Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
big
Dodano: 2017-05-18 12:02:07
Otwarto: 1821

Polska staje się rajem

Polska staje się bezpiecznym rajem dla Europejczyków Nie wiem jak,wy ale ja kestem szczęśliwy,że Polska nie przyjmuje imigrantów w większości nielegalnych.Byłem w Szwecji i to co zobaczyłem to tragedia.Biali ludzie boją się wypuszczać swoje dzieci na plac zabaw itp.
eryk
Dodano: 2017-05-18 19:49:
W Niemczech zrobiło się podobnie, brudno, strach wychodzić z domu.Szczególnie wieczorem i nocą panuje strach . A bylo tak czysto i kulturalnie.

Małolepszy
Dodano: 2017-05-19 02:35:
Polska, za ten kraj, za to, że mówisz i myslisz po polsku zginęły setki tysięcy ludzi, takich jak ty, młodych, ile matek płakało? Uszanuj to, nie rzucaj śmieci na ziemię za którą jeszcze niedawno przelano wiele krwi. Dlaczego mamy przyjmować terrorystów? Bo nam tak niemiec rozkaże?, Spójrz wstecz, w historię, kim był dla nas niemiec, francuz, anglik czy ruski? Sprzymierzeńcem? Żartujesz, to oprawcy, mordercy i złodzieje. Jak można wejść z nimi w unię? To jakiś tragiczny żart, wiesz kto to Merkel? Poczytaj jej biografię, nie daj się nabrać. Szanuj Polskę, bo to ostatnie miejsce na świecie, gdzie człowiek jest​ człowiekiem, mimo to że jest ciężko, naprawimy to. A jeżeli ty moderatorze edytujesz lub nie dodasz tego posta, obiecuję, odwiedzę cię.

ok
Dodano: 2017-05-19 08:34:
Masz rację i niech tak pozostanie!

Janek
Dodano: 2017-05-19 12:21:
Na dodatek plany i zamierzenia zachodnich "przyjaciół i sojuszników" wobec Polski ciągle aktualne i jakby takie same czy to po rozbiorach, za Bismarcka, Hitlera czy teraz z niewielką tylko kosmetyką. Słowem wysiedlić ludzi i stworzyć wielki rezerwat do polowań na dzikiego zwierza, bo teraz zapewne dałoby się odtworzyć tura.

dd
Dodano: 2017-05-19 19:38:
i niech tak zostanie.poczytajcie przepowiednie Klimuszki tam gdzie będą imigranci miasta spłoną,

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: