Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Dzialkowiec
Dodano: 2017-08-03 22:08:42
Otwarto: 1705

Ogród działkowych

Czy może ktoś mądrzejszy mi wytłumaczy, kto tak zmierzyl, wymierzyl i ogrodzenie działek wstawił wprost w drogę, nie ma to ani uroku ani sensu bycia, jak można tak bezmyślnie to zrobić a na dodatek obciachowo , stare słupki i siatka stara , czy ogród H.Sawickiej nie ma kasy na poprawienie wyglądu ogrodu, od 20 lat wciąż tak samo a dzialkowców przybywa i dodatkowej kasy dla Zarządu, Czy dzialkowiec, ma tylko kopać i cicho siedzieć , co o tym sądzicie?
Kasia
Dodano: 2017-08-04 19:31:
Będą wybory to startuj na Prezesa a wtedy wynajmiesz architekta za tą kasę jaka dysponuje zarzad i stworzysz wspaniałe wejscie do ogrodu Hanki Sawickiej w Grajewie dlaczego nie powiesz Działkowcu nic na Zebraniu Walnym ( bo pewnie wcale nie byłeś) takie anonimy sa śmieszne jestes zwykłym tchórzem , Prezes jest super Prezesem , jezeli chcesz wyrazić własne zdanie zapraszamy osobiście( no i startuj w wyborch)!!!!!!!!!!!!

???
Dodano: 2017-08-04 22:54:
Miasto zgodnie z decyzją IPNu zmieniło nazwę ul.H.Sawickiej.A co na to zarząd ogródków działkowych?

dzialkowiec
Dodano: 2017-08-04 23:20:
Mamy rodzinę w podlaskim i też mają ogródki działkowe pzd i wyglądają ślicznie.zewnętrzne ogrodzenie super a brama wjazdowa jest super.tam jest gospodarz

Dziadkowie
Dodano: 2017-08-05 08:23:
Kolego, ta droga i ten płot były w niewłaściwym miejscu. Teraz wraca to do normy. Nie zauważyłeś nowej drogi?

Dzialkowiec
Dodano: 2017-08-05 15:18:
Kolego z całym szacunkiem ale nie wiesz chyba co piszesz. Opłatę którą wnosisz to opłata za grunt a nie na widzimisię... po drugie chcesz żeby było ładnie to rusz Tą swoją szanowną za przeproszeniem D..i pomóż coś zrobić a nie usiądziesz i tylko komentujesz. Wstyd, to świadczy też o Tobie i o tym jak dbasz.

zniesmaczony
Dodano: 2017-08-05 16:24:
A działka na potrzeby ogrodu była i co raptem zniknęła, nikt się niczym nie interesuje tylko opłaty co rok droższe, wstyd ,bo ten ogród H. Sawickiej to zaniedbany na maxa, zero zainteresowania Zarzadu , tylko ogloscenie wodę odkręca . Niektórzy po 3 działki pobrali , niech ma ale graciarnia na działce, ale obciach , nie ma dobrego Zarządcy, Zarządu i tyle! A Zaniedbany i jeszcze raz zaniedbany ogrod , zero inicjatywy a ludzie chcą ładnie pracować i odpoczywać, Zebranie 1x w roku z musu . P. prezes , może czas oddać władze skoro nie jest Pan w stanie iść z postępem :-)

MZK
Dodano: 2017-08-07 12:35:
Rzeczywiście ,ogrody Im H.Sawickiej są zaniedbane.Spotkajmy się wszyscy na zebraniu .Przygotujmy się do dyskusji w zakresie zmian ( prezesa, wyglądu ogrodu ,zmiany nazwy itd...)Na każdym zebraniu jest możliwość wyrażenia swojej opinii i złożenia swoich propozycji,Podczas głosowania dokonamy wspólnie mądrego, rozważnego wyboru. Zmiany zależą od nas.Niejednokrotnie na zebraniu odnośnie zmiany przedpłat na wodę wszyscy głosowali za... ,a po zebraniu dyskusja , ze za drogo.Do kogo pretensja? Zadbanych działek jest niewiele ,na większości jest mnóstwo chwastów ,nieestetyczne ogrodzenia i wiele innych zaniedbań! Zacznijmy od siebie!!

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: