś kosmetyczką, fryzjerką itp. I masz w posiadaniu maseczki (nawet kilkanaście sztuk) to proszę przekaż je na oddział chirurgiczny. Błagam przekazujcie tę informację dalej. Musimy teraz sobie pomagać. Dziękuję. W miarę możliwości zostańcie w domu. Stosujcie się do zaleceń, dla swojego dobra. Pozdrawiam.

Pm
Dodano: 2020-03-22 13:19:
Dlaczego pani mówi o oddziale chirurgicznym? Macie oddzial zamknięty, gdzie nie przyjmowani sa odwiedzający? Są przychodnie, które nadal przyjmują i chociażby pobieralnia gdzie kontakt z potencjalnie chorym jest na porzadku dziennym. Tam trzeba zadziałać i coś zrobić.

Anna
Dodano: 2020-03-23 10:20:
Maseczek brak a z szyciem cisza może lepsza taka ochrona niż żadna

Ciekawy
Dodano: 2020-03-25 11:19:
A to tylko na oddziale chirurgicznym brakuje maseczek?

Nenufar
Dodano: 2020-03-25 14:24:
Maju!!!W jakich czasach żyjesz? Mineły czasy Służby Zdrowia .Teraz jest Ochrona Zdrowia,to na marginesie.Myślę ,że nikt powtarzam nikt z pracowników placówek nie oczekuje podziekowań szczególnie od osób stojących z boku i w tak trudnych czasach nadal plujących jadem.Życzę Ci obyś nie musiała się przekonać jaką ciężką robotę w tym momencię wykonują Ci ludzie.Więc sokojnie siedż w domku masz czas na refleksje.Mam nadzieje że ty swój zawód wybrałaś zgodnie z powołaniem i pracujesz charytatywnie.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: