Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
aga
Dodano: 2018-07-05 08:36:52
Otwarto: 1859

plac zabaw szczuczyn

W Szczuczynie są 2place zabaw.to nie jest dużo ale też nie malo na Szczuczyn zwłaszcza ze sa nawet fajne.od jakiegoś czasu zauważyłam że starsze dzieciaki strasznie je niszczą.hustaja się na hustawkach stojąc obijajac .Tak sama z innymi .zamiast się bawić skaczą po nich z nudów ..niszczą. szkoda że doczekaliscie się placu zabaw a nie zwracacie uwagi jak wasze dzieci je urzytkują.za parę lat moje dzieci nie będą mieli tej frajdy bo już będzie zniszczony.jest zakaz wychodzenia z psami a co 3 wchodzi z psem zwłaszcza w Starym parku.szkoda trochę bo dzieciaki bardzo lubią te place zabaw a niestety przez nastolatki to wszystko zaczyna wyglądać nie fajnie.gdzie są rodzice tych dzieci?jak już coś nam zrobili urzytkujmy to tak jak trzeba i dbajmy o to żeby posłużył jak najdłużej.inaczej nie ma sensu żeby cokolwiek robić w tym mieście.a dla starszych może powinno być więcej zajęć wtedy nie siedzieliby do 23ciej i niszczyli.
Xiamil
Dodano: 2018-07-06 10:09:
Był zgłoszony projekt w budżecie obywatelskim nowego placu zabaw na łąkowej dla wszystkich, to woleli mieszkańcy plac przy podstawówce który już istnieje poprzeć no to co się dziwisz

obserwator
Dodano: 2018-07-07 19:54:
Przy podstawówce jest plac? A w którym miejscu, bo z tego co wiem to tylko trawa tam rośnie. A jeśli powstanie plac przy szkole to na pewno wszystkie dzieci będą mogły z niego korzystać.

Fabio
Dodano: 2018-07-08 06:45:
w Szczuczynie jak narazie są 3 place zabaw, niebawem bedzie budowany nowy przy tysiąclatce.

Ania
Dodano: 2018-07-08 07:28:
Plac zabaw przy podstawowce zostal zdemontowany ponad rok temu. Teraz wroca tam przedszkolaki wiec napewno sie przyda w tym miejscu. Kolejny plac ma powstac przy hali gimnazjum wiec to tylko rzut beretem od lakowej 1, tuz za mostkiem. Placow zabaw jest wiecej, jeden na sienkiewicza, jeden w starym parku i jeden na pawelkach. Ja mam za to inne pytanie kto odpowiada za stan techniczny urzadzen na placach zabaw? Gdy widze wystajace gwozdzie na zjezdzalni to az ciarki mnoe przechodza i pytanie kiedy ktores dziecko sie pokaleczy i beda szukac winnych. A brak kultury szczuczynskiej mlodziezy jest oczywisty, przykre to, bo tez bylismy mlodzi i niestety, ale od tego sa rodzice.

mama
Dodano: 2018-07-09 11:32:
to samo jest na wsiach. Place zabaw zrobione stoją już kilka lat a nikt ich nie konserwuje, nie sprawdza, nie poprawia, a chyba co roku powinny być kontrolowane i naprawiane.

babcia
Dodano: 2018-07-09 23:50:
kiedys ktos madrze powiedzial Nie sztuka narobic sztuka to pozniej utrzymac

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: