Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Dzialkowiec
Dodano: 2017-08-03 22:08:42
Otwarto: 2477

Ogród działkowych

Czy może ktoś mądrzejszy mi wytłumaczy, kto tak zmierzyl, wymierzyl i ogrodzenie działek wstawił wprost w drogę, nie ma to ani uroku ani sensu bycia, jak można tak bezmyślnie to zrobić a na dodatek obciachowo , stare słupki i siatka stara , czy ogród H.Sawickiej nie ma kasy na poprawienie wyglądu ogrodu, od 20 lat wciąż tak samo a dzialkowców przybywa i dodatkowej kasy dla Zarządu, Czy dzialkowiec, ma tylko kopać i cicho siedzieć , co o tym sądzicie?
Kasia
Dodano: 2017-08-04 19:31:
Będą wybory to startuj na Prezesa a wtedy wynajmiesz architekta za tą kasę jaka dysponuje zarzad i stworzysz wspaniałe wejscie do ogrodu Hanki Sawickiej w Grajewie dlaczego nie powiesz Działkowcu nic na Zebraniu Walnym ( bo pewnie wcale nie byłeś) takie anonimy sa śmieszne jestes zwykłym tchórzem , Prezes jest super Prezesem , jezeli chcesz wyrazić własne zdanie zapraszamy osobiście( no i startuj w wyborch)!!!!!!!!!!!!

???
Dodano: 2017-08-04 22:54:
Miasto zgodnie z decyzją IPNu zmieniło nazwę ul.H.Sawickiej.A co na to zarząd ogródków działkowych?

dzialkowiec
Dodano: 2017-08-04 23:20:
Mamy rodzinę w podlaskim i też mają ogródki działkowe pzd i wyglądają ślicznie.zewnętrzne ogrodzenie super a brama wjazdowa jest super.tam jest gospodarz

Dziadkowie
Dodano: 2017-08-05 08:23:
Kolego, ta droga i ten płot były w niewłaściwym miejscu. Teraz wraca to do normy. Nie zauważyłeś nowej drogi?

Dzialkowiec
Dodano: 2017-08-05 15:18:
Kolego z całym szacunkiem ale nie wiesz chyba co piszesz. Opłatę którą wnosisz to opłata za grunt a nie na widzimisię... po drugie chcesz żeby było ładnie to rusz Tą swoją szanowną za przeproszeniem D..i pomóż coś zrobić a nie usiądziesz i tylko komentujesz. Wstyd, to świadczy też o Tobie i o tym jak dbasz.

zniesmaczony
Dodano: 2017-08-05 16:24:
A działka na potrzeby ogrodu była i co raptem zniknęła, nikt się niczym nie interesuje tylko opłaty co rok droższe, wstyd ,bo ten ogród H. Sawickiej to zaniedbany na maxa, zero zainteresowania Zarzadu , tylko ogloscenie wodę odkręca . Niektórzy po 3 działki pobrali , niech ma ale graciarnia na działce, ale obciach , nie ma dobrego Zarządcy, Zarządu i tyle! A Zaniedbany i jeszcze raz zaniedbany ogrod , zero inicjatywy a ludzie chcą ładnie pracować i odpoczywać, Zebranie 1x w roku z musu . P. prezes , może czas oddać władze skoro nie jest Pan w stanie iść z postępem :-)

MZK
Dodano: 2017-08-07 12:35:
Rzeczywiście ,ogrody Im H.Sawickiej są zaniedbane.Spotkajmy się wszyscy na zebraniu .Przygotujmy się do dyskusji w zakresie zmian ( prezesa, wyglądu ogrodu ,zmiany nazwy itd...)Na każdym zebraniu jest możliwość wyrażenia swojej opinii i złożenia swoich propozycji,Podczas głosowania dokonamy wspólnie mądrego, rozważnego wyboru. Zmiany zależą od nas.Niejednokrotnie na zebraniu odnośnie zmiany przedpłat na wodę wszyscy głosowali za... ,a po zebraniu dyskusja , ze za drogo.Do kogo pretensja? Zadbanych działek jest niewiele ,na większości jest mnóstwo chwastów ,nieestetyczne ogrodzenia i wiele innych zaniedbań! Zacznijmy od siebie!!

xc
Dodano: 2017-08-31 10:37:
Jaki gospodarz-takie działki. Wiele by można napisac na temat tych ogrodów. Reka reke myje, prywatne wejścia na które nie pozwala status, dacze zamiast altan, po kilka działek na jedna rodzinę, zaniedbane działki,których nikt nie uprawia straszace wygladem, zła organizacja w zakresie poboru opłat itp,itd

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: