czwartek, 13 czerwca 2024

Wiadomości

"UNIDROG". Oferta pracy

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe „UNIDROG”SP. z o.o. w Grajewie zatrudni: Specjalista ds. ofertowania i rozliczania budów
Miejsce pracy: Grajewo

Opis stanowiska:
- Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych
- Dobór i wycena materiałów eksploatacyjnych spełniających wymagania SIWZ
- Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej
- Wsparcie w monitorowaniu przebiegu umów
- Wsparcie w prowadzeniu rejestrów, harmonogramów etc.
- Współpraca z Podwykonawcami, Dostawcami oraz kierownictwem budowy w zakresie kompletowania dokumentacji sprzedażowej (oświadczenia, świadectwa, deklaracje zgodności, protokoły odbioru, obmiary ilościowe, inne wymagane),
- Rozliczanie robót realizowanych przez podwykonawców,
- Rozliczanie kontraktu z Zamawiającym,
Wymagania:
- znajomość branży materiałów drogowych
- dokładność, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
- Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
- obsługa komputera – pakiet MS Office, zwłaszcza Excel, AutoCad
- doświadczenie w pracy w dziale zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
- umowę o pracę,
- miłą atmosferę pracy,

Oferty prosimy składać na adres e-mail:unidrog@grajewo.com bądź w siedzibie firmy ul. Robotnicza 4

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.