Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Biały
Dodano: 2016-12-14 20:23:39
Otwarto: 2426

Neurochirurg na NFZ-pilnie

Witam mam stany zwyrodnieniowe kręgosłupa i chciałbym czy ktoś z was zna jakiegoś dobrego neurochirurga na NFZ albo ewentualnie prywatnie.Bo byłem już z tym schorzeniem u kilku specjalistów i od każdego słyszę coś innego , i naprawdę nie wiem gdzie mam się z tym udać
Vesly
Dodano: 2016-12-15 11:15:
Mozesz probowac szczescia w Espulapie w Bialymstoku. Byc moze jest jeszcze prof. Lewko lub ktorys inny z jego dawnych wspolpracownikow. Lewko jest juz na emeryturze. Wizyta u niego nie byla droga. Osobiescie polecam ci cos z wyzszej polki, sprawdzony osobiscie: Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia lekarzy wojskowych w Warszawie ul Mokotowska 6a IV pietro tel 22. 825 85 99 neurochirurg dr Slawomir Skrzynski. Nie wiem co inni ci juz powiedzieli. Jesli obejdzie sie tylko na leczeniu farmakologicznym to winien pomodz tobie kazdy neurochirurg, gdyz kazdy specjalista w neurochirurgii zna kanon dostepnych srodkow. Natomiast jesli to nie pomaga byc moze wskazana bedzie operacja. To takie moje gdybanie. Bardzo wazna sprawa jest wlasciwe rozpoznanie i zdiagnozowanie twojego stanu kragoslupa. Do tego nalezy wykonac odpowiednie badania radiologiczne. Wskazany jest rezonans magnetyczny, ktory opisze wlasciwy stan kregoslupa.Na jego podstawie mozna podjac dalsze leczenie. W zwiazku z tym daje ci namiary na te klinike i dr Skrzynskiego. Operuje w szpitalu MSW i A na Szaszerow.

Ania
Dodano: 2016-12-15 12:32:
Doktor Andrzej Kozłowski -neochirurg przyjmuje Ełk Armi Krajowej tel 888695209 dzwonic.Wspaniały lekarz,mnie i męża leczył i nas operował dzięki niemu chodzę,a czekał mnie wózek.Polecam.

matka
Dodano: 2016-12-15 13:56:
Proszę zgłosić się ze swoim problemem do prof. Jana Skowrońskiego. Pracuje w U S K w Białymstoku a przyjmuje w Centrum Ortopedii "ALFA", też w Białymstoku. Najwyższej klasy specjalista a przy tym fantastyczny Człowiek i prawdziwy Gentelman!

ja
Dodano: 2016-12-15 15:03:
Tylko dr Waldemar Och z Olsztyna. Moja kuzynka odwiedziła wszystkich znanych neurochirurgów z Białegostoku, Warszawy, Raszyna, Ełku. Każdy mówił cos innego. Dopiero dr Och postawił diagnozę, zoperował i teraz idzie ku lepszemu.

Biały
Dodano: 2016-12-15 15:21:
Dziękuję bardzo za namiary na lekarzy. Czy ktoś z was był u lekarzy z U S K Białystok klinika neurochirurgi -którego z nich może polecić. Oczywiście R<-kręgosłupa mam zrobiony ale chodzi własnie o te prawidłowe zdiagnozowanie i czy będzie konieczna operacja. Przedewszystkim który lekarz to cierpliwie wytłumaczy a nie tylko zbędzie bo pacjenci czekają ,bo niestety tak ostatnio mam

pacjent
Dodano: 2016-12-15 16:31:
rownież polecam dr Kozłowskiego

Pacjentka
Dodano: 2016-12-15 16:40:
Jeśli chodzi o diagnozę to polecam dr Skrzyńskiego byłam Warszawie u doktora.Podstawą jest wynik badania rezonansu magnetycznego .Doktor operuje w Łomży i Suwałkach, tylko nie mogę się dodzwonić pod wskazany numer przez Pana doktora,aby się umówić na operacje.Pan Doktor jest bardzo miły .

Olga
Dodano: 2016-12-15 19:35:
Swietnym specjalista jest dr.Andrzej Kozlowski,na fundusz przyjmuje w Bielsku Podlaskim,a prywatnie w Elku.Szczerze polecam,jestem po zabiegu kregoslupa u tego dr.baaaardzo mi pomogl.Ale jedz do niego z rezonansem magnetycznym,wtedy on Ci pomoze.

xy
Dodano: 2016-12-16 09:18:
Do matka prof. Skowroński jest ortopedą a nie neurochirurgiem.

Ania.
Dodano: 2016-12-16 11:26:
Doktor Kozłowski o którym pisałam jest z Białegostoku tylko przyjmuje w Ełku w każdą sobotę,no i w Białymstoku też,to jest wspaniały lekarz który poświęca pacjętowi bardzo dużo czasu,a przede wszystkim wysłucha no i poradzi co z tym zrobić.To jest miły i wspaniały lekarz.

kasia
Dodano: 2016-12-16 19:29:
Koniecznie trzeba zrobić dodatkowo zdjęcie ruchome kręgosłupa bo sam rezonans to nie wystarcza bo neurochirurg tego potrzebuje do konkretnego zdjagnozowania i podejmuje decyzję o leczeniu lub operacji jeśli jest konieczność operowania.

pomroczność jasna
Dodano: 2016-12-17 20:57:
witam, na nfz-takowych nie ma, o ile wyglądasz dobrze i nie posiadasz widocznych gołym okiem zaburzeń układu ruchu lub widocznych zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego i zbędnej kasy na haracz to pozostaje rehabilitacja i leki przeciwbólowe. Rehabilitacja- ruch i ciepło-gorący prysznic po kąpieli, lampka z żarówką 'kwoka' do ogrzewania [30zł], mata z kolcami [80zł]. Jak sam napisałeś masz już kilka 'diagnoz', a więc może i rozumiesz z kim masz doczynienia. Życzę trafienia na Lekarza - mi to się nie udało, lecz to moja wina ze względu na brak środków.

matka
Dodano: 2016-12-18 07:11:
Do -xy- Oczywiście ze jest ortopedą. Wiem co piszę. Ale moim skromnym zdaniem "zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa" nie operuje się. Potrzebne jest leczenie zachowawcze. Jeśli dojdzie do powikłań - to tak. Dlatego napisałam o prof. Skowrońskim, bo na pewno pomoże i pokieruje, co dalej robić.

Biały
Dodano: 2016-12-18 22:18:
Dziękuję wszystkim za rady i polecenie specjalistów ale chodzi mi o znalezienie neurochirurga, który jest doświadczony w leczeniu syryngomielii. - czyli Jamistość Rdzenia Wiem że jest to rzadka choroba kręgosłupa i nie każdy lekarz się w niej specjalizuje. Nadmienię że oczywiście mam wszystkie badania RM i nie wiem do jakiego lekarza się z tym zwrócić.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: