Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Mąż prawdziwy
Dodano: 2017-11-06 12:24:24
Otwarto: 2055

Służba Wojskowa

Co myślicie o obowiązkowej służbie wojskowej ? Mi się wydaje ,a wiem na pewno o tym bo,odbyłem dwa lata w wojsku ,że wojsko nauczyło mnie nie tylko pić i palić ale nauczyło mnie być facetem a nie mamin synkiem . Jak dziś widzę pośród swoich znajomych kolegów ,nie którzy" dojrzali " , " dorośli" a mimo wszystko nie od cieli się jeszcze od pępowiny matczynej . Po zawarciu związku małżeńskiego nadal biegają do matek i du.ę zawracają a żony z dziećmi tych że " twardzieli " gdzieś na boku . Tylko przypominają sobie o swoich kobietach i płaszczą się przed nimi w momencie potrzeb seksualnych .FACET TO FACET a nie podwiązki od kaleson.
Ala
Dodano: 2017-11-06 18:11:
Idę do mamusi, po kilku wizytach staje się to normą - dobra wymówka na spotkanie się z kimś.

marian
Dodano: 2017-11-06 19:11:
facet ma jaja , a ten co pisał to bez jajeczny jakiś :-) baba pewnie to pisała hehe

Fajny
Dodano: 2017-11-06 21:08:
Do ala a moze umowimy sie????po cichu pojdziesz do mamyy ha

Beti
Dodano: 2017-11-06 21:56:
Faceci do wojska tęsknimy za prawdziwymi mężczyznami ;-)

ciocia
Dodano: 2017-11-06 23:59:
odbylem 540 dni w Szczawnie to bylo zielonogorskie najlepsza szkola dlatego teraz umie wyprac wyprasowac posprzatc ugotowac I nia plakac nad saba

Jagna
Dodano: 2017-11-07 06:17:
Byles w wojsku ja nie ale moja siostra byla 3 razy w koszarach.

monika
Dodano: 2017-11-07 07:09:
niestety że to prawda ta służba wojskowa powinna wrócić bo dzisiejsi faceci przecież nie są to mężczyźni są bardzo kobieci i tacy ciotowaci

Darek
Dodano: 2017-11-07 09:51:
Ten co to pisał to gwarantuje ,że ma jaja i używa mózgu do myślenia a nie jaj ! Marian znasz przysłowie "Uderz w stół ,a nożyce się odezwą " Boli prawda ! Znam dużo takich "twardzieli" co po ślubie cała ich męskość na jaw wychodzi a zwłaszcza jak dziecko się znajdzie .Najlepiej to by chcieli przed grami komputerowymi dla dzieci siedzieli , wiecznie zmęczeni ,nie wyspani bo dziecko w nocy płakało .I dla tego ten temat jest po to "Służba Wojskowa" bo właśnie w wojsku stawał się facetem ,wyrabiał sobie charakter , wyrabiał sobie tężyznę fizyczną ,na stołówce musiał sam iść po jedzenie, wstawać rano itp. Po prostu musiał przetrwać ,zadbać o swój autorytet i pozycje w grupie .Tam mama nie pożałowała z WIELKIM SZACUNKIEM DO MATEK .Oczywiście nie wszyscy faceci tacy są ! No i zakończę to tak. Prawdziwi faceci z jajami bądźmy tacy jak i byliśmy przed ślubem i nie zmieniajmy się do swoich żon i partnerek ,a do dzieci bądźmy ciepłymi ojcami .A pajace którzy będą wypisywać złośliwe komentarze niech pocałują mnie w d..pe .

Aśka
Dodano: 2017-11-07 16:05:
Mój powiedział w tajemnicy mężowi mojej koleżanki, że woli z matką siedzieć niż ze mną. Tłumaczył się kumplowi, że popełnił błąd i rodzina go nie interesuje! Prowizorka jak chce d-py, miły sympatyczny, to zrobi tamto zrobi itd. A po nocy to na miasto musi, to do sklepu musi itd. Otrząsnęłam się z tego, jakoś musiałam to przeżyć. Teraz wiem na czym stoję. Mam już swoje plany na dalsze życie bez mego przyjaciela rodziny.

bolek
Dodano: 2017-11-07 17:08:
Tak,pamiętam jak szafki i wozy fruwały na wysokości lamperii o trzeciej w nocy u "mamusi" JW1954.

Ola
Dodano: 2017-11-07 20:39:
Darek mądre słowa ...

1986-88
Dodano: 2017-11-08 11:13:
Widzę że ci co tak zachwalają służbę wojskową nigdy tam nie byli, bo to jest dwa lata przerwy w życiorysie. Zasadnicza służba to fala czyli znęcanie się nad młodszymi kolegami często tolerowane przez kadrę zawodową ,alkohol język pełen przekleństw wulgaryzmów również w śród oficerów.

marian
Dodano: 2017-11-08 14:48:
Kobieta zawsze jest jest bita , molestowana ( w pracy, w domu , wszędzie), gwałcona , poniżana , tylko ona wychowuje dzieci , sąd zawsze przyzna opieke dzieci dla matki , feministki jescze dają im prawo do aborcji . Są zawsze krzywdzone , zawsze mają rację teraz chłopy to dla nich do cioty, i muszą iść do wojska . Ja mam pytanie do czego potrzebnym wam jest facet?? Panie Darku to Pan popiera??? Ojciec to ojciec ma za złe karać , jeżeli dzieci coś nabroją . Kobiety chciały równo uprawnienia , to je mają i dalej im ŹLE. Kobieta statystycznie żyje dłużej, ćzyli źle niemają na tym świecie. Nalepszy facet to ten co bawi dzieci , sprząta , gotuje , zmywa, prasuje,...... i dużo zarabia.

Też Darek
Dodano: 2017-11-08 15:34:
Do "Darek" po części masz racje. Ale pokuszę się i napiszę odwrotnie do Ciebie. Dzisiejsze kobiety nie wiedzą czego chcą. Maży się chłop z jajami, jak takiego dostanie to zaraz molestowanie, to gwałciciel, to nie szanuje jej bo po grzebieniu da i komin za dużo razy wyczyści. Jak dostanie dobrego mężczyznę, spokojnego, ułożonego to ci-ta, to maminsynek. Mądra kobieta wie, że najważniejszy jest charakter i to w jaki sposób mężczyzna się do niej zwraca i zachowuje. Mężczyzna musi mieć to coś w sobie! Mądra kobieta nie poleci na kasę i gadżety typu fura, skóra i komóra. Głupiutkie idiotki i blachary łykają to jak pelikan rybę na śniadanie.

magdzia
Dodano: 2017-11-13 14:07:
Każdy ma swoje plany itp,..a nie zmuszać kogoś do wojska A to, że jeden jest mami synkiem a drugi nie to chyba wychowanie takie czy coś. Sporo teraz takich nie męskich niestety ha (nie urażając tych innych) .to moje zdanie. ;)

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: