Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
gdynianka
Dodano: 2012-11-29 18:13:45
Otwarto: 7729

Ludzki Szpital

Chcialabym serdecznie podziekowac personelowi szpitala w Grajewie,gdzie kazdy czlowiek,bez wzgledu na wiek znajduje przyjazna opieke i pomoc. Moja 91-letnia Mama byla tam traktowana jak czlowiekowi w starszym wieku wlasnie sie nalezy i wrocila do zdrowia. DZIEKUJE! I zycze szpitalowi duzo sukcesow,a personelowi spokojnej pracy.
e
Dodano: 2012-11-29 20:58:
tak powinno być zawsze i nie tylko w szpitalu ale wszedzie! moze świat wtedy stałby się bardziej ludzki..niby zwykła a jednak niezwykła życzliwosc i chęc pomocy. przyjemnie czytać takie posty! a Mamie dużo zdrowia!

Lech R
Dodano: 2012-11-30 00:09:
No proszę – bardzo piękne świadectwo i to od kogo – od nikogo od nas ! Może ten jakże wyrazisty ludzki szczery wpis zamknie usta co niektórym osobom , które nieraz psioczą na nasz szpital chwaląc inne ! A wiec „ Cudze chwalicie. Swego nie znacie. Sami nie wiecie, Co posiadacie !!! " ( Mikołaj Rej ) . Oby więcej takich szczerych przykładów i także wpisów ! Więcej dostrzegania nawet w złym tego dobrego ! A to już dużo – bardzo dużo ! I więcej uśmiechu , życzliwości i szacunku od i dla każdego jednego człowieka a będzie jeszcze w naszym ukochanym Grajewie wszystko OK !!! A tej Pani i Jej Mamie jak również dla całej Służby Zdrowia i wszystkim mieszkańcom naszego pięknego miasteczka dużo zdrowia !!!

mieszkaniec
Dodano: 2012-11-30 07:05:
a młodego chłopaczka uśmiercili w tym tygodniu

Lech R
Dodano: 2012-11-30 12:40:
Do mieszkańca ! Bulwersująca i bardzo kryminalna wiadomość i oskarżanie ! Ale jak to uśmiercili ? Tak sobie , bo mieli na to ochotę ? Udusili czy przeprowadzili eutanazje ? Coś mi tu nie gra ! Nie każdemu człowiekowi można zdrowie i życie uratować ! Żaden lekarz lub ratownik nie jest cudotwórcą i Chrystusem Panem ! Służba Zdrowia także składa się z ludzi ! Wiem i wierze , że każdy jeden lekarz lub inny pracownik Służby Zdrowia chciałby aby każdemu pacjentowi w jak najszybszym czasie i bezboleśnie przywrócić upragnione zdrowie ! A jeśli coś się nie uda i pacjent odchodzi do Pana , to na pewno oni jako pierwsi jego zgon przeżywają jak swoją osobistą porażkę ! Więc takie pisanie , że uśmiercili , to jest chwyt poniżający całą naszą Służbę Zdrowia ! I tu Drogi Mieszkańcu - ja na Twoim miejscu po przemyśleniu swego wpisu bym tylko dodał 2 ludzkie słowa - BARDZO PRZEPRASZAM !!!

lekarz.
Dodano: 2012-11-30 14:31:
Mieszkańcu. W sieci nie jesteś anonimowy. Żądam przeprosin i usunięcia tego pomówienia. W przeciwnym razie sprawę skieruję do sądu.

Ewka
Dodano: 2012-11-30 19:02:
kilka razy lezalam w grajewskim szpitalu i nie spotkalam sie ze zla obsluga lekarska i pielegniarska.Robia wszystko co do nich nalezy,ludzie tylko narzekaja a mysla,ze w wiekszych szpitalach wojewodzkich jest lepiej.Popieram ciebie Lechu R.

mieszkaniec
Dodano: 2012-11-30 22:37:
do lekarz nie tak to miało zabrzmieć i nie miałem zamiaru nikogo pomówić ani obrazić. szczerze przepraszam wszystkich pracowników szpitala i osoby które uraziłem tym wpisem redakcję proszę o usunięcie wypowiedzi

lekarz.
Dodano: 2012-12-01 00:51:
Rozumiem. Dziękuję.

Lech R
Dodano: 2012-12-01 01:07:
Do SZANOWNEGO MIESZKAŃCA ! Teraz ma się rozumieć ! Jesteś chłop na poziomie potrafiącym przyznać się do błędu oraz przeprosić ! Napiszę Ci szczerze – w skali 1 do 10 za odwagę i za te dwa ludzkie słowa masz u mnie 10 bo nie wielu , bardzo niewielu jest takich jak Ty ! Wyjaśniłeś, przeprosiłeś i powinno być po sprawie ! PRZEPROSINY POWINNE BYĆ PRZYJĘTE - PRZEZE MNIE TAK ! Mała prośba – proszę na drugi raz uważaj co piszesz bo zjeżdżą Ciebie co niektórzy tak jak mnie , mimo że zawsze staram się pisać szczerze i sprawy sprawdzone – a jednak bardzo często dostaje po nosie ! Cześć !!!

pacjent
Dodano: 2013-03-30 21:13:
Tylko sprzataczki niech zajmuja sie tym co powinni ........

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: