Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
wściekły
Dodano: 2018-01-08 13:35:54
Otwarto: 5087

Niewolnictwo czy Mobing ?

Czy w dzisiejszych czasach, można poniewierać pracownikiem jak śmieciem? Czy bycie Dyrektorem (ką )daje takie uprawnienia? Czy Ci co podlizują się zawsze muszą mieć lepiej ? Czy stanowisko nie obliguje do tego by byc sprawiedliwym ? Dlaczego osoba na stanowisku, która w poprzedniej pracy nie sprawdza się, zyskuje nowe nie mniej niższe stanowisko :(
Kola
Dodano: 2018-01-08 16:05:
Nie ten kto jest kimś jest uczciwy i na swoim stanowisku

wla
Dodano: 2018-01-08 17:53:
Niestety tak jest sama doswiadczyłam tego najgorzej boli to ze człowiwk sie starał a zawisc i zazdrosc kol z pracy powoduje te sytuacje ale dyrektorzy popowinni byc obiektywni

radziu
Dodano: 2018-01-08 18:49:
to ludzie ludziom zgotowali ten los

radziu
Dodano: 2018-01-08 18:59:
a w sumie jeżeli chodzi o pytanie to: to i to. Ale tak to jest w tych czasach że stanowisko niektórym życie uratowało i się czują Bogiem dla innych, a nie pracodawcą lub przełożonym. A jeżeli trafiłeś na taki system to uciekaj stamtąd i najlepiej od takich miejsc trzymaj się z dala. A jak to powiadają karma wraca :) i kiedyś może łowca stać się zwierzyną a wtedy zapewne płacz i lament hehe ale to już tylko taka moja filozofia ale doskonale Cię rozumiem. Nie jeden zwykły szary polak tego doświadczył.

robol
Dodano: 2018-01-08 19:29:
Jak taki ,, dyrektorzyk '' jest na posłudze i musi tak tańczyć jak mu grają to i popis daje :( Pracownicy to też klika i czasami nic nie mówią a swoje mogą zrobić! Ale to tylko w naszym małym mieście, popisać się może że ktoś przyłapany, zwolniony albo stanowiska zmienia ! Może sam się zwolnij i ,, kończ waść wstydu oszczędz ''

obserwator
Dodano: 2018-01-08 21:33:
W mojej pracy w dwa miesiące , mojej obserwacji uslyszalam tyle negatywnych opini wsrod pracownikow, to więc ile zyskał w czasie roku swojego rzadzenia i zarzadzania ? Jedna z najważniejszych rzeczy to byl celi .... zostać dyrektorem i po trupach dążyć do celu ! Bez komentarzy - jak taki ktoś spojrzy ludziom w oczy kiedyś?

pracownik
Dodano: 2018-01-09 06:59:
Dobrzy pracownicy sami odchodzą, nie chcąc utożsamiać się z pracodawcą i jego metodami zarządzania i traktowania podwładnych. Nie warto tracić życia. Wielką sztuką jest umiejętność stworzenia w firmie dobrej relacji. Niewielu pracodawcom się to udaje. Sukcesy pokazywane światu, reklamy w telewizji, sponsoring a w zakładzie pracy mobbing i wiocha!

Jakubina
Dodano: 2018-01-09 07:41:
Każdy dyrektor pomimo swojej funkcji jest człowiekiem. Otaczają nas różni ludzie, musimy uczyć się reagować na zło, czy poniewieranie, jeżli tego nie zrobimy dajemy przyzwolenie na takie traktowanie, jest to trudne ponieważ nie każdy jest w stanie powiedzieć wprost, że taka decyzja dyrektora jest krzywdzaca pracownika lub pracownik został mocno zraniony z różnych względów. Jeżeli bedziemy sygnalizować dowiemy sie czy dyrektor jest człowiekiem i reaguje na złe decyzje i czy jest w stanie naprawic swoj bląd. Jeżęli nie to decyzja nalezy do nas, dziekujemy i pomimo bólu szukamy kolejnego dyrektora.

grajewiak
Dodano: 2018-01-09 09:11:
Jak ktoś inteligentny to i pracownikiem nie pomiata, szanuję i dobre słowo powie, a jak np. Ktoś sam tempy to i od różnych śmie wyzywać pracownikow ale nie kazdemu to pasuje, ten lub ta co sie podlizuje to uważa że to dla niej badz niego komplement :( Nie ten Dyrektor , co się liczy tylko z tymi co byli przed nim , tylko ceni tych co ma przy sobie - tzw roboli ! Za dużo wazeliny i słońca moze zaszkodzic! Takiemu Panu też do emerytury jak z 15 lat zastało, to ile tych stolików musi jeszcze oblecieć? ?

karol
Dodano: 2018-01-09 11:04:
Prywatne placówki w Grajewie- dyrektorzy wymagaja duzo od pracownikow, płaca im mało. Swoije zycie prywatne tez maja jakie maja- dla kady, dla zysku. Od pieniedzy w głowie im sie poprzewracalo.....

On
Dodano: 2018-01-09 18:06:
Kazdy pisze, psioczy itd...ale zeby tak dobitnie napisać o kim mowa ! Może w koncu taki jeden z drugim by pomyślał ze uczył sie w g-wie, pochodzi z grajewa a g-wo to nie wielka miescina i jesli akurat jakiś jego przydupas z nim nie pracuje to i tak cos do nich sie w koncu doniesie o takim ,,dyrektorze'' - słowo Dyrektor po objęciu władzy niektorym z nich, myli sie ze słowem Dyktator ! A to tylko taka róznica ze większa władza za większe pieniądze ! Nie ma to nic wspolnego z kompetencją i intyligięncją !

Olka
Dodano: 2018-01-09 19:10:
Załóż firmę i sam bądź dyrektorem ,punkt widzenia zależy od siedzenia😎

Pracownik
Dodano: 2018-01-10 16:16:
Jeśli jest tak tobie źle wściekły to bądź na tyle odważny że podpisz się a nie jesteś anonimowy Opisz swoją sytuację tylko prawdę nie opisuj takich bzdur na forum tylko jeśli jest tobie źle to porozmawiaj z przełożonym i nie szukaj wsparcia na forum bo komentarze są czasami nie na temat.Jeśli jest źle to odejdź i nie będziesz niewolnikiem.

Wicek
Dodano: 2018-01-10 16:56:
Andrzej daj spokój

Pani Dyrektor
Dodano: 2018-01-11 20:44:
Karol, trzeba było się Tobie wykształcić, otworzyć firmę, wziąć kredyty, wyszkolić ludzi, kupić sprzęt, mieć 1000 nieprzespanych nocy i zobowiązań wobec kontrahentów i banków. O czyjeś życie prywatne to Ty się nie martw. Spójrz na swoje ;) Na pewno nikt nie chciałby z nikim zamienić na życie i problemy jakie się ma. Pracownicy zarabiają w zależności od stanowiska i wykształcenia. Jestem lokalnym przedsiębiorcą i wiem, że narzekają Ci którzy nie poszli na studia z różnych przyczyn. Zarabiają więc najmniej bo dlaczego mają zarabiać więcej skoro nie maja wyuczonego zawodu ani wykształcenia. Są tak naprawdę od wszystkiego i do niczego. Taka jest niestety prawda. Życzę Ci powodzenia, zdaj maturę i podejmij studia. Pozdrawiam!

pracownik
Dodano: 2018-01-12 13:08:
w prywatnych firmach w Grajewie niestety jest tak ze dyrektorzy nie maja szacunku do pracownikow,!!! i wszyscy niestety o tym wiedza, to jest przykre niestety ale jedno jest pewne nie zagrzeje miejsca nikt u takiego pracodawcy!! oni sa tylko nastawieni na zysk i kaseeeeeeeeee pozdrawiam wszystkich

chłopczyk z podlasia
Dodano: 2018-01-12 13:12:
witam wszystkich, zaden pracownik u prywaciarza nie popracuje dłuzej popatrzy i sam odejdzie najpierw niech oni dobrze placa a nie tylko sobie pieniazki zgarniają pozdrawiam grajewiakow

maciek
Dodano: 2018-01-12 14:23:
Ludzie czy Wy amerykę odkryliscie??? odkad swiat istanieje prywaciarz to prywaciarz! niezaleznie od branży placi malo wymaga duzo wezcie to pojmijcie w koncu! nikt na dluzsza mete nie bedzie u takiego/ takiej pracowal bo zdrowie straci. na rece ci patrzy robi ci metlik w glowie a sam jest zwyklym czlowiekiem

maja
Dodano: 2018-01-12 16:50:
Pani Dyrektor szkoda ze na studiach nie ucza zycia brak słow na Pani osobe

radziu
Dodano: 2018-01-13 09:40:
Pani Dyrektor właśnie dzięki tym niewykształconym ludziom Wam interes się kręci. Bo kto by na Was zapieprzał żeby wszyscy byli wykształceni? Trochę szacunku dla tych co chcą uczciwie pracować, a nie z pogardą do nich że gorsi. A dlaczego mają zarabiać więcej Ci bez wykształcenia? Bo są produktywni. Nie jak Ci niby po studiach. Zazwyczaj dwie lewe ręce. Studia oraz stanowisko życie im uratowały. (oczywiście zaznaczam nie wszyscy. Są i tacy którzy są coś warci) więc Pani Dyrektor taka jest prawda :) cieszcie się że jest 21 wiek i biurokracja bo by był płacz i lament ;) ale spokojnie już coraz mniej będzie tych niewykształconych bez szkół. I co wtedy taka Pani Dyrektor zrobi? Jak już nie będzie takiego szarego polaka od wszystkiego i od niczego za grosze? Firma podupadnie :) Pozdrawiam normalnie myślących.

karolina
Dodano: 2018-01-13 11:16:
jak moze pani pisac 'Są tak naprawdę od wszystkiego i do niczego' musi byc pani bardzo nieszczesliwa oprocz grajewskiego interesu, karma do pani wroci

On
Dodano: 2018-01-13 13:15:
A tu nie tylko o prywaciarzach mowa , są i tacy co na posadke się dostali i teraz się dorabiaja na ludzkiej krzywdzie! Im tempszy dyrektor to bardziej za marionetke robi , a stawia się jakby wiele miał do powiedzenia , śmiech na sali hihi ludzie, czy teraz liczy się tylko mgr. Przed nazwiskiem, czy kultura osobista i poszanowanie pracownika ! Taki dyrektorzyk z konkursu, to co on wie od wieloletniego pracownika , żeby pracownik nie zrobił to on by 5 min na tym stanowisku nie zagrzal i zima i w lecie ! Dobrze się rządzić jak wszystko państwowe, i się podpisywac! Brak słów!

poirytowana
Dodano: 2018-01-13 18:31:
Pani dyrektor a ile placi pani tym niewyksztalconym? Ostatnia nedze zapewne...

Stanisław
Dodano: 2018-01-14 12:09:
Od dawien dawna było tak, że są różne klasy społeczne ludzi. Zawsze klasa robotnicza ma pretensje do klasy inteligenckiej za wszystko. Moim zdaniem trzeba docenić to co się ma. Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego... Ja się o tym przekonałem mimo tego, że pracuję umysłowo! Dodam, że odszedłem z prywatnego przedsiębiorstwa do państwowej firmy. Tutaj mam dopiero oddech "władzy" na każdym kroku, zero własnej decyzji i rączka, rączkę myje.

Pani dyrektor
Dodano: 2018-01-14 17:17:
Jeżeli komuś zależy na osobistym rozwoju, pracy w godnych warunkach, to wybiera własny rozwój i pracę w dobrej prywatnej firmie, a nie przesiedzenia w państwówce na posadce ze wszystkimi dodatkami. W prywatnych firmach można zarobić więcej bez dodatków i "13", jeżeli jesteś osobą zaangażowaną i kreatywną. A w państwowym sektorze to w wiadomo jak jest jest "czy się stoi czy się leży to i tak się należy". Po co chodzicie do prywatnych gabinetów, lekarzy? Bo wiadomo, że liczy się pacjent i klient i trzeba o niego dbać. A w państwowym to tylko na odhaczenie i oby refundacja z NFZ była. Nikt się Tobą nie interesuje. A prywaciarzom zależy na opinii i stałych klientach. Kto w budżetówce będzie się przejmowała, że Pani Grażyna z okienka kogoś źle obsłużyła? Nikt...Po to jest prywatny sektor, żeby WAM kochani ludzie dogodzić.

Radziu
Dodano: 2018-01-14 18:19:
Klasy społeczne? Klasa robotnicza ma pretensje? Do inteligenckiej? Chyba wykształcone nieroby mają pretensje do klasy robotniczej że mimo wypruwania żył pracownik chce godziwego wynagrodzenia. Najlepiej żeby zasuwał i jeszcze niechciał pieniędzy za to. Od kiedy wykształcona osoba za pieniądze rodziców jest inteligentniejsza? Jedynie co może bardziej wyuczona. Jak już Pan taki inteligentny to powinien Pan wiedzieć że inteligencja to bardziej wrodzona jest. Bo zanim ten wykształcony załapie to już szary Kawalski to ogarnia. Jedynie na jakie klasy można podzielić tych wyżej i tych od brudnej roboty to tylko i wyłącznie wśród społeczeństwa na dzieci lepszego i gorszego Boga. A prawda jest taka że żeby właśnie nie ta klasa robotnicza to Ci wszyscy na tych stołkach nie mieli by racji bytu. Bo kto by was wyręczył jakby każdy chodził pod krawatem? Niby takie inteligenty... A trudno zrozumieć i się pogodzić z tym że wasze przetrwanie zależy właśnie od tego szarego polaczka. Więc trochę szacunku. Bo wkońcu wszyscy wyjadą młode pokolenie też się wykształcić a Wy obudzicie się z ręku w nocniku bo nie będzie komu na was robić a sami będziecie tylko potrafili wypełniać papierki :) co podejżewam że i ten zwykły robol by to potrafił jakby ktoś mu wytłumaczył i pokazał jak to zrobić. Więc serdecznie pozdrawiam tego yntelygentnego Pana Stanisława. Czuj się pan nad. Czuj się Pan :) i trochę się dziwię Panu bo rozumiem że jak się pomiata zwykłym szarym pracownikiem bez wykształcenia, ale Pan taki yntelygentny i daje Pan po sobie jeździć. Umysł ścisły a tyrany. To już ja nie mam pojęcia co się tu dzieje. Pozdrawiam zdrowo myślących. Dla mnie każdy równy. Wszyscy tacy sami. A Ci co się wywyższają to dla mnie nie zasługują na miano "człowieka". Kim byś nie był bądź człowiekiem. Ale życie pokazuje mi coraz bardziej że im wyższe stanowisko tym większa zabawa Boga. Nie wszyscy. Ale większości przypadków tak się zdarza.

sos
Dodano: 2018-01-15 10:07:
Teraz co drugi mlody ma MGR i co z tego, w Grajewie pracy w urzedzie nie znajdziesz, nie masz znajomosci, nie masz pracy. Znam duzo osob z MGR pracujacych w sieciowkach, na kasie.Przykre ale prawdziwe:-(

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: