Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
zainteresowany
Dodano: 2019-11-13 10:00:38
Otwarto: 4365

Przejazd kolejowy

Czy w końcu ktoś się zajmie sprawą przejazdu kolejowego koło cmentarza. Nigdzie tak długo się nie czeka przy zamkniętym szlabanie jak tutaj. Zwłaszcza wtedy, gdy jedzie się rano do pracy. Przejazd jest zamykany chyba już wtedy, gdy pociąg jest na Podlasku a otwierany, gdy stoi na stacji w Grajewie. Długo się czeka na przejeździe a potem jeszcze długo jest korek we wszystkich kierunkach. Włączenie się do ruchu jadąc od cmentarza w lewo czasem graniczy z cudem. Co o tym myślicie.
Pyk
Dodano: 2019-11-13 14:44:
Na trasie Augustów Suwałki też się długo czeka. Pewnie jest to uwarunkowane względami bezpieczeństwa. A to że nie możesz się włączyć do ruchu to tylko i wyłącznie nasza wina czyli kierowców. Bo jak ktoś ma trochę oleju w głowie to zrobi miejsce i puści Cię przed sobą. Ale niestety ludzka nienawiść wśród kierowców i brak kultury bierze górę

kierowca
Dodano: 2019-11-13 15:54:
Przejazd kolejowy ..nie tylko ten...to jedna sprawa ale włączenie sie z ul. Cmentarnej w ul. W.Polskiego graniczy zawsze z cudem. Były podejścia Radnych do świateł na tym skrzyzowaniu ale jak widac narazie zrobienie świateł graniczy w Grajewie z cudem i jest chyba niewykonalne i chyba jedynie w sferach obietnic.....bo skrzyzowanie Kopernika z Dworna i Koszarową podobnie jest w Grajewie niewykonalne..

Rysiek
Dodano: 2019-11-13 16:00:
Polecam zapoznać się z zasadami ruchu drogowego, a nie pchać na siłę. A jak masz być piratem drogowym to sprzedaj samochód i piechotą chodź.

Ja
Dodano: 2019-11-13 19:45:
Nie mam jakoś problemu z przejazdem z ul. Dwornej w Koszarowa,nie miałam nigdy problemu też na wjazd z Cmentarnej w Wojska Polskiego (w lewo). Jeździć trzeba umieć

Kiero
Dodano: 2019-11-13 21:40:
To jeszcze nic ten przejazd kolejowy na pilsudzkiego jest ku....aaa masakryczny w srode i piatek jest zamykany 7 razy w ciagu dnia korek po same popowo jezdze po grajewie 30razy dziennie mam taka prace to jest jeden wielki szok...w to i z powrotem jedzie do przodu za chwile wraca!!!i nie tylko ja mam takie zdanie a o rądzie wioskowym nie wspomne szooookkkkkk!!!!!

Kate
Dodano: 2019-11-13 23:42:
DO Ja Zainteresowanemu chyba chodziło o włączenie się do ruchu z ulicy Szkolnej na Cmentarną i rzeczywiście to trochę trwa, bo niestety mało który kierowca jest uprzejmy by przepuścić. Wszyscy walą na Przemysłową lub z Przemysłowej.

Wkurzony
Dodano: 2019-11-14 07:30:
W Kolnie sa dwa skrzyzowania ze swiatlami,ale nasze wladze tylko robia se ladne zdjecia a nie obchodzi ich miasto.Jeszcze troche ,a cale CENTRUM GRajewa przeniesie sie pod Koszarowke,dlatego ta czesc inna Grajewa nikogo nie obchodzi.

Kiero
Dodano: 2019-11-14 08:56:
To jeszcze nic ten przejazd kolejowy na pilsudzkiego jest ku....aaa masakryczny w srode i piatek jest zamykany 7 razy w ciagu dnia korek po same popowo jezdze po grajewie 30razy dziennie mam taka prace to jest jeden wielki szok...w to i z powrotem jedzie do przodu za chwile wraca!!!i nie tylko ja mam takie zdanie a o rądzie wioskowym nie wspomne szooookkkkkk!!!!!

JA
Dodano: 2019-11-15 10:03:
Kate, chyba nie ma obowiązku odpisywać tylko zainteresowanemu, mój komentarz skierowany był do kierowcy. Chyba, że nie można innym odpowiadać.

kierowca
Dodano: 2019-11-16 15:05:
Posciagali zlomowane samochody z zachodu to im teraz wszystko przeszkadza nie moga poczekac na skrzyzowaniu bo do ubikacji musza jechac samochodem nie maja kultury jazdy samochodem bo im sie nalezy,jada jak slepe konie, mysla ze ulice i drogi sa ich wlasnoscia i sie im nalezy a innym nie.

zainteresowany
Dodano: 2019-11-18 09:20:
Chyba źle mnie zrozumiano. Chodziło mi o to, że bardzo długo zamknięty jest przejazd. Długo czeka się, zanim pojawi się pociąg i jeszcze potem, jak już przejedzie, też szlaban długo się nie podnosi. Według mnie przez to robią się korki.Wiadomo, że chodzi o bezpieczeństwo, ale na tym skrzyżowaniu, to już jest lekka przesada.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: