Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Plażowicz
Dodano: 2018-08-05 10:30:49
Otwarto: 4172

Czarnawieś

Witam czy ktoś zna czlowieka, który wynajmuje kajaki na plaży gminnej w Czarnewsi? Ewidentnie człowiek/terroryzuje plażowiczów i chłopaków od lodów tajskich. Jego wulgaryzmy krzyczane stresują dzieci poza tym przydałoby się zaprowadzić tam porządek. Gość od kajaków czuje się panem plaży i twierdzi że jest bez karny. Macie pomysł jak wykurzyć tego z naszej pięknej plaży?
Piotr
Dodano: 2018-08-08 18:43:
Nie wypożyczać sprzętu i tyle!

Marek
Dodano: 2018-08-08 23:46:
Skoro uzywa wulgaryzmów w miejscu publicznym popełnia wykroczenie, wystarczy za kazdym razem zgłaszać policji. Jak pierwszy mandat nie poskutkuje to ktorys z kolei już tak.

Anna
Dodano: 2018-08-09 17:51:
Mysle ,ze mozna napisac na tego pana jakas oficjalna skarge zebrac podpisy od plazowiczow i zaniesc do Urzędu.Jesli ten pan dziala ewidentnie na szkode tej plazy ,zaklocajac wypoczynek to mysle ,ze powinno sie to zglosic. Nie znam sie na przepisach (moze ktos podpowie),ale chyba trzeba miec jakies pozwolenie ,zeby tam byc i wynajmowac kajaki.

Gosia
Dodano: 2018-08-13 15:59:
Ja raz tam byłam i przyjechał gość z lodami tajskimi... Koleś i którym tu mowa wziął aparat i zaczął małym dzieciom i im matkom w strojach kąpielowych robić fotki jak ci kupowali lody..... Następnie koleś od kajaków podlecial do chłopaka sprzedającego lody i zaczął mu grozić i był bardzo agresywny w stosunku lodziarza. Na szczęście przyjechała policja ale i tak to się nie skończyło bo koleś dalej cykal fotki dzieciom które kupują lody... Dla mnie to trochę pod pedofilstwo się kwalifikuje jak tak można!!!!

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: