Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Grajewiak
Dodano: 2017-08-01 22:44:14
Otwarto: 1888

Co z tymi śmieciami?

Jadąc rowerwm byłem świadkiem jak dwie starsze kobiety wracające z ogródków działkowych przy ul. Pęzy wyrzucały cztery torby ze śmieciami w krzaki na końcu ul. Pęzy , podjechałem do nich i zrobiłem im zdjęcie, dałem im czas jeden dzień na usunięcie tego i odjechałem. Widząc ze robie im zdjęcie cofnęły się i zabrały te śmieci z powrotem na działki ogrodowe . Chcę zasięgnąć opini co zrobić z tym zdjęciem ? czy też nic nie robić? Pewnie nie pierwszy raz to robiły i zrobią to ponownie , skoro nie raczyły zabrać śmieci z działki do miejsca zamieszkania. Może przydał by sie jakiś przykład dla innych ? Jakiś mandacik ? Wydaje mi się że to logiczne jesli nie ma koszy na śmieci na działce to należy je zabrać do jakiego kolwiek innego kosza.
ok
Dodano: 2017-08-02 09:48:
Teraz to i tak spokój ze śmieciarzami z ogródków! Kiedyś wyrzucali wszystko do lasku zarośli bagienka które było na końcu Pęzy pamietam bo tam mieszkam co wyrabiali działkowicze!

mieszkanka
Dodano: 2017-08-02 17:33:
tak nalezy pilnowac pozadku i nie zasmiecac miasta a zeby nie zasmiecac to jak piszesz ze sa tam krzaki to te krzaki trzeba wyciac i nie beda miały gdzie wyzucac i po kłopocie .

xxx
Dodano: 2017-08-02 19:12:
dobra postawa i tak trzymac może nauczą sie kultury śmieciary

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: