Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Daro
Dodano: 2019-08-21 12:10:14
Otwarto: 4052

Kolejna afera w rządzie

Wiceminister sprawiedliwości "aranżował i kontrolował akcję" dyskredytowania sędziów / Mija kilkanaście dni i kolejna afera w rządzie. Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości, czemu miała służyć "reforma" wymiaru sprawiedliwości. Polska idzie wzorem takich państw jak Białoruś, a sądownictwo ma być narzędziem represji wobec niepokornych - w tym wypadku sędziów. Dowodów na to i skutków działań Ziobry można podawać wiele, a oto niektóre z nich: wydłużające się postępowania sądowe (miało być krócej),bardzo szybkie awanse posłusznych sędziów, szykanowanie sędziów i usuwanie ich bez uzasadnienia ze stanowisk, tuszowanie wielu afer w kręgach "dobrej zmiany" i jej popleczników (np. pedofilia w Kościele, Spółka Srebrna, KNF, działania narodowców). Widać, że sprawa jest rozwojowa i zamieszanych w to może być wielu z kręgów władzy. Przecież po czymś takim Ziobro powinien bezwzględnie podać się do dymisji. Jakie jest wasze zdanie o obecnej sytuacji sądownictwa i całej tej pseudoreformie? Jeszcze jedno - osoby które będą bronić rządzących, lepiej niech nie używają argumentów typu - za poprzedników było to samo, mamy 500+ itp., gdyż byłoby to trochę groteskowe.
Kamil
Dodano: 2019-08-21 16:34:
W międzyczasie wyszły dwie afery. Nieopublikowanie list poparcia dla kandydatów na członków KRS, czyli ignorowanie prawomocnego wyroku przez najwyższe władze w państwie, oraz masowe samobójstwa w sprawie afery podkarpackiej, znaczy możliwych bliskich kontaktów członków PiS ze zorganizowanymi grupami przestępczymi, w tym marszałka Sejmu. Ogólnie to świadkowie, czy w tej sprawie podkarpackiej czy np Marek Falenta, dziwnie przed wyborami zostali ukryci przez służby więzienne, ich rodziny się skarżą że nawet one nie wiedzą gdzie są przetrzymywani.

Grajewiak
Dodano: 2019-08-21 16:57:
Daro idź do pracy albo pomodl się żebyś nie stracił rozumu do końca bo widzę że nie masz zajęcia poza głupim wpisami

Marcin
Dodano: 2019-08-21 17:15:
W Warszawie 40 tysięcy osób straciło dach nad głową. Zabrano im mieszkania bo takie jest prawo. Odbierano kamienice. Ludzie na bruk . Nawet niektórzy zginęli niewyjaśnionych przyczyn. Dwa takie Grajewa straciło mieszkania . Przez 8 lat poprzedni rząd nic nie zrobił. nikt nawet nie mówił głośno. Prezydent Warszawy poprzedniczka niekiwneła palcem . To jest dopiero afera . Daro a co zrobił Ci kościół aż tak złego . Że go się czepiasz?

Brylek
Dodano: 2019-08-21 17:25:
Daro! Masz coś z głową!

Lelek
Dodano: 2019-08-21 18:24:
Musi wrócić platforma do rządzenia wtedy sprzedamy kilka firm państwowych Niemcom Francuzom wstaniemy x kolan i będziemy liczącym się graczem w Europie

Anna
Dodano: 2019-08-21 19:08:
Do Daro: widać brak elementarnej wiedzy z współczesnej historii Polski /to jest historii po II wojnie światowej/.Moja rada prześledź dokładnie losy Polski,kto był kątem a kto ofiarą i kto do tej pory reprezentuje sądy i tzw.POKO i wyciągnij wnioski,kto zniszczył Polską gospodarkę, przecież np.w Polsce węgiel jest szkodliwy ale już w Niemczech nie. Tak właśnie myśli człowiek, który nie kocha własnej Ojczyzny. Pozdrawiam

AniaZ
Dodano: 2019-08-21 21:19:
Daro, wszyscy, którzy się tu wypowiadają dostali pieniądze od Pisu za zagłosowanie za ta partią, dlatego nie licz, że wypowiedzą się negatywnie na temat ich ostatnich wybryków.

Ponury
Dodano: 2019-08-21 21:42:
@Lelek to nie jest do końca prawda że za PiS nie odbywa się prywatyzacja, odbywa się tylko w inny sposób. Może nie są wyprzedawane spółki skarbu państwa, natomiast następuje wycofanie się z niektórych kluczowych zadań, po cichu, tak aby obywatel coraz więcej płacił za coś co powinno być za darmo. Pierwsza taka sfera to szkolnictwo, przez brak dofinansowania poziom nauczania się obniżył, przez co coraz więcej osób korzysta z korepetycji, przez co nauka staje się praktycznie płatna. Powstaje coraz więcej prywatnych szkół i przedszkoli. Druga sfera służba zdrowia, chyba nie trzeba tłumaczyć co się dzieje, że praktycznie trzeba zapłacić za wizytę bo na NFZ można się nie dostać. Trzecia sfera to emerytury, praktycznie nikt nie wierzy że coś w przyszłości dostanie, bo raz pracował na śmieciówkach, kto może ten odkłada sam, jednak większość nie ma z czego odkładać. Na obronę PiS powiem ze to się odbywa od 15 lat, jednak PiS rządzi już 4 i nic z tym nie robi, co więcej pogłębia to. @Anna w liczbach bezwzględnych masz rację, Niemcy zużywają więcej węgla, jednak procenty wypadają na naszą niekorzyść. W Polsce 85% energii powstaje z węgla, w Niemczech 45%. Co wiecej Niemcy mają plan zejścia do 2030 roku do 15%, my takiego planu nie mamy i nic z tym nie robimy, przez co energia elektryczna będzie jedna z droższych w UE, przez co może nastąpić przeniesienie przemysłu do innych krajów. Pierwszy taki przypadek już jest, Huta Kraków. Właściciel ArcelorMittal stwierdził że z powodu prognozowanego wzrostu cen energii przenosi produkcję.

Daro
Dodano: 2019-08-21 22:01:
Temat postu dotyczy wymiaru sprawiedliwości, a nie losów Polski po II wojnie światowej. Jednak moi oponenci w tym temacie mają jak widać niewiele do powiedzenia. Do Marcina - czytaj ze zrozumieniem. Ja nie krytykuję Kościoła lecz pedofilię w nim, co ty jak rozumiem popierasz. Do Anny - akurat wiedzy historycznej to uwierz, że mi nie brakuje. Jednak u ciebie ze znajomością jej i sytuacji bieżącej występuje ogromny deficyt (analogiczny do budżetu Polski). Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc, kto reprezentuje sądy i POKO - proszę o szczegóły. Tylko nie pisz, że to byli komuniści i oprawcy, bo oni są wszędzie (np. poseł Piotrowicz). Użyłaś też populizmu o zniszczeniu gospodarki - może jakieś szczegóły. Jeśli chodzi o węgiel to jakim cudem w ostatnich latach raptownie wzrósł jego export ze Wschodu, a nasz węgiel - taka swoista forma patriotyzmu? W przypadku Niemiec, to sprawdź jakie jest zastosowanie odnawialnych źródeł energii w stosunku do Polski. Ponadto nie tobie oceniać mój patriotyzm, jest z nim wszystko w porządku. Dla mnie patriotyzm nie równa się fanatyzm. Inne posty pozostawiam bez komentarza, gdyż nie są poparte żadnymi konkretami i są absurdalne. Pozdrawiam

edek
Dodano: 2019-08-21 23:00:
Zwolennicy i poplecznicy poprzedniego rządu płaczą i wymyślają kolejne afery i aferki, a normalnie Polacy widzą i czują kto im sprzyja i z coraz większą ochotą popierają rząd PiSu. Brawo Schetyna, Czarzasty, Biedroń ... i nasz grajewski Daro , dalej tak trzymajcie , a PiS wygra w cuglach i niech tak się stanie. Amen.

NL
Dodano: 2019-08-21 23:13:
Obawiam się że Daro i Kamil lepiej niż Anna znają historię Polski i podobnie jak ja, wyrażają zaniepokojenie. Szukanie wrogów ludu, partii, ojczyzny to przecież świetnie znamy z czasów komuny. Każdy niewygodny dla władzy człowiek był tak nazywany, więc daruj sobie Anno takie porównania.Wyłącz wreszcie telewizor i zacznij sama myśleć. Wkrótce może stać się tak,że każdy niewygodny czlowiek: urzędnik,lekarz, nauczyciel,rolnik może zostać potraktowany oszczerstwem albo i paragrafem. To zatrważające!

Wąski
Dodano: 2019-08-21 23:47:
Oczerniac może każdy lecz proszę o jakieś dowody, chociażby punkt pierwszy: wydłużające się postępowania sądowe. Oczerniać w internecie każdy może lecz poproszę o jakiekolwiek potwierdzenie Dara zarzutów :)

Adam
Dodano: 2019-08-22 08:58:
Zdemoralizowany rząd, złożony ze zdemoralizowanych polityków wywodzących się ze zdemoralizowanej partii, powinien podać się do dymisji!

wilkołak
Dodano: 2019-08-22 09:59:
komuniści bronią komunistów!

AndrzejW
Dodano: 2019-08-22 10:08:
Owszem każdy ma rację ale należy na wszystko patrzeć obiektywnie. A mianowicie takie sprawy jak w ostatnim czasie sprzedaż stoczni gdańskiej za czapkę gruszek dla Ukraińców a następnie odkupienie jej za duże pieniądze - owszem nie jest to przekręt - podpisano PiS Zamiast inwestowanie w Polskie górnictwo kupuje się byle jaki węgiel od Rosjan - nie jest to przekręt podpisano PiS Owszem 500+ byłby dobry pod warunkiem że pieniążki szły by w odpowiednie lokowanie a tak "rodzice" porzucają pracę i żyją za x razy 500 plus dodatki - jest to z podatków. Następna sprawa, oj tak Pan Gierek zadłużył Polskę oj strasznie ale pieniążki szły w inwestycje gospodarcze, zaś teraźniejsza władza bierze pożyczki i je przejada - owszem nie jest to przekręt W naszym kraju więcej ma rząd samochodów -luksusowych samochodów, których jest więcej niż szpitale posiadają karetek. "Anna" co tyczy się wojny należy odkryć inne karty wojna mogłaby zakończyć się w listopadzie 1939 roku jakby Polski Rząd na uchodźctwie wyraziłby zgodę na nacisk USA na ustąpienie dla Hitlera i pozwoliły na trasę łączącą Prusy Wschodnie z Zachodnimi co albo by odcięłoby Polskę od morza albo by strasznie okroiło teren Naszego kraju. Zaś niszczenie naszej krajowej gospodarki zapoczątkowane zostało w okresie transformacji systemowej - kto wówczas rządził proszę poszperać w główce. Z poważaniem

Jolka
Dodano: 2019-08-22 10:08:
Sami patrioci , klapki na oczach, nie rozumieją niczego , bo pomyśleć im się nie chce. Bezgranicznie ufają temu, co im Kurski z TVPiS opowiada . Daro , tego ciemnego ludu nic już nie nauczy, szkoda gadać. Jak im bieda ( niekoniecznie finansowa ) d...pę ściśnie , to może jakiś procent założy te klapki na nogi. Teraz nie ma szans.Najchętniej pozamykaliby zagraniczne sklepy ( Biedronkę też?). Tylko niech się przesiądą do polskich aut(?), czytaj furmanki z koniem, to zobaczą ten dobrobyt. Głosowali na Anders, która się na nich wypięła, teraz zagłosują za starym Morawieckim , bo Jaruś zdjęcie z nim cyknie i szafa gra. Szkoda mi tej naszej biednej ojczyzny...

jan
Dodano: 2019-08-22 10:31:
Masz rację Daro, przebijamy Białoruś (od sądów to chyba Hitler zaczynał swoje porządku w III Rz). Do Anna - masz na myśli Piotrowiczów i Misiewiczów zapewne ? Odnośnie kochania własnej Ojczyzny, ile lat płacisz podatki ? bo wytatuowaną kotwicę PW to zapewne masz ? nie zapytam gdzie.

Gianna
Dodano: 2019-08-22 12:12:
Grajewiak mniej telewizji reżimowej bo tracisz kontakt z rzeczywistością.

Marcin
Dodano: 2019-08-22 12:46:
Do Daro , niepopieram pedofili , jest to coś najgorszego , co może spotkać małego człowieka. I dlatego to potępiam. założe się jesteś zwolenikiem tęczy i środowisk lgbt , tam to dopiero sodoma i gomora. Ze statystyk policjinych wynika że pedofilia jest w środowiskach nauczycielskich największa , więc walczmy z nauczycielami??? mam nadzieje że kiedyś się spotkamy i dyskusja w cztery oczy bedzie ciękawsza . Nie wstyć się , ukaż się....

Wiesiek
Dodano: 2019-08-22 13:44:
Media publiczne,służba puliczna,Prokuratura,edukacja,Trybunał Konstytucyjny,nagonka na niezależnych sędziów...PiS odtwarza PRL.Wszystko to było nie tylko u nas i runęło z hukiem 30 lat temu...Dlaczego ludzie nie chcą o tym pamiętać?

rozamunda+
Dodano: 2019-08-22 15:48:
Ja nigdy za bardzo nie interesowałam się polityką, wychodziłąm z założenia, że nieuczciwi ludzi zawsze znajdą się w tych środowiskach bez względu na orientację polityczną. Ale teraz pierwszy raz czuję jak bardzo rządzący mi nie sprzyjają, Jak stałąm się wrogiem tylko dlatego, że jako nauczyciel śmiałam upomnieć się o godne życie nie za 2000 zł. Teraz dostanę 2200 i mam się za to sprzedać. I nie mówcie mi że za PO nie było podwyżek, bo nawet były. Ale wartość tych pieniędzy była większa niż te 200 zł podwyżki teraz w dobie rozdawnictwa+. Tak, jestem beneficjentem 500+ mam dwoje dzieci, ale biorę to drżącą ręką, bo nie nawykłam brać pieniędzy za sam fakt posiadania dzieci. Pieniądze to powinno być wynagrodzenie za ciężką pracę. Dla wszystkich, którzy powiedzą mi "To nie bierz..." odpowiadam "Puknij się w łeb i módl się gorliwie o miłosierdzie.."

najgorszy sort
Dodano: 2019-08-22 16:22:
Edek, za swoje wyjątkowe oddanie PiSowi i pisowskiej sprawie w sytuacji kiedy PiS po raz kolejny pluje Tobie w twarz, powinieneś dostać od Prezesa jakiś medal.

henenek
Dodano: 2019-08-22 17:31:
Platforma da Polakom kraine mlekiem i miodem plynacym, bedzie nam sie zylo duzo lepiej tak jak zylismy cztery lata temu! mielismy paliwo po prawie szesc zl, celebryci mieli wole plaze, nie bylo tej choloty w gorach nad morzem, smiali sie z durnego narodu poprostu Daro nawet mi ciebie nie jest zal!!!!

polak
Dodano: 2019-08-22 21:42:
Pisoska TVINFO od samego rana pierze mózgi swoich wyborców same kłamstwa i matactwa ,coraz więcej nierobów pod wózkami ze swoimy dziećmi przewozi alkochol. Rozdawnictwo nie swoich pieniędzi skończy się niedłógo. Ale całe rodzinki pisiorów będo ustawione . Tak trzymać drodzy wyborci pis.

Lelek
Dodano: 2019-08-22 22:21:
Polak twój mentor powiedział pieniędzy nie ma i nie będzie a bredzislaw zmień pracę weź kredyt wyjedź za granicę ubecja brała po 10 tyś emerytury i ci Dobrze było co?

grajewiak
Dodano: 2019-08-22 23:12:
Do Daro caly szacunek dla ciebie trfiles w 10 podzielam tyko czy Grajewska Polska Zjednoczona Partia Radiomaryjna razem z PiSlandem i Rydzykiem to zrozumie ??? oni tyko w imie Ojca i Syna przez 10 lat PO to PO tamnto Tusk tamto pytam a co oni za 4 lata nie patrza co jest teraz takiego balaganu nigdy nie bylo, ja tylko dodam niech ci co ich popieraja spojrza na Grajewo mamy dobra zmiane 4 lata co z Dworcem Kolejowym 145 letnim zabytkowym na ktorym pracowal dziadek Kaczynskich Aleksander nie mozna wyjechac i przyjechac w Grajewie urodzil sie ich Ojciec Rajmund Jaroslaw jest polgrajewiakiem, mamy posla Gwiazdowskiego, posla Andruszkiewicza, senator Anders pytanie zasdnicze co oni zrobili dla Grajewa nic ????. Dzieki DWORCOWI mamy obecne zaklady pracy a nowych nie widac i slychac tylko karmi sie ludzi slepym jeziorkiem, kaplico cmentarno,klubem po kasynie to sa zklady pracy, madrzejsi wyjada a reszta w imie ojca i syna beda czekali na 500+ i zasilki tylko z kad brac piniadze jak nie bedzie pracy kto bedzie na nich pracowal???? bo juz teraz dlugi na ten cel beda splacac wnoki i nie wiadomo kiedy splaca to takiej chcemy Polski i Grajewa w imie czego w imie ojca i syna Jaroslawa Kaczynskiego ktory nie ma zonki i dzieci tylko kota i bratanice z trzykrotnym rozwodem to jest przyklad i wzor katolika to ja dziekuje.Dlatego chca sady i prokurature podporzadkowac sobie zeby rozliczac innych a nie siebie DYKTATURA.

Anna
Dodano: 2019-08-22 23:13:
Do Daro i innych tego pokroju widzę, że chodziliscie do gimnazjum

Tv
Dodano: 2019-08-23 07:24:
A jak antypolski TVN i Polsat piorą mózgi. I ktoś jeszcze chce na totalną opozycję głosować? Dziwię się.

Kasia
Dodano: 2019-08-23 11:10:
Anno,widzę, że Tobie i w gimnazjum było pod górkę.Nie nauczyłaś się samodzielnie myśleć. Gdybyś oglądała różne stacje telewizyjne i umiała wyciągać wnioski, inaczej byś mówiła. Kurski (szef TVP 1) już dawno to przewidział mówiąc: "Ciemny lud to kupi". Skoro jednak powtarzasz argumenty słyszane tylko w "telewizji Kurskiego", to znaczy, że Kurski miał rację. PS. Na naukę nigdy nie jest za późno, ale trzeba chcieć się uczyć.

Kasia
Dodano: 2019-08-23 11:23:
Grajewiak, Brylek, Gianna - każdy mówi, gdzie go boli. Jeśli boli Was głowa, to lekarz rodzinny może coś zaradzi. W dyskusji należy posługiwać się konkretnymi argumentami a nie ogólnikami i ubliżaniem osobom, które mają inne zdanie.

cytat skiba
Dodano: 2019-08-23 11:43:
Jest taka spiskowa teoria, że opozycja specjalnie nie chce wygrać wyborów, bo tu będzie Grecja i przestaną działać bankomaty, więc lepiej PiS zostawić z tym problemem... Dzisiaj spłycono pojęcie patriotyzmu. Dzisiaj troglodyci, osobnicy prymitywni zawłaszczają to pojęcie. Często pod płaszczykiem patriotyzmu i polskości kombinują, kradną pieniądze. Ja zresztą uważam, że to jest najbardziej fatalne, że polskość i patriotyzm służą im jako parawan do robienia przekrętów. Im więcej ktoś ma Polski w gębie, tym bardziej trzeba patrzeć na ręce, bo są lepkie. A Polska służy jako zasłona dymna do robienia ciemnych interesów.

Kamil
Dodano: 2019-08-23 17:23:
@Wąski wrzuciłem tu link do strony ze statystykami Ministerstwa Sprawiedliwości, jednak nie wiem dlaczego nie przeszedł. Tam jest opracowanie od 2011 roku. Ze statystyk wynika ze od 2015 roku nastąpiło wydłużenie postępowań sądowych o ponad miesiąc co stanowi wzrost o 20%. Ponadto 2018 był rekordowym rokiem w którym zapadło najwięcej wyroków zasądzających odszkodowania za przewlekłość postępowań. Wszystkie dane są dostępne na stronach MS. @Tv Jak nie chcę aby TVN czy Polsat miały pieniądze to je oglądam lub nie, a TVP chcę czy nie utrzymuję z podatków i opłat, należy przypomnieć ponad miliard dotacji dla TVP z budżetu państwa. Nie chcę aby z moich podatków była utrzymywana tuba propagandowa jednej partii. @Lelek a zapomniałeś jak PiS mówił do lekarzy rezydentów że jak się nie podobają pensje to mogą wyjechać? Jak Morawiecki mówił że ludzie muszą pracować za miskę ryżu? Obecnie bym nawet chciał brać kredyt na mieszkanie ale nawet średnia zarobków w mieście, nie ważne czy Grajewie, Białymstoku, Gdańsku czy Warszawie, nie wystarczy na pół metra kwadratowego.

Anna
Dodano: 2019-08-23 20:49:
Kasiu nie chodziłam do gimnazjum i bardzo się cieszę. Oglądam przeróżne stacje telewizyjne i radiowe,bo nawet Ojciec Święty Jan Paweł II czytał Marksa i Engelsa, żeby wiedzieć o czym piszą. Historii uczyłam się w czasach gdzie pisana była pod dyktando PZPR. Miałam na szczęście nauczyciela, który opowiadał nam o tej w historii prawdziwej i zabronionej. Pochodzę z rodziny, która dużo przeszła wiele złego, bo nie była posłuszna dla ludowej władzy, bo ktoś z rodziny był w obozie niemieckim, teraz mówi się nazistowskie, bo to poprwne politycznie,i teraz stanąć w jednym rzędzie z starymi komunistami to trzeba wyzbyć się resztki honoru.

Daro
Dodano: 2019-08-23 23:25:
Do Anny - ja swoją edukację zakończyłem na "gimnazjum", ty jak rozumiem na podstawówce. Jak by nie patrzeć i tak mam rok więcej nauki niż ty. Pozdrawiam i na tym kończę z tobą dyskusję.

Daro
Dodano: 2019-08-23 23:57:
Do Marcina. Po raz kolejny jesteś w błędzie. Mianowicie zjawisko pedofilii i jej skala w poszczególnych grupach zawodowych, jak do tej pory nie była badana. Dodam, iż zakład też byś przegrał. Jeśli chodzi o pozostałą część twego wpisu, to nie rozumiem twojej aluzji i sugestii. Gdybyś mógł to doprecyzować.

Anna
Dodano: 2019-08-24 08:56:
Do Daro faktycznie to się wyczuwa, że tylko gimnazjum a ja miałam takie szczęście skończyć dalsze stopnie edukacji, pozdrawiam serdecznie

Pieniądze i Splendor
Dodano: 2019-08-24 15:28:
W 2015 roku poseł Kaczyński krzyczał z wysokości stołka,który podstawono mu pod nogi odnosząc się do sprawujących wtedy władzę:"Cała Polska z was się śmieje,komuniści i złodzieje!"Dzisiaj z pisowskiego rządu śmieje się cały świat.O aferze hejterskiej w ministerstwie Ziobry donosiły media na całym globie...Wstajemy z kolan?Dobra zmiana?

graszka
Dodano: 2019-08-24 18:19:
kij w mrowisko- ale Daro wielki szacunek Ci składam. Podpisuję się pod Twoimi słowami. TVP to jest bardzo stronnicza, ale każdy rząd ma swoją tubę. Już Geobbels twierdził, że kłamstwo POWTÓRZONE 1000 razy stanie się prawdą. i to jest realizowane. Sprawdzone w PRL- to i teraz działa. Najgorzej, że odczuje to najbardziej zwykły zjadacz chleba- społeczeństwo- bez wyjątku na kogo ten obywatel zagłosuje. ten który zagłosuje na PIS też( obudzi się z ręką w nocniku- a smród będzie długo mu doskwierać)

graszka
Dodano: 2019-08-24 19:50:
co TY Anno taka drażliwa jesteś na punkcie swojej edukacji??? Tylko pseudo magistrzy są tacy drażliwi, a o inteligencji człowieka i wiedzy nie stanowi tylko papier... Brawo Daro !!!!!!

Lluzack
Dodano: 2019-08-24 20:43:
Daro to strasznie nieszczesliwy musi byc a ty rozmunda nie sciemniaj ze tyle zarabiasz bo ciebie śmiechem zastrzele mam znajomych i siorke nauczielke wiec nie klam w zywe oczy trollu

Marcin
Dodano: 2019-08-24 23:01:
W związku z licznymi prośbami publikuję wykaz osób skazanych przez Sąd za pedofilię z art 200, 200a, 200b KK z 1997 z podziałem na zawody. Wkrótce również w #rejestrpedofilow będzie obok nazwiska oznaczenie zawodu. Suche dane. Niech każdy oceni sam” - podał Patryk Jaki. I jak nie są prowadzone dane. I ja mam rację Daro . Coś jeszcze udowodnić

edek-pisowiec
Dodano: 2019-08-25 12:18:
Każda, powtarzam , każda pseudoafera na siłę rozdmuchana przez lewacką opozycję tylko przysparza poparcia dla rządzącej partii PIS, a społeczeństwo to widzi i trafnie ocenia dając silne poparcie w sondażach. Panie Schetyna, Czarzastuchu, Kosiniaku, Kukizie i wszystkie lewaki z Grajewa i okolic .... dziękujemy Wam za wasze świadectwo podłości, zakłamania i perfidii. Brawo PIS, alleluja i do przodu do wyborów po większość konstytucyjną.

najgorszy sort
Dodano: 2019-08-25 13:06:
Edek, mogę się założyć, że tak jak teraz PiS-owi,30 lat temu duchem i ciałem oddany byłeś PZPR-owi.

Adam
Dodano: 2019-08-25 19:09:
Edziu-pisiorzaku muszę Cię zmarwić niestety.W reżimowym TVPisie pewnie o tym nie mówili,ale po ostatniej aferze w Ministerstwie Sprawiedliwości obnażającejj po raz kolejny małość,totalną damoralizację i dramatyczną nieudolność taj władzy,poparcie w sondażach PiSowi poleciało.Obawiam się Edziu,że nie na większość konstytucyjną Twoi polityczni idole mogą liczyć po nadchodzących wyborach,a na w pełni zasłużony,Trybunał Konstytucyjny.Mam nadzieję,że Pan Schetyna,Czażasty i Pan Biedroń dobiorą się do tyłków szkodnikom z tzw.Dobrej Zmiany.

k
Dodano: 2019-08-25 21:56:
marcin jest jeden problem, w rejestrze znajduje się tylko jeden ksiądz, więc przez nieobecność w nim księży i katechetów, mimo że powinni się tam znaleźć, statystyka zawodowa będzie zakłamana. ;-)

edek
Dodano: 2019-08-25 22:29:
Zgadzam się z Adamem. Pan B..ń może sie dobrać do tyłka , bo jest w tym specjalistą. Podobno obiecuje też każdemu darmową kolonoskopię po wygranych wyborach. Chociażby z tego powodu głosujcie na PIS.

Lelek
Dodano: 2019-08-26 06:37:
Komuchy bronią komuchów

grajewiak
Dodano: 2019-08-26 08:23:
Ale Ciemny Lud jak powiedzial Kurski wszystko kupi pytam co ma Biedron do afery w ministerstwie sprawiedliwosci ktorym kieruie Ziobro do niego pretensje i premiera Morawieckiego za afere i do Kaczynskiego to oni rzadza a nie Biedron jego nie bronie ale miejcie pretensje do tych co rzadza.

rozamunda
Dodano: 2019-08-26 08:32:
Lluzack, może Twoja siorka jest blisko władzy i nachapała się nadgodzin jako n-l dyplomowany, do którego dla mnie jeszcze długa droga. Póki co muszę przeżyć za wspomniane pieniądze. A może Ty swoja wiedzę o moich zarobkach czerpiesz z tvp info po prostu... To ja Cb wtedy śmiechem...

Marcin
Dodano: 2019-08-26 10:41:
Do k . O co Ci chodzi?wszyscy kłamią PiS KacZyński Morawiecki kościół itd./

Daro
Dodano: 2019-08-26 12:17:
Do Marcina. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mój poprzedni wpis. Jest tam napisane o skali pedofilii, a nie o wykazie pedofilów, a to dwie zupełnie inne rzeczy. I kto ma rację? Marcin ty już może lepiej nic nie udowadniaj, bo wychodzi to co wychodzi.

Daro
Dodano: 2019-08-26 13:03:
Do Lelka. Nacjonaliści bronią nacjonalistów.

Adam
Dodano: 2019-08-26 13:27:
Edek,nie tylko Pan Biedroń satysfakcję i korzyść mieć będzie z przepędzenia pisowskiej hołoty od koryta i z jej rozliczenia po nadchodzących wyborach.Oczekuje tego ok.60 proc.Polaków...Jeśli chodzi o darmową kolonoskopię,to przyniosłaby ona społeczeństwu więcej korzyści niż wszystkie plusy,trzynastki i pseudoreformy pisowskie razem wzięte.Szczególnie pomocna będzie ona w diagnozowaniu i leczeniu tych pisowskich notabli,którym przez ostatnie cztery lata władza,pieniądze i poczucie bezkarności przewróciły niemiłosiernie w tylnych częściach cała.

Lelek
Dodano: 2019-08-26 13:28:
Jestem narodowcem daro

Marcin
Dodano: 2019-08-26 13:55:
do daro. Chory czy w trakcie lecZenia?

Teo
Dodano: 2019-08-26 15:09:
Przeczytałem i myślę sobie Ktoś pisze że sprawy sądowe się przeciągając w nieskończoność A jak udowodnić że ta reforma jest do bani więc można sabotowac w legalny sposób-choroba itp.Wiekszosc sędziów nie jest fanami pis .Następna sprawa dziś na Onet przeczytałem że księża sabotuja sprawy o pedofile-brakiem pamięci i oburzenie.ale w innych sprawach VAT itp brak pamięci nie jest potempiane brak w tym wszystkim równowagi.

Daro
Dodano: 2019-08-26 17:04:
Do Marcina. Myślałem, że bardziej godny z ciebie rozmówca. Jednak po ostatnim twoim wpisie stwierdzam, że przeceniłem ciebie. Jak mniemam brak już tobie argumentów. Jeśli chodzi o mój stan zdrowia, to po raz kolejny (nie liczę już który)nie masz racji. Natomiast jak rozumiem ty jesteś już po zakończonym leczeniu, gdyż stwierdzono beznadziejność twego przypadku.

Marcin
Dodano: 2019-08-26 21:04:
Do Daro , widać objawy . Skutki Twojej wypocin są marne. szukasz winnych Swojej haniebnej motywacji życiowej. odpuszczam, życze więcej wiary i wszystkiego dobrego , nieobrażaj ludzi. może kiedyś się spotkamy....

edek
Dodano: 2019-08-26 22:21:
Miło widzieć jak lewactwo skamle na tym forum. Jeszcze kilka tygodni i na zawsze odejdzie w zapomnienie. Społeczeństwo nie jest durne i nie zagłosuje ponownie na złodziei naszych oszczędności z 2 filara oraz nakazu 5 lat dłuższej pracy. Przecież większość każdego społeczeństwa jest normalna. Baj, baj LEWACY!

Pytający
Dodano: 2019-08-27 06:07:
edek a to PiS nie zabiera aktualnie pieniędzy z 2 filara i nie nakłada jeszcze na nie podatku? W TVP o tym nie mówią to już tego nie wiesz? Poczytaj o reformie emerytalnej która ma wejść po wyborach.

Lelek
Dodano: 2019-08-27 06:13:
Lewactwo najgorsza rzecz jaka w życiu może nas spotkać

Adam
Dodano: 2019-08-27 10:20:
Edek...Wiem,wiem...W państwie pisowskim czujesz się tak dobrze i odnajdujesz jak komunista w PRL-u.W końcu do tego wszystko zmierza.Pan Kaczyński chce tworzyć taki właśnie system,tylko że tym razem odbywać się to będzie ręka w rękę z Kościołem.Do takich wniosków doszedł nasz Prezes przez te wszystkie lata,że bez Czernych ani rusz...Co jednak będzie Edziu,kiedy to "lewactwo"i"elgiebety"dojdą do władzy?Będziesz chyba musiał szukać swego szczęścia na Białorusi,albo-trszkę egzotycznie-w Korei Północnej.

Daro
Dodano: 2019-08-27 10:44:
Do Marcina. Przeczytaj moje i swoje wpisy, a sam stwierdzisz, kto kogo jako pierwszy zaczął obrażać (nawet w ostatnim wpisie). Wskazówka na przyszłość - nie zabieraj głosu w materii, która jest tobie obca. Również odpuszczam i życzę dużo dobrego. Do pytający - pełna zgoda.

Emila
Dodano: 2019-08-27 17:24:
43 powody, aby w najbliższych wyborach parlamentarnych nie głosować na Platformę Obywatelską: 0) AFERA BREJZOWA, afera Noymana, afera Gawłowskiego, afera AMBER GOLD, Afera VAT, 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi) A przecież o starych zobowiązaniach (ZNIESIENIE ABONAMENTU RTV, ZIELONĄ WYSPĘ, LIKWIDACJĘ BRAMEK NA AUTOSTRADACH etc) nawet nie wspomniałem.

Anna
Dodano: 2019-08-28 10:22:
Brawo Emilia

najgorszy sort
Dodano: 2019-08-28 12:17:
No EmilaEmil,robisz wrażenie...Fiu,fiu...Zasłużyłaśłeś na Order im.Jacka Kurskiego!On sam pękałby z dumy mając świadomość tego,że wychował tak modelowy przykład PolkiPolaka najlepszego sortu.Gratuluję!

edek
Dodano: 2019-08-28 14:06:
Dziękuję Emilka za Twoją wypowiedź !

Lelek
Dodano: 2019-08-28 17:24:
Emilka 100 procent racji za po ko będą głosować tacy jak oni złodzieje przekręty na nic nie będzie pieniędzy bo nima zabiorą zasiłek pogrzebowy do końca nie dopna budżetu a Niemcy pozwolą na podniesienie deficytu aby zrobić z nas niewolników zwrócą emerytury UB SB milicji i zrobią z nas kraj kochający inaczej

Emila
Dodano: 2019-08-28 18:54:
Nie ma za co :) polecam się

Kamil
Dodano: 2019-08-28 20:40:
W internecie jest lista afer PiS, jest 5 razy dłuższa niż Emilii a PiS rządzi 2 razy krócej. Wystarczy w google wpisać lista 100 afer PiS, tak wiem niby 100 ale od czasu powstania rozrosła się dwukrotnie i dalej przyrasta

Daro
Dodano: 2019-08-28 21:53:
Do Emilii. Zakładając, że te 43 punkty to afery i nieudane działania, chociaż niektóre to przysłowiowe "pierdoły", to można je też skonfrontować z podobnymi działaniami PiS. Otóż poprzednia ekipa rządziła 8 lat, czyli na jedną kadencję przypada nieco ponad 20 punktów. Ja podaję ich dużo więcej. 1.Brak wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej i ściągnięcia wraku 2.Fikcyjne darmowe leki dla seniorów 3.Miał być 4 lata temu gotowy pakiet demokratyczny, a wyszedł antydemokratyczny 4.Brak wyższych dopłat dla rolników 5.Zmniejszenie ilości oddanych autostrad 6.Zadłużanie kraju 7.Wydłużające się kolejki do specjalistów i zadłużanie się szpitali (zmniejszenie wydatków na nie względem PKB) 8.Wzrost exportu węgla ze wschodu i zawirowania wokół podwyżek cen prądu 9.Brak konkretnych podwyżek w niektórych sektorach budżetówki (np. administracja, nauczyciele) 10.Nałożenie podatku ekologicznego do paliwa 11.Inflacja, szalejące ceny żywności i duży spadek siły nabywczej pieniądza 12. Brukselski wynik 27:1, za co Szydło otrzymała jeszcze kwiaty (to wyraźnie pokazało jaką pozycję tam mamy, gdyż nawet Węgry pokazały nam środkowy palec) 13.Zła sytuacja w armii (np. brak zakupu helikopterów, zdziesiątkowanie stanu głównej generalicji i najszybsze awanse w historii, brak strategii obronności) 14.Katastrofalne wyniki stadniny koni w Janowie 15.Fatalne stosunki Polski np. z Niemcami, Francją, USA (np. upominanie Polski przez Obamę i obecną dyplomację), Izraelem, Ukrainą 16.NAŁOŻENIE NOWYCH I ZWIĘKSZENIE OK. 40 PODATKÓW 17.Zmasowana wycinka drzew 18.Rozłożenie wdrażania systemu odnawialnych źródeł energii 19.Wygrane wybory do Europarlamentu, ale bez konkretnych stanowisk 20.Największa biurokratyzacja w Unii Europejskiej 21.Kolesiostwo i nepotyzm na masową skalę (np. Sadurka, młodszy Czarnecki) 22.Łamanie praworządności: ewidentne łamanie Konstytucji, uczynienie atrapy z Trybunału Konstytucyjnego i Sądu Najwyższego, dziwne awanse i degradacje w wymiarze sprawiedliwości, co wytykają nam najważniejsze instytucje międzynarodowe (np. Unia Europejska, Komisja Wenecka, Rada Europy) oraz światowe mocarstwa 23.Nieprzygotowana reforma oświaty (np. brak programów nauczania, zajęcia do 19) 24.Utrudnianie organizowania zgromadzeń 25.Zlikwidowanie BOR, co skutkowało wieloma wypadkami (np. Szydło, Macierewicza) 26.Nowa władza miała słuchać głosu ludu, a dziesiątki projektów ustaw jest zamrożonych i nie przeprowadzono nawet jednego referendum 27.Tworzenie nowej - błędnej narracji historycznej oraz nieuznawanie wielkich bohaterów i autorytetów (np. negowanie znaczenia Okrągłego Stołu, Odbieranie zasług Wałęsie, Bartoszewskiemu, nieliczenie się z największymi znawcami prawa - np. Strzębosz 28. Uwłaczające traktowanie osób niepełnosprawnych podczas protestu w sejmie 29.Nie publikowanie i nie wdrażanie orzeczeń TK i NSA 30.Dziesiątki milionów złotych dla Ojca Dyrektora, aby pozyskać wyznawców Kościoła Toruńskiego 31. Fatalny stan finansowy i konieczność dokładania miliardów do "Telewizji Publicznej" (sam Kurski ma się bizantyjsko dobrze) oraz spadek oglądalności, od której wiele mogłaby nauczyć się telewizja z czasów słusznie minionych 32.Nieokreślona i niezbadana bliżej działalność Fundacji Narodowej (np. miliony na szykanowanie wymiaru sprawiedliwości) 33.Próba zmiany okręgów wyborczych w ostatnich wyborach samorządowych dla własnych celów politycznych (np. Warszawa i pan Sasin) 34.Trzykrotne złamanie prawa przy odebraniu miastu stołecznemu Placu Piłsudskiego na budowę dwóch kontrowersyjnych, jak na to miejsce, pomników 35.Poczynania pana Misiewicza (np. zwalniał generałów bez podawania konkretnych przyczyn w kilka minut, podejrzenia korupcyjne) 36.Upadek parlamentaryzmu (uchwalanie ustaw w 23 godz., nie udzielanie głosu, skracanie czasu wypowiedzi do pół minuty, utrudnienia dla dziennikarzy, nocne prace sejmu, ażeby naród w tym czasie spał i dalej był ciemny) 37.Aprobowanie poczynań skrajnych narodowców i umarzanie wielu spraw przeciwko nim (np. marsze na 11 listopada pod hasłami "Europa tylko biała", wywieszanie na szubienicach Europosłów PO) 38.Próba podwyższenia wynagrodzeń dla rządu, a zwrot czego nie jest do dziś transparentny, za co karę ponieśli oczywiście inni (np. samorządowcy) 39.Ingerowanie w samorządność i ograniczanie im środków (np. oświata, organizacje pozarządowe) 40.Haniebne traktowanie wielu pięknych i potrzebnych inicjatyw (np. WOŚP) 41.Zapowiedzi rządu o położeniu łapy na OFE (poprzez podatek parę miliardów mu wpadnie) 42.Utrzymywanie wielu zwykłych posłów w standardzie ministerialnym (np. Macierewicz, Kaczyński) 43.Ograniczanie wydatków na infrastrukturę przedszkolną i szkolną (np. ilość budowanych żłobków, przedszkoli) 44. Nastawianie przeciwko sobie i dzielenie Polaków na gorszy i lepszy sort 45.Wykorzystywanie do celów politycznych Kościoła (np. Rydzyk, arcybiskupi - Jędraszewski) 46.Brak tolerancji wobec innych, np. światopoglądowo, etnicznie, płciowo 47.Brak działań prokuratury wobec Kaczyńskiego (otrzymała od niego wyraźny sygnał, ażeby tego nie robiła)Spółki Srebrna oraz wszystkiego wokół niej 48.Sprawa Kuchcińskiego (nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka) 49.Sprawa majątku premiera 50.Haniebne działania w Ministerstwie Sprawiedliwości (poczynania Ziobry, hejtowanie na sędziów) 51. W ostatnim punkcie wskazuję jedną dziwną rzecz - skoro jesteśmy demokratycznym państwem prawa, to dlaczego o jego losach decyduje dosłownie - ale to dosłownie - jeden człowiek, który za nic nie ponosi odpowiedzialności? Tak forma sprawowania rządów ma swoją nazwę - prawda?, zgadnij jaką. Przy punktach nie używałem wyrazu afera, gdyż musiałbym go wpisać 51 razy. Na tym kończę swoje punktowanie. Pewnie jeszcze sporo punktów by się znalazło, ale na dziś starczy. Pozdrawiam

Anna
Dodano: 2019-08-28 22:02:
Emilia super, niektórzy mają krótką pamięć, albo koryto im uciekło i tak narzekają, że im źle i drżąco ręką biorą 500+ bo się tak martwią p budżet Polski

Emilia
Dodano: 2019-08-28 23:43:
Daro jestem pełna podziwu odrobienia pracy domowej :) , wiadomo nie ma partii idealnej ,warto może spojrzeć z innej perspektywy a mianowicie - plusów na rzecz społeczeństwa (konfrontacja na plusy) która partia bardziej troszczy się o obywateli a także porównać znaczące wskaźniki dla Polski :)

edek
Dodano: 2019-08-29 00:03:
Nie wysilaj się DARO , te twoje pseudoafery to są śmiechu wart. Ot przykład: Wydłużające się kolejki do lekarzy specjalistów - ha ha ha - akurat na skróciły się kolejki do zabiegu okulistycznego na zaćmę - robią od ręki. I co ? Psu na budę te Twoje wypociny. Albo np Sprawa majątku Premiera - to co ma nie mieć majątku? Durnoty piszesz i tyle. Wymyślajcie tak dalej LEWAKI , a PIS wygra w cuglach z większością konstytucyjną.

Daro
Dodano: 2019-08-29 00:20:
Do Emilii. Jestem pewien, że swoje afery ściągnęłaś z internetu. Ja w odróżnieniu od ciebie swoje punkty wypisywałem z pamięci. Gdym chciał zrobić tak jak ty, to mógłbym tobie podać ich już ponad 200 - zaledwie za 4 lata. Może więcej inwencji i wiedzy własnej? Nieładnie tak plagiatować, oj nieładnie.

grajewiak
Dodano: 2019-08-29 04:23:
Kochany Daro to sie sprawdza co powiedzial Kurski ze CIEMNY LUD TO KUPI i kupuje w Grajewie nie patrzy sie ze 145 letni dworzec kolejowy gdzie pracowal dziadek Kaczynskiego,stoi w ruinie, mamy posla Gwiazdowskiego, ktory buduje sobie droge jak Szydlo, mamy posla Andruszkiewicza KILOMETROWKE, senator Anders samolotowa lata i lata teraz do Wloch jak jej ojciec zamiast do Polski poszedl do Wloch, tymi sprawami powino zajac sie Grajewo i ich rozliczac gdzie nowe zaklady pracy stare jeszcze sa i co dalej nic ale wiadomo co powie Polska Zjednoczona Partia Radiomaryjna w imie ojca i syna Jaroslawa Kaczynskiego to jest swiente.Bo nasi politycy bawia sie w Biskupow u Rydzyka i daja mu miljony a co reszta narodu ???? a Grajewo co miljony na slepe jeziorko, miljony na kaplice cmentarno, a na dokladke msze u Ojca PO o uzdrowienie jakos nie widac zeby Grajewo sie uzdrowilo jest coraz bardziej chore tyko zabawy w dawnym kasynie chulaj dusza piekla nie ma.

Adam
Dodano: 2019-08-29 13:13:
Do Emili, edka i do innych wyborców PiSu:Nigdy nie zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość,poniewaź-wbrew nazwie-jest to zorganizowana grupa moralnie zepsutych ludzi,zafiksowanych na punkcie władzy i pieniędzy.

Emilia
Dodano: 2019-08-29 14:18:
Do Daro: wybacz,że nie ja napisalam te punkty jednak brak mi czasu na takie rzeczy. Nie zamierzam się z Tobą jak i innymi spierać który rząd jest lub by był lepszy, na szczęście jest demokracja i każdy ma swoje zdanie jak i głos a więc do zobaczenia w pażdzierniku przy urnie :)

Marcin
Dodano: 2019-08-29 16:10:
Tęczowy Daro ma łep nieodparady :-)

K
Dodano: 2019-08-29 17:04:
Jak czytam wypowiedzi to wynika że naprawdę jesteśmy podzieleni na dwa plemiona, jedni drugim wytykają krzywdy i afery. Z długości tych list wynika że i jedna i druga strona są siebie warci, pytanie czy my mamy się zachowywać tak jak to sobie POPiS poukładał. Oni rządzą od 14 lat, a jednym ze skutków ich rządów jest właśnie ten podział na plemiona. Może więc czas zagłosować na kogoś innego? Bo taka eskalacja niechęci a czasami nienawiści, jak wyżej że "Lewactwo najgorsza rzecz jaka w życiu może nas spotkać" świadczy że chyba coś tu złego się zadziało, a jak to jeden mądry człowiek powiedział "Nie ma szczęścia, nie ma przyszłości człowieka i narodu bez miłości" więc zastanówcie się czy warto głosować na kogoś kto sieje nienawiść.

Daro
Dodano: 2019-08-29 21:53:
Do Edka. Twoje wpisy czytałem już setki razy, i powiem ci jedno - są one płytkie, schematyczne i pozbawione odzwierciedlenia w realiach. Wysil się chłopie w końcu na coś nowego, a tylko bzdurny slogan za sloganem. Ciągle piszesz o tym swoim LEWACTWIE, a nawet pewnie nie rozumiesz jego znaczenia. Oczywiście jak sobie poczytasz, to może odróżnisz od siebie termin lewica od lewactwa. Napisałeś o skróceniu kolejek na zaćmę, a ja pisałem ogólnie o specjalistach - kumasz różnicę. Jeśli chodzi o Morawieckiego, to rzecz jasna miałem na myśli ukrywanie majątku i okoliczności jego nabycia - widzisz różnicę. Jak chcesz dalej polemizować to na konkrety których masz wypisanych 51, ale z tym będzie chyba problem.

grajewiak
Dodano: 2019-08-30 02:34:
Drodzy dyskutanci dlaczego nie pamietacie kto zaczal nienawisc, jak Komorowski byl prezydentem i na spotkania Rady Bezpieczenstwa powinni byc obecni szefowie partii to swiety Kaczynski glosil ze Komorowski nie jest prezydentem i nie przyjdzie tylko organizowal misiecznice Smolenskie to mam pytanie kto zrobil podzial Polski w imie ojca i syna Kaczynskiego, przy pomocy Polskiej Zjednoczonej Parti Radiomaryjnej i swietego Rydzyka i dalej to robia bo ciemny lud to kupi jak glosil Kurski i dalej to robi w TVP rezimowej pranie mozgow. Oszukuja obywateli Po to Po tamto, a Tusk to i tamto a co obecnie jeszcze gorzej jak bylo to ciemny lud nie widzi jest slepy i gluchy.

Adam
Dodano: 2019-08-30 14:20:
Marcin, Daro nie jest CIEMNY przede wszystkim.

edek
Dodano: 2019-08-30 18:12:
Definicja LEWAKA - osoba przyjmująca lewicowe poglądy. Niegdyś pogardliwe, dzisiaj używane w mediach.Przykład: - Stary, skąd to limo pod okiem? - Ganialiśmy lewaków w sobotę i k...y mi kijem przyj....ły.

Daro
Dodano: 2019-08-30 20:34:
Do Marcina. Dyskusja między nami miała już być zakończona. I kto tu pisał, ażeby nie obrażać się. Wiesz co, coś ci powiem - w swoich tekstach i epitetach jesteś po prostu zabawny. Masz jeszcze chyba niezakończony proces socjalizacji pierwotnej. Skoro ja jestem niby tęczowy, to ty jesteś zaściankowym pseudokatolikiem. Zastanawia mnie też jedna rzecz, dlaczego tak wzbraniasz się przed wyjaśnianiem pedofilii w Kościele. Może ty jesteś…? Więcej już tobie nie odpisuję, uważaj na epitety których używasz, bo przestają one być akceptowalne.

Marcin
Dodano: 2019-08-30 21:39:
straszny jesteś Panie daro. wole być katolem( zaściankowym ) niech ci bedzie, niż tęczowym matołem , który walczy z pedofilią . a wspierasz sodome i gomorę, Twoje poglądy uwłaczają ludzkości, jesteś hipokrytą wspierającym myślenie ludzi , którzy krzywdzą człowieka. co ty reprezentujesz ? bo napewno nie godność człowieczeństwa. jeśli mnie oskarżasz o coś to udownij to , lub zgłoś na policję. za oszczerstwa mnie, zapłacisz. dozobaczenia

Daro
Dodano: 2019-08-30 22:53:
Do Edka. Jak ja ciebie znam. Wiedziałem, że bez przeczytania definicji w internecie, nie bardzo rozumiesz znaczenie słowa lewactwo. Podaję tobie stronę, skąd na żywca przepisałeś wyjaśnienie: Miejski słownik sloganu i mowy potocznej. Nawet żart potraktowałeś jako dalszą część definicji. To właśnie demaskuje twoją wiedzę w materii, którą tak chętnie i często zajmujesz się na tym forum. Wstyd!!!

karolina
Dodano: 2019-08-31 10:53:
A już myślałam ,że w Grajewie, nie ma ludzi samodzielnie myślących tylko same pislamolubce. Pan Z jak tylko dorwał sie do władzy to od razu zaczął rozgrywać swoje prywatne wojenki( oskarżenia lekarzy za śmierć tatusia. Jest człowiekiem bez skrupułów, nienawistnym. Doszło do tego,że boje sie pisac i mówić otwatcie co myślę. Polska na wzór Białorusi stała się krajem jednego pana. Sprzedajne 500+ nic nie widzi i nie słyszy. Dla nich tylko jedna telewizja Kurskiego mówi prawdę,tak dla nich wygodnie, "proboszcz molestował dzieci, ale nie moje to, co mnie to obchodzi"ich motto

edek-pisowiec
Dodano: 2019-08-31 12:18:
Do Daro-lewaka. Właśnie po tym poznać prawdziwego, rasowego LEWAKA, że krytykuje innych za to co sam robi. Drogi Daro-Lewaku, a Ty skąd wziąłeś spis pseudoafer ? Czyżbyś sam te bzdury wymyślił? Nie, nad tymi aferami i ich wymyślaniu i spisywaniu siedziała armia LEWAKÓW, twoich kolegów. Nie daj Boże wasze rządy. Według twojej logiki Kalego wynika, że Daro-Lewak może z internetu skopiować text , Edzio-pisowiec już nie może, TAK? Całe szczęście że nie zanosi się na wasze rządy, a utwierdzi nas w tym jeszcze akcja "Polska pod krzyżem" - na którą wszyscy Polacy powinni przyjść, nawet Daro z rodzinką. Alleluja i do przodu. Oszczędziłem tobie Daro wzmianki o fekaliach płynących Wisłą, ale to ocenią wyborcy. Tak więc, widzimy się pod krzyżem, a potem na wyborach.

Daro
Dodano: 2019-08-31 14:30:
Do Marcina. Miałem już tobie nie odpisywać, ale jak to przeczytałem … . Pomijając już twoje epitety, dwa wyrazy zaskoczyły mnie i to bardzo - zapłacisz i do zobaczenia. Nie do końca zdajesz sobie chyba sprawę z tego, że to jest groźba i obietnica, co podlega pod kodeks karny. W sieci nic nie ginie i nikt nie jest anonimowy. Mam też wrażenie, że poza siecią też nie jestem tobie anonimowy. Bez względu na ewentualną odpowiedź od ciebie, więcej tobie nie odpisuję.

Kamil
Dodano: 2019-08-31 15:12:
Ja się dziwię jak wielu ludzi daje się ciągle oszukiwać tym samym osobom. Najwyraźniej jedna partia uważa że na tych terenach mieszkają idioci. Taka Anders, Kaczyński przywiózł ja w teczce, wyciągnął powiedział że to idealny kandydat i ją wybraliśmy. Czy ta osoba coś zrobiła dla tego regionu? Ciekawe czy by wiedziała jakby ją spytać gdzie leży Szczuczyn lub Rajgród. Podczas swej kadencji jak 10 razy była na tym terenie to dobrze, więcej razy była w USA niż u swych wyborców. Teraz Kaczyński przywiezie tu tatę premiera, powie że to idealny kandydat i znów go wybierzemy, a człowiek nigdy z tymi terenami nic nie miał wspólnego. Więc niech każdy się spyta siebie, czy ktoś was za idiotów nie ma, traktującą jako maszynkę do głosowania, którzy poprą wszystko co ma logo PiS, bo ciemny lud to kupi, jak adidasy w markecie bo mają fajne logo.

Adam
Dodano: 2019-09-01 23:35:
Edek,Edek... Masz fioła jakiegoś na punkcie "lewactwa" Odmieniasz ten wyraz na tym forum przez wszystkie przypadki i ciskasz nim na prawo i lewo. Wychodzi na to, że wszystko co niepisowskie, jest wg Ciebie "lewackie". Przyznać trzeba, że PiSmedia odwaliły kawał dobrej roboty w promowaniu tego słowa i w praniu nim mózgów swoim wyborcom... Co się tyczy fekaliów w Wiśle, to większe o wiele szambo wybiło w Ministerstwie Sprawiedliwości i rozlewa się stamtąd po całej Polsce.Najgorsze jest to, że nie była to awaria,przypadek czy wypadek a celowa,przemyślana i realizowana z premedytacją i perfidią przestępcza akcja za którą stoi Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny w jednym... Czy można upaść niżej? Ten rząd powinien być natychmiastowo odwołany!

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: